داو می افتد توسط 1,861 به عنوان ویروس موارد افزایش

Category: آرکانساس Comments: No comments

سهام به شدت کاهش یافت دوشنبه در وال استریت به عنوان coronavirus موارد در ایالات متحده افزایش یافته است دوباره deflating اخیر خوشبینی برای بهبود سریع اقتصادی و بالا بردن شک و تردید بیشتری در مورد چه مدت بازار سوزان باز گشت می توانید تاریخ و زمان آخرین.

بسیاری از ناظران بازار شده اند و گفت که باز گشت در بازار از اواخر ماه مارس بود که بیش از حد و منعکس نمی مبرم دولت از اقتصاد را در بدترین بحران در دهه. S&P 500 بسیج 44.5% بین اواخر ماه مارس و جمعه پاک کردن بسیاری از ضرر و زیان خود را به همه گیر.

روز پنج شنبه در S&P 500 با کاهش 5.9% کاهش 188.04 امتیاز به 3,002.10 آن روز بدترین از اواسط ماه مارس زمانی که سهام را از طریق رفت تکرار دلخراش سقوط به عنوان ویروس مستندات آغاز شد. میانگین صنعتی داو جونز غرق 1,861.82 امتیاز حذف 6.9% به 25,128.17. شاخص Nasdaq composite که بالای 10000 برای اولین بار یک روز زودتر از دست 527.62 امتیاز یا 5.3% به 9,492.73.

کوچک-سهام شرکت همچنان به تحمل فشار از فروش یک سیگنال است که سرمایه گذاران در حال تبدیل شدن بیشتر بدبینانه در مورد گسترده بهبود در اقتصاد است. این شاخص راسل 2000 کاهش یافت 111.17 امتیاز یا 7.6% به 1,356.22. اروپا و بازارهای آسیایی نیز کاهش یافت.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

فروش صورت می گیرد به عنوان coronavirus موارد افزایش در ایالات متحده با برخی از افزایش احتمال زیاد به بازگشایی کسب و کار و بلند کردن اجسام از اقامت در خانه سفارشات. موارد در حال بالا رفتن در تقریبا نیمی از این ایالت با توجه به خبر مربوط به تجزیه و تحلیل روند نگران کننده است که می تواند به شدت به مردم بازگشت به کار و سرمایه گذاری در طول تابستان است.

“جای تعجب نیست که کمبود پیشگیرانه رفتار است منجر به تجدید حیات در covid-19 نفر از سراسر کشور و بازار سهام است که با داشتن یکی دیگر از روده بررسی” گفت: Chris Zaccarelli chief investment officer به صورت مستقل مشاور داد.

خوش بینی سرمایه گذاران به بهبود سریع نیز کاهش نیافته توسط فدرال رزرو که شنبه هشدار داد که جاده به بازیابی از بدترین رکود در دهه خواهد بود و متعهد به نگه داشتن نرخ بهره برای آینده قابل پیش بینی.

این عوامل به همراه اخیر در قیمت سهام تنظیم صحنه برای موج فروش پنج شنبه.

یکی از رایج متریک برای سهام شناخته شده به عنوان قیمت به درآمد, نسبت, نشان داد قیمت سهام بودند راه جلوتر از تاریخی خود را به طور متوسط. S&P 500 شده بود معاملات در بیش از 25 برابر درآمد در مقایسه با میانگین تاریخی آن در 15 – 16-بار محدوده.

“بازار تبدیل شده بود بیشتر خوش بینانه و بیشتر شیفته بیش از یک V-شکل بازیابی در هفته های اخیر گفت:” جفری Kleintop مدیر ارشد سرمایه گذاری جهانی استراتژیست در چارلز شواب. “هر چیزی که مختل است که مشاهده شد یک آسیب پذیری. و این دقیقا کاری است که ما دیده ایم در آخرین روز و نیم. پتانسیل برای دومین موج ویروس و دیگری مستند یک نگرانی است. و این نگرانی وجود دارد بیش از یک ممکن است کندتر از بهبود.”

ضرر و زیان در سراسر هیئت مدیره

تمام 11 S&P بورس بخش و هر داو جزء بودند در قرمز. عصبی سرمایه گذاران تخلیه سهام در شرکت های هواپیمایی و خطوط انرژی و هتل ها هستند که کسب و کار نزدیک به سودای اقتصاد است.

ایالات متحده آمریکا و خطوط هوایی دلتا به حال تمام کاهش یافته است بیش از 14 درصد در روز پنج شنبه. بوئینگ led داو پاییز امسال با 17 درصد افت به عنوان دقیقه آخر معاملات. نروژی کروز خط افتاده بود 18% و کارناوال Corp. پایین بود 17 درصد. والت دیزنی شرکت ، که در حال آماده سازی برای باز کردن برخی از پارک ها خاموش بود و بیش از 8 درصد.

تکنولوژی های مالی و صنعتی و بهداشتی سهام نیز برای اختصاص یک تکه بزرگ از بازار گسترده اسلاید.

انرژی سهام شد بزرگترین بازنده به عنوان قیمت نفت خام به شدت کاهش یافت و نگرانی ها که افتادن اقتصاد خواهد نیاز به انرژی کمتر است. قیمت نفت پایین 9% دوشنبه, مصرف عمده شرکت های ایالات متحده با آنها. داو اجزای شورون و اکسون موبیل شد بیش از 8 درصد.

بازده اوراق قرضه و همچنین کاهش نشانه ای از افزایش احتیاط در میان سرمایه گذاران و قیمت طلا رسید 1.1% به سرمایه گذاران منتقل شده پول به سنتی امن دارایی.

نجات اضطراری تلاش های فدرال رزرو و کنگره کمک کرد بازداشت بازار متناوب 34% ترمز در فوریه و مارس. از آن پس بازار تا به حال شده است موجی از خوش بینی سرمایه گذاران که اقتصاد گزاف گویی خواهد شد تا پایان سال اگر نه زودتر از آن به عنوان کسب و کار بازگشایی و مردم را به بازگشت به کار. اما اعتماد به نفس در این سناریو پایانی به عنوان عفونت و مرگ و میر همچنان به صعود در ایالات متحده و جاهای دیگر.

بازار تاریخی باز گشت در آوریل و مه رانده شد در بخشی از یک افزایش در سرمایه گذاران فردی مشتاق به خرید سهام در قیمت های پایین تر با وجود افت تاریخی شغل زیان پیش بینی از غرق شدن سود شرکت ها و رکود اقتصادی جهانی است. این روند منجر به یک رکورد افزایش در حساب جدید باز شده توسط سرمایه گذاران فردی در brokerages و یک رکورد حجم معاملات. این هفته فروش به احتمال زