داو قطره بیش از 900 امتیاز پایان دادن به بدترین هفته از سال 2008

Category: آرکانساس Comments: No comments

وال استریت به پایان رسید هفته همان راه آن آغاز شد: در عقب نشینی کامل از coronavirus.

سهام به شدت کاهش یافت و قیمت نفت غرق جمعه به عنوان فدرال و دولت های ایالتی منتقل تعطیل بزرگتر و بزرگتر ردیف هایی از اقتصاد کشور را به این امید از محدود کردن گسترش شیوع.

میانگین صنعتی داو جونز تضعیف بیش از 900 امتیاز در پایان هفته با 17.3% از دست دادن. این شاخص کاهش یافته است و در چهار پنج هفته.

آخرین فروش محو این بازار را از دستاوردهای یک روز زودتر و دربسته در محیط بازار بدترین هفته پس از بحران مالی سال 2008 است.

سرمایه گذاران نگران هستند که coronavirus را غوطه ور در ایالات متحده و دیگر اقتصادهای بزرگ به رکود عمیق. مراحل برای جلوگیری از گسترش شیوع باعث عظیم اختلالات و اخراج. خوش بینی که اورژانس اقدامات بانک مرکزی و دولت برای کاهش آسیب های اقتصادی دارای مشکلاتی روبرو شد چراکه سرمایه گذاران منتظر برگ برنده دولت برای تحویل در قانون است که به پمپ میلیاردها دلار به صدمه زدن به خانواده ها و صنایع.

“Coronavirus است بستن اقتصاد پایین گفت:” لیندزی زنگ رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در متحد سرمایه گذاری. در همان زمان قیمت نفت در حال پایین کشیده با افزایش منابع در زمانی که تقاضا در حال کاهش است.

“این نوع از دو whammy برای اقتصاد,” او گفت:.

روز جمعه فروش به سرعت پس از نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو دستور داد که اکثر کارگران در خانه بمانند. این بیانیه یک روز پس از کالیفرنیا اعلام کرد اقدامات مشابه است. این حرکت برگ ها و رستوران ها و خرده فروشان و کسب و کارهای دیگر وابسته به مصرف کننده ترافیک در اقتصادی برزخ به عنوان آنها مجبور به بستن درب کردند و یا اخراج کارگران است.

این اقدامات همچنین متوسط کمتر تقاضا برای نفت است. خام ایالات متحده کاهش یافته و حدود 21% و نقل مکان کرد به زیر 20 دلار در هر بشکه برای اولین بار پس از فوریه 2002.

سرمایه گذاران وزن احتمال این که اقتصاد جهانی در حال ورود به یک رکود اقتصادی به دلیل عظیم خاموش شدن ناگهانی و اخراج های ناشی از شیوع این بیماری در برابر اقدامات بانک مرکزی و دولت به سهولت اقتصادی درد.

در نهایت سرمایه گذاران می گویند که آنها نیاز به دیدن تعدادی از عفونت های جدید جلوگیری از شتاب برای بازار فرار ترمز ماشین به سهولت.

“ما فقط نمی دانم آنچه در دو هفته آینده به ارمغان خواهد آورد” گفت: پل کریستوفر, بازار جهانی استراتژیست در ولز فارگو سرمایه گذاری موسسه. “ما می رویم به دنبال همان عفونت منحنی به کشورهای دیگر و تعدادی عفونت را به شدت شتاب? که زمانی که این طوفان در حال رفتن به آمده است.”

بیش از 10000 نفر کشته شده اند. وجود دارد بیش از 246,000 موارد در سراسر جهان از جمله نزدیک به 85,000 کسانی که بهبود یافته اند.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و کسانی که با بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته. بیماری شدید از جمله ذات الریه می تواند رخ دهد به خصوص در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود و بازیابی می تواند شش هفته در چنین مواردی است.

S&P 500 معیار برای بسیاری از وجوه شاخص برگزار شده در حساب های بازنشستگی و اندازه گیری ترجیح داده شده توسط سرمایه گذاران حرفه ای کاهش 4.3% پس از 1.8% زودتر. شاخص پایین 31.9% پس از رسیدن به رکورد یک ماه پیش.

