اجازه ندهید که آسیب پذیر ترین سقوط در پست-همه گیر رکود

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

به عنوان متحده و محل حرکت به بازگشایی اقتصاد خود را از مسائل نژادی و عدالت اقتصادی دوباره با عجله به جلو.

بار گیر هر دو سلامت مالی و اثرات کاهش یافته است بیشتر به شدت در آمریکایی های آفریقایی تبار و دیگر مردم از رنگ. مگر اینکه روشن و مستقیم سیاست های اقتصادی اقدامات در جای خود قرار داده و سلامت و بار اقتصادی از بازگشایی به احتمال زیاد غیر قابل جبرانی و inequitably مجازات جوامع از رنگ. ما دیده ایم این آشکار شدن دست اول حق در اینجا در نیویورک در این بیماری همه گیر را کانون.


جوامع از رنگ در سراسر کشور کاهش یافته است پشت خود را اجاره و پرداخت وام مسکن. یک مطالعه اخیر توسط Elucd یافت می شود که 45 درصد از پاسخ دهندگان اظهار داشت که نمی خواهد بود قادر به پرداخت خود را ممکن است اجاره و یا پرداخت وام مسکن در مقایسه با 25 ٪ از پاسخ دهندگان سفید. و 40 درصد از Latinx پاسخ دهندگان در حال حاضر بیکار در مقایسه با حدود 28 درصد از پاسخ دهندگان سفید.

این اعداد به وضوح به ما بگویید که جوامع از رنگ متحمل شده اند بسیاری از مشکلات اقتصادی از ویروس همراه با شدید تر و مهلک سلامت است.

بازیابی باید این عوامل را به حساب فدرال و ایالتی و محلی رهبران نیاز به اولویت بندی منابع برای کمک به کسانی که در حال حاضر آسیب پذیر قبل از, و بسیاری نهفته توسط Covid-19. ما به عنواندیده می شود با مدیریت کسب و کار کوچک کمک برنامه های اغلب وجود دارد یک مقدار محدود از منابع به اطراف و کارگران و کسب و کار از رنگ ها تقریبا همیشه از گذشته در خط بیشتر گسترش شکاف بین فقیر و غنی به همراه نژادی شکاف ثروت این در نهایت منجر به حتی بیشتر منفی بر بهداشت در میان کسانی که در پایین اقتصادی نردبان.

Covid-19 پاسخ برنامه هایی مانند تست وام مسکن/اجاره کمک مکمل غذایی و تغذیه برنامه های توسعه باند پهن و فن آوری های دیجیتال در خانه آموزش یا برنامه های بهداشت و درمان باید به حساب نامتناسب ویرانگر اثرات Covid-19 در جوامع رنگ در نیویورک و فراتر از آن. فقط به عنوان ما بهترین رهبران را با تکیه بر داده های پزشکی به حرکت تصمیم گیری در طول این بحران به عنوان جزر و مد شروع می شود به نوبه خود آنها باید با تکیه بر ریز سگمنتال خانواده و مالی اطلاعات املاک-اطلاعات مربوط به راهنمای بازیابی و اطمینان حاصل شود کسانی که بیشترین آسیب پذیر نیست دوباره سقوط از طریق ترک.

برای ایجاد این اتفاق می افتد نیاز به دو چیز است: 1) اطلاعات دقیق به هدف دقیقا همان جایی که نیازهای جامعه توسط جامعه; و 2) سیاسی را به ایستادن و دولت این حقایق است که نهفته و چگونه.

من از صمیم قلب معتقدم که ما همه در این با هم—اما این همچنین بدان معنی پذیرش است که بلند کردن آن از پایین به کمک به آنها را پوشش صورتحساب خود را در حالی که آنها در حال گذاشته شدن و یا پرداخت پول برای دسترسی پهن باند برای برخی از دانش آموزان به اطمینان حاصل شود که آنها نمی افتد نیست جزوه—این دولت ما اقدام استراتژیک به اقتصاد ما در مسیر بازگشت. و این چیزی است که همه ما باید قادر به پشتیبانی.

Colvin W. Grannum رئیس جمهور و رئیس اجرایی از بدفورد Stuyvesant شرکت مرمت و موقعیت او برگزار کرده است از سال 2001.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>