داو قطره بیش از 1000 عنوان شیوع را تهدید می کند اقتصاد

Category: آرکانساس Comments: No comments

میانگین صنعتی داو جونز سقوط بیش از 1 ، 000 امتیاز دوشنبه در بدترین روز بازار سهام در دو سال به عنوان سرمایه گذاران نگران هستند که گسترش یک ویروسی شیوع آغاز شد که در چین را تضعیف رشد اقتصاد جهانی.

معامله گران به دنبال ایمنی در اوراق قرضۀ دولتی ایالات متحده, طلا و بالا-سود سهام مانند آب و برق و املاک و مستغلات. عملکرد 10 ساله خزانه داری کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود در بیش از سه سال است.

سهام تکنولوژی برای اختصاص مقدار از بازار گسترده, اسلاید, است که پاک کردن تمام شاخص های Dow و S&P 500 سود برای سال.

بیش از 79 ، 000 نفر در سراسر جهان آلوده شده است جدید کروناویروس. چین که در آن ویروس سرچشمه هنوز اکثر موارد و مرگ و میر. گسترش سریع به کشورهای دیگر است که افزایش اضطراب در مورد خطر شیوع شمار به اقتصاد جهانی است.

“بازارهای سهام در سراسر جهان آغاز به قیمت در چه بازار اوراق قرضه به ما گفته اند هفته – که رشد جهانی است و به احتمال زیاد نهفته در راه معنی دار به دلیل ترس از کروناویروس گفت:” کریس Zaccarelli chief investment officer به صورت مستقل مشاور داد.

داو از دست 1,031.61 امتیاز و یا 3.6% به 27,960.80. در پایین آن نقطه آن پایین بود 1,079 امتیاز.

S&P 500 شاخص skidded 111.86 امتیاز یا 3.4% 3,225.89. نزدک کاهش یافته است 355.31 امتیاز یا 3.7% به 9,221.28 – این بزرگترین ضرر را از دسامبر سال 2018 است.

راسل 2000 شاخص کوچکتر سهام شرکت داد تا 50.50 امتیاز یا 3 درصد به 1,628.10.

سرمایه گذاران به دنبال بنادر امن پیشنهاد قیمت اوراق قرضۀ دولتی ایالات متحده و طلا. عملکرد 10 ساله خزانه توجه به شدت کاهش یافت و به 1.37% از 1.47% اواخر جمعه. آن را در 1.90 ٪ در آغاز سال است. قیمت طلا افزایش یافت 1.7%.

قیمت نفت خام تضعیف 3.7%. گذشته از سفر هوایی virus یک تهدید اقتصادی جهانی حمل و نقل.

معیار نفت خام کاهش یافت $1.95 به حل و فصل در $51.43 در هر بشکه رسید. قیمت نفت خام برنت استاندارد بین المللی کاهش یافته است $2.20 به $56.30 در هر بشکه رسید.

رکود در شاخص های ایالات متحده آمریکا به دنبال فروش در بازارهای خارج از کشور به عنوان یک افزایش موارد این بیماری در کره جنوبی و اروپا لرزاند سرمایه گذاران.

آلمان داخ تضعیف 4 درصد و ایتالیا با معیار شاخص کاهش یافته است 5.4%. کره جنوبی Kospi ریختن 3.9 درصد و در بازارهای آسیا کاهش یافت و به طور گسترده.

کره جنوبی در حال حاضر در بالاترین هشدار برای بیماری های عفونی پس از موارد مشخصی وجود دارد. ایتالیا گزارش افزایش شدید موارد و ده در شهرهای شمالی بیشتر بخش صنعتی آن کشور تحت قرنطینه. این کشور در حال حاضر بزرگترین شیوع در اروپا باعث شد مقامات به لغو ونیز مشهور کارناوال همراه با مسابقات فوتبال و دیگر مجامع عمومی.

نیز وجود دارد که بیشتر در مورد از این ویروس گزارش در خاورمیانه به عنوان گسترش آن به عراق و کویت در میان دیگران.

ویروسی شیوع تهدید به چین چین رشد اقتصادی جهانی و صدمه سود و درآمد برای طیف گسترده ای از کسب و کار. شرکت از فن آوری های غول اپل به دنده های ورزشی ساز نایک هشدار داد در حال حاضر حدود یک ضربه به خط پایین خود را. شرکت های هواپیمایی و شرکت های دیگر که بستگی به مسافران روبرو هستند درد از لغو برنامه ها و توقیف مکان.

