ترک نمی اقلیت و زنان متعلق به کسب و کار از نجات

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

در حالی که ما همچنان در تلاطم از Covid-19 pandemic, همه ما می دانیم وجود دارد یکی دیگر از بحران های آینده.

مانند یک سونامی پس از زلزله ویرانی این خاموش کردن طولانی مدت خواهد انتقام در اقتصاد ما به ویژه کسب و کارهای کوچک خواهد بود. زمانی که آب فروکش ما فقط نمی دانند که چگونه بسیاری از رستوران ها را بازگشایی—چگونه کسب و کارهای کوچک که در حال حاضر به حال به مبارزه برای همه چیز آنها در رقابتی شهر کرایه خواهد شد.


کسب و کارهای کوچک هستند و بخش عظیمی از سحر و جادو از شهر ما; آنها پایه از شهرت ما را به عنوان کارآفرینی ضربان قلب از جهان است. از آن زمان شروع به برنامه ریزی برای چه می آید بعدی.

به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک است که صرف زندگی حرفه ای من کمک به اقتصاد شهرستان را شامل به طوری که کسب و کارهای کوچک—به خصوص اقلیت و زنان متعلق به کسب و کار—می تواند رشد من زندگی هر درس شخصا و می دانم که چگونه عمیقا فوری این وظیفه است.

اول ما باید اطمینان حاصل شود که محلی و فدرال کمک های مالی به افراد و کسب و کار که به آن نیاز دارید.

به تازگی این شهرستان افتتاح شد برنامه های جدید برنامه های امداد ارائه کسب و کارهای کوچک تحت تاثیر Covid-19 صفر-بهره وام برای $75,000. این یک شروع عالی است, اما به منظور سرمایه گذاری بر روی آن وام کسب و کارهای کوچک و اقلیت و زنان متعلق به کسب و کار نیز باید به واجد شرایط برای آنها.

تاخیر در پرداخت بخشی از زندگی در کسب و کار, اما زمانی که شما یک کسب و کار کوچک, پول, دیر آمدن در پول است اواخر بیرون رفتن. نتیجه این است که بد یا متوسط اعتبار است که بخشی از زندگی برای بسیاری از کسب و کارهای کوچک در سراسر شهرستان. به اطمینان حاصل شود که کسانی که نیاز به وام های آن می توانید با استفاده از آنها ما باید استراحت الزامات واجد شرایط بودن.

به طور مشابه فدرال بسته محرک ارائه می دهد $350 میلیارد دلار در کسب و کار کوچک مالی. این یک گام در مسیر درست است اما برای این بودجه به طور موثر آنها نیاز به پرداخت کارآمد است. که بهتر است انجام می شود و در محلی به جای سطح فدرال.

دوم, ما باید اطمینان حاصل شود که هنگامی که این بیماری همه گیر است که بیش از کسب و کارهای کوچک باید جایی برای آمدن به خانه.

بیش از دهه گذشته کسب و کارهای کوچک را در بر داشت یک خانه در coworking فضا. اگر این شرکت ها نزدیک آنها را جابجا هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک با هیچ جایی برای رفتن در یکی از گران ترین بازار املاک و مستغلات در جهان است.

این است که می گویند ما نیاز به نوشتن یک چک سفید به شرکت های که در حال حاضر به دنبال به چالش کشیدن ترازنامه است. اما ما نمی توانیم اجازه بسته شدن چند کلید حمایتی شرکت برای قرار دادن دهها هزار نفر از فردا نوآوران در خیابان.

در نهایت ما باید اطمینان حاصل شود که ما در حال آمادگی برای یک موج توسعه اقتصادی هنگامی که ما در طرف دیگر از این که ما به بازسازی اقتصاد ما در راه است که بر عدالت و شمول است.

قبل از بحران ما در رونق بازار است. آن روز باز خواهد گشت—و هنگامی که آن را وجود خواهد داشت بسیاری از مردم با مهارت های سطح بالا به دنبال کار. ما نیاز به آماده را به سرعت تغییر جهت این جویندگان کار. این شهرستان باید ایجاد یک مکانیزم برای سریع مهارت های ارزیابی در حال حاضر در خدمت جفت شدن آن دسته از کارگران با شغل آنها واجد شرایط برای.

در این فرآیند ما به عنوان بهبود اقتصادی ما نمی توانیم از دست دادن بینایی از اقلیت و زنان متعلق به کسب و کار و کسانی که مواجهه مزمن معایب در اقتصاد ما. برای مثال تهیه مکانیسم باید پایبند نزدیک به محروم کسب و کار سازمانی مقررات و محلی استخدام شود باید یک شرط لازم برای توسعه است.

به دنبال به جلو کسب و کارهای کوچک نیاز به آماده به آب و هر نوع بحران—بیماری های همه گیر حملات سایبری طوفان—از طریق بهترین در کلاس تداوم کسب و کار برنامه ریزی و آمادگی آموزش.

COVID-19 تا یکسره ویران آجر و ملات کسب و کار, شرکت های مشاوره ای و ارائه دهندگان مراقبت به طور یکسان. تداوم کسب و کار برنامه ریزی کمک خواهد کرد که کسب و کارهای کوچک سریعتر بهبود می یابند.

اقلیت ها و زنان متعلق به کسب و کار خاص که اغلب اجرا کسب و کار خود را با منابع کمتری در بانک های ضعیف اجتماعی و حرفه ای شبکه و کمتر دسترسی به وام ها و سرمایه گذاری در حال حاضر محروم. فعال برنامه ریزی برای زنده ماندن بعد از فاجعه اقتصادی بسیار مهم است.

ما ساخته شده پس از تاخت و تاز Superstorm شنی. من با پورت مقامات نیویورک و نیوجرسی برای توسعه آموزش برای صاحبان کسب و کار به منظور ارزیابی آمادگی خود را توسعه و تداوم برنامه های. که برنامه ریزی اجازه کسب و کار به تعیین چه اقداماتی را برای محافظت از شرکت خود و نیروی کار و می دانم زمانی که و چگونه به مدافع. این نوع تلاش ها باید گسترش یافته به طوری که ما آماده هستیم برای آینده یکی از بزرگ.

سیاستگذاران گرفته اند اولین گام مهم برای جلوگیری از آسیب به اقتصاد ما این بحران طولانی مدت به شکل دراورده شده—اما ما هنوز به فوریت نیاز به یک جسورانه عادلانه بینایی برای کمک به کسب و کارهای کوچک هستند که ستون فقرات اقتصادی ما قدرت و تحمل فشار اقتصادی درد.

ربکا Karp مدیر عامل Karp, استراتژی های یک شهر مبتنی بر برنامه ریزی شهری جامعه-توسعه اقتصادی و املاک و مستغلات مشاوره شرکت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>