DoorDash حال بارگذاری می خورد برای کمک به تحویل کارگران بازداشت شده پس از حکومت نظامی

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

هر دو DoorDash و بارگذاری می خورد در حال تماس از شهر نیویورک پلیس برای دستگیری یک کارگر تحویل و می گویند که آنها خواهد شد ارائه کمک های حقوقی به پیک که بازداشت شده با وجود مجاز بودن فراتر از مقررات منع رفت و آمد.

ویروسی نوشته شده در پنج شنبه شب و توسط یک روزنامه نگار در توییتر نشان می دهد پلیس بازداشت یک پیک حمل تحویل جعبه خاویار یک شرکت وابسته از DoorDash.

“من حتی از انجام هر کاری” تحویل کارگر شنیده می شود گفتن پلیس در این ویدئو. یک افسر پاسخ می دهد که کارگر نقض مقررات منع رفت و آمد.


شهر راهنمایی در 8 بعد از ظهر حکومت نظامی در محل پس شنبه می گوید: واضح است که مواد غذایی تحویل ضروری هستند و در نتیجه مجاز گذشته قطع است.

یک DoorDash سخنگوی روز جمعه گفت که این شرکت “احساس خطر” توسط گزارش از دستگیری.

“ما در حال جمع آوری اطلاعات هستند و در تماس با مسئولان شهرستان برای تعیین چه برخوردی” در بیانیه ای گفت:. “ضروری کارگران باید قادر به تکمیل کار خود و احساس امن و مطمئن در حالی که انجام این کار, و ما در حال آماده به ارائه آنها را با پشتیبانی ما.”

ساعت پس از این ویدئو ارسال شده در, شهردار, بیل د Blasio توییتی که او تا به حال به نام کمیسر پلیس شهر, Dermot درخت روغن قلم برای بحث در مورد بازداشت.

“این قابل قبول نیست و باید متوقف” شهردار نوشت. “تحویل مواد غذایی است که کار ضروری است و معاف از مقررات منع رفت و آمد.”

پیک منتشر شد پلیس پس از تایید اعتبار خود را یک پلیس نیویورک بخش نماینده گفت: New York Post.

شهردار و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو قرار گرفته و این شهر تحت حکومت نظامی در روز دوشنبه روزهای بعد از تظاهرات علیه خشونت پلیس در واکنش به مرگ جورج فلوید, گزارشی مرد کشته شده در هفته گذشته در مینیاپولیس در حالی که در بازداشت پلیس. د Blasio تمدید مقررات منع رفت و آمد از طریق آخر هفته.

نمایندگان برای Uber که اعزام پیک ها از طریق آن می خورد برنامه گفت: آنها تماس گرفته بودند NYPD و دفتر شهردار برای اطمینان از تحویل کارگران هستند نه تهدید به بازداشت.

“هیچ یک از این کارگران ضروری در حال حاضر باید به ترس که آنها را دستگیر و به سادگی در تلاش برای کار به خصوص زمانی که شهر دولت خواسته است آنها را به ادامه ارائه مواد غذایی به نیویورک در طول حکومت نظامی” یک سخنگوی شرکت گفت. “بارگذاری را ارائه حمایت قانونی به خورد مردم تحویل اگر آنها به اشتباه دستگیر و به نقض مقررات منع رفت و آمد در حالی که ارائه شده در نرم افزار و به شدت دادخواست تالار شهر و NYPD از طرف آنها.”

رافائل اسپینل رئیس جمهور از مترجمان آزاد اتحادیه که طرفداران برای فرفره کارگران به نام همه برنامه شرکت برای ارتکاب بودجه و کمک های حقوقی به کارگران است. او گفت: پیک دیده می شود پنج شنبه است و به احتمال زیاد نه اولین و نه آخرین است کارگر را دستگیر شود به دلیل مقررات منع رفت و آمد.

“این روشن است که NYPD است که کورکورانه اجرای مقررات منع رفت و آمد بدون توجه به آنچه دستورات هستند,” او گفت:. “این شهرستان دارای هر مسئولیت در حفظ این کارگران ایمن از دستگیری و آزار و اذیت.”

حکومت نظامی ادامه خواهد داد تا از طریق پنج شنبه شب, شهردار گفت: صبح روز جمعه با وجود تماس های از جمله یکی از رئیس مجلس شورای اسلامی Corey Johnson, برای لغو آن.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>