شرکت های فن آوری در میان بدترین آمار فروش. اپل که بستگی به چین برای بسیاری از کسب و کار تضعیف 4.8%. مایکروسافت کاهش 4.3 درصد است. بانک ها نیز بزرگ بازنده است. جی پی مورگان چیس کاهش 2.7 درصد و بانک مرکزی آمریکا تضعیف 4.7%.

هواپیمایی و کشتی کروز اپراتورها نیز کاهش یافت. خطوط هوایی آمریکا از دست 8.5% Delta Air Lines کاهش یافته است 6.3% کارناوال skidded 9.4% و رویال کارائیب Cruises سقوط 9 درصد.

Gilead Sciences صعود 4.6 درصد بود و در میان معدود نقاط روشن. این شرکت بیوتکنولوژی است آزمایش دارویی بالقوه برای درمان جدید کروناویروس. Bleach-ساز Clorox نیز یک standout افزایش 1.5%.

آب و برق و شرکت املاک و مستغلات برگزار شد تا بهتر از بسیاری از بخش های. سرمایه گذاران تمایل به نفع آن دسته از صنایع که حمل سود بالا و نگه دارید تا نسبتا خوبی در طول دوره آشفتگی زمانی که آنها احساس ترس.

چرخش به بخش دفاعی ساخته شده آب و برق و املاک و مستغلات بزرگترین برندگان این سال در حالی که فن آوری سهام از دست داده اند و زمین است.

“بازده شده اند در حال حرکت پایین همه سال به طوری که ارائه یک دم باد و آب و برق خدمات برای املاک و مستغلات گفت:” ویلی Delwiche سرمایه گذاری استراتژیست در بیرد. “در مواجهه با این افزایش عدم اطمینان به خصوص اگر آن را محور خارج از کشور با تکنولوژی در حال رفتن به تحمل برخی از فشار است که به دلیل آن بوده است بسیار محبوب به دلیل آن را به خوبی انجام داده و به دلیل آن است که بسیار در معرض آسیا است.”

در چشم برخی از تحلیلگران دوشنبه تانک کار برای سهام معنی آنها فقط میشه به بازار اوراق قرضه که در آن ترس غالب بوده است ،

قرضه دولت آمریکا دیده می شود به عنوان برخی از امن ترین امکان سرمایه گذاری و سرمایه گذاران ستون شده اند به آنها در طول سال 2020 حتی به عنوان سهام غلبه تصادفا به مجموعه رکورد. 10 سال عملکرد روز دوشنبه بود که در نزدیکی آن معاملات روزانه رکورد کم از 1.325% مجموعه در ماه جولای سال 2016 با توجه به Tradeweb. 30 سال عملکرد خزانه داری کاهش یافت و بیشتر بعد از تنظیم خود کم سابقه به 1.83% از 1.92% اواخر جمعه.

معامله گران به طور فزاینده ای خاص است که فدرال رزرو را کاهش نرخ بهره حداقل یک بار در سال 2020 برای کمک به سرپا نگه داشتن اقتصاد است. آنها قیمت گذاری در حدود 95% احتمال قطع در این سال با توجه به CME Group. یک ماه پیش آنها را دیدم تنها 68% احتمال.

البته برخی از تحلیلگران می گویند سهام در حال افزایش است, در هفته های اخیر دقیقا به دلیل افت بازده. اوراق قرضه در حال ارائه در کمتر پس از بهره فدرال رزرو کاهش نرخ سه برابر سال گذشته — اولین کاهش در بیش از یک دهه و در میان نرخ تورم پایین است. زمانی که اوراق قرضه پرداخت چنین مقادیر ناچیز بسیاری از سرمایه گذاران می گویند کمی وجود دارد و رقابت واقعی دیگر از سهام برای پول خود را.

این دیدگاه تبدیل شده است چنان سخت شده است که “هیچ جایگزین وجود دارد” یا تینا تبدیل شده است محبوب مخفف در وال استریت. حتی با دوشنبه تیز قطره S&P 500 است که هنوز هم در 4.2 درصد از آن رکورد در اوایل این ماه.

در دیگر کالاها معاملات در روز دوشنبه عمده فروشی بنزین کاهش یافت و 4 سنت افزایش به $1.61 هر گالن روغن حرارت کاهش یافته و 8 سنت افزایش به $1.61 هر گالن و گاز 8 سنت کاهش یافت و به $1.83 در هر 1000 فوت مکعب رسید.

طلا افزایش یافت $27.80 به $1,672.40 در هر اونس نقره با افزایش 35 سنت افزایش به $18.87 در هر اونس مس و 3 سنت کاهش یافت و به $2.59 در هر پوند.

دلار کاهش یافت و به 110.74 ین ژاپن از 111.62 ین در روز جمعه. یورو تضعیف شد و به $1.0842 از $1.0858.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>