داو میانگین غرق به بازار خرس در ویروس ترس

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

سهام سقوط در سراسر جهان نفت سقوط و استرس در ایالات متحده بازارهای اعتباری عمیقتر پس از سازمان بهداشت جهانی به نام این ویروس گسترش یک بیماری همه گیر و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باقی مانده قادر به جزئیات هر محرک اقدامات برای مبارزه با اقتصادی خرید اینترنتی.

آخرین جلسه از ویروس-fomented آشفتگی نوک میانگین صنعتی داو جونز به یک خرس در بازار, پایان دادن به طولانی ترین bull run در تاریخ آمریکا بازارهای سهام. آبی تراشه سقوط 5.9% شنبه به پایان رسید و 20 درصد کمتر از ماه فوریه آن بسته شدن رکورد. S&P 500 نیز با کاهش به خرس خاک قبل از بسته شدن 19 درصد زیر آن بالا است.

این که اعلامیه لرزاند, در حال حاضر در لبه است که گسترش ویروس upend رشد جهانی. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی نگه داشتن وعده های خود را به جزئیات برنامه های محرک و اواخر روز چهارشنبه گفت که ایالات متحده ممکن است نیاز به آن دسته از اقدامات “اگر ما خلاص شدن از شر این مشکل بسیار به سرعت.” او قصد دارد برای ایجاد یک بیانیه در 8 بعد از ظهر در واشنگتن است. مقامات اروپایی نشانه رشد تمایل به حرکت به زودی برای مبارزه با ویروس اثرات آن بر اقتصاد منطقه.


نشانه هایی که شرکت ها در سخت ترین ضربه صنایع رسم کردن خطوط اعتباری به نبرد اثرات ویروس بر روی کسب و کار خود را اضافه شده به اضطراب. بازار بورس نیویورک گفت: آن را به محدود کردن دسترسی به آن طبقه تجاری, the Wall Street Journal گزارش شده است.

“ما هیچ ایده زمانی که coronavirus گسترش رفتن به فروکش. که عدم اطمینان است که برای ادامه ایجاد نوسانات زیادی” به گفته دیوید Spika رئیس جمهور GuideStone مدیریت سرمایه. “ما هیچ ایده چگونه به مدل آن ما هیچ ایده چه انتظار از آن است.”

سهام ایالات متحده افزایش یافته خود را در سه هفته اسلاید به عنوان سرمایه گذاران دست و پنجه نرم با پتانسیل اقتصادی ضربه از ویروس است که upending روزمره در سراسر جهان است. سیاست گذاران به دنبال برای اطمینان از معامله گران آنها در حالت آماده باش با بانک مرکزی اروپا نشان می دهد این حرکت ممکن است به عنوان به زودی به عنوان این هفته بانک مرکزی انگلستان نرخ برش و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان متعهد به انجام “هر آنچه لازم است” برای تقویت اقتصاد است.

در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همچنان به وعده “عمده” محرک اما جزئیات نامشخص باقی می ماند. دموکرات ها طرح به اصرار رئیس جمهور برای اعلام یک دولت ملی اضطراری. بازار در حال حاضر در حال رشد نگران است که هر چه آمده نمی خواهد که توانایی دفع یک ضربه عمده به بزرگترین اقتصاد جهان.

“هر روز ما whipsawed جلو و عقب و آنچه ما امروز شاهد آن هستیم این است که به طور کلی ناامیدی که سیاست های مالی است که در همه روشن در چگونه آن را به تحریک اقتصاد” گفت: مایکل رینولدز یک استراتژی سرمایه گذاری افسر در Glenmede Trust Co.

در همین حال جو بایدن سمان و موقعیت خود را به عنوان پیشتاز برای ایالات متحده دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری با اولیه پیروزی شنبه, بیشتر, کاهش, نگرانی در میان کسانی که به مخالفت با برنی ساندرز پیشرو پلت فرم.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>