DoorDash فایل مدارک برای IPO

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

DoorDash Inc., مواد غذایی تحویل شرکت ثبت مدارک با کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای آغاز فرایند از یک لیست سهام.

این شرکت گفت که تا به حال در زمینه “محرمانه” به معنی آن مالی نمی تواند در دسترس عموم است. تعداد سهام ارائه می شود و قیمت در محدوده نشده است تعیین می شود, با توجه به بیانیه ای از شرکت پنج شنبه. اولیه ارائه عمومی است که انتظار می رود پس از SEC کامل آن فرایند بررسی و منوط به “بازار و شرایط دیگر.”

راه اندازی شده بود توزین مستقیم مثال به جای یک IPO یک مسیر است که اجازه می دهد آن را به رفتن بدون موشکافی می آید که با یک سرمایه گذار roadshow اما همچنین نمی خواهد جمع آوری پول از طریق صدور سهام جدید. اگر شرکت می رود از طریق برنامه های خود را, آن می تواند یکی از اولین بالا مشخصات listings از سال است. اعلام می آید به عنوان بازار سهام شده است roiled اثرات گسترش coronavirus هر چند که مشخص نیست چه مدت این نگرانی خواهد داشت.


IPO روند شده است به خصوص بی رحم به تازگی به شدت سود شرکت هایی مانند Lyft, Inc. و بارگذاری Technologies, Inc. WeWork بود مجبور به ترک آن IPO در سال گذشته و نجات از بزرگترین سرمایه گذار SoftBank گروه Corp. هنگامی که وال استریت را رد کرده و شرکت زمین در roadshow.

DoorDash مطرح شده است و حدود 2 میلیارد دلار از سرمایه گذاران از جمله SoftBank و سرمایه شرکت سکویا اخیرا در یک ارزیابی تقریبا 13 میلیارد دلار است. آن را با استفاده از فرفره-اقتصاد کار و چهره خطرات مشابه به عنوان Lyft و بارگذاری. DoorDash شد درگیر در یک اختلاف بیش از درایور های راهنمایی در سال گذشته که در آن خطاب تا حدی با افزایش پرداخت به کارگران است. این موضوع مردد است. دادستان کل در واشنگتن شکایت کرد DoorDash ادعا این شرکت به جیب مشتریان نکاتی برای کاهش هزینه های نیروی کار.

این شرکت نیز بوده است این موضوع از حدس و گمان که ممکن است خریداری شده است. تابستان گذشته یک DoorDash سرمایه گذار آماده ارائه رسمی این استدلال شایستگی از فروش این شرکت به بارگذاری بر اساس یک کپی از سند به دست آمده توسط بلومبرگ.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>