سرمایه گذاران همچنان به دنبال ایمنی در اوراق قرضۀ دولتی ایالات متحده رانندگی خود بازده گسترده پایین تر است. 10 سال عملکرد خزانه داری که تحت تاثیر نرخ بهره در وام مسکن و وام های مصرف کننده تضعیف 0.88% از 1.12% اواخر پنج شنبه.

نفت شده است ياوه هفته های اخیر به عنوان سرمایه گذاران پیش بینی کاهش شدید تقاضا برای انرژی به عنوان تولید سفر و تجارت خرد کردن تقریبا متوقف شد. آن را از 45 دلار در هر بشکه در اوایل این ماه. جنگ قیمت میان عربستان سعودی و روسیه نیز فشار روغن پایین تر است.

اروپا و بازارهای آسیایی بسته گسترده بالاتر است.

با وجود این آخرین جلسه از فروش امید باقی می ماند که وجود خواهد داشت پیشرفت در پیدا کردن ویروس و درمان است که “boatload از محرک های اقتصادی توسط بانک مرکزی و دولت قرار داده خواهد شد اقتصاد جهانی در موقعیت U شکل بازیابی گفت:” ادوارد ملا از Oanda در یک گزارش.

اعضای رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تیم اقتصادی شد برگزاری جمعه در کاپیتول هیل برای راه اندازی مذاکرات با مجلس سنا جمهوری خواهان و دموکرات ها مسابقه پیش نویس $1 تریلیون دلار به علاوه بسته نجات اقتصادی میان شیوع کروناویروس.

“ما امیدواریم که برای دیدن کنگره عمل می کنند که در اوایل هفته آینده” معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: در طول یک بعد از ظهر کنفرانس مطبوعاتی.

حتی با بازار گسترده اسلاید خطوط هوایی و هتل ها و خط کروز اپراتورهای صعود به عنوان کنگره مشغول به کار در محرک اقتصادی لایحه که شامل میلیاردها به قید وثیقه از آن در صنایع. هواپیمایی متحده رسید 15.1 درصد و MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی شروع به پریدن کرد 18.3%. کارناوال افزایش یافت 20٪. با وجود دستاوردهای بزرگ این سهام هنوز هم به شدت پایین برای سال.

در روز پنج شنبه بانک مرکزی اروپا راه اندازی یک برنامه برای تزریق پول به بازارهای اعتباری خرید به 750 میلیارد یورو ($820 میلیارد دلار در اوراق قرضه. بانک مرکزی انگلیس کاهش نرخ بهره کلیدی خود را به یک رکورد کم از 0.1% و راه اندازی مجدد برنامه خود پول تزریق به سیستم مالی است. استرالیا در بانک مرکزی قطع آن معیار اعطای وام به نرخ 0.25%. بانک های مرکزی در تایوان و اندونزی و فیلیپین و همچنین کاهش نرخ بهره.

ایالات متحده فدرال رزرو پرده از اقدامات شنبه برای حمایت از صندوق های بازار پول و استقراض از دلار به عنوان سرمایه گذاران در بازار در سراسر جهان با عجله برای ساخت پول نقد به عنوان بیمه در برابر سقوط قیمت دارایی ها.

سرمایه گذاران در حال متلاطم با توجه به عدم اطمینان در مورد اندازه و مدت تاثیر coronavirus شیوع و گسترش موج از کسب و کار خاموش شدن ناگهانی به معنای کمک به آن داشته باشد.

بازار به احتمال زیاد برای بیشتر turblence هفته آینده به عنوان سرمایه گذاران بهتر نگاه اقتصادی خرید اینترنتی از کسب و کار و تعطیلی و اخراج. گلدمن ساکس گروه تحلیلگران پروژه ای است که این هفته در ایالات متحده بیکاری کمک برنامه افزایش بیش از 2 میلیون رکورد.

“ما در حال رفتن به شروع به دیدن واقعا ترسناک اقتصادی اعداد” گفت: Lindsey زنگ رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در متحد سرمایه گذاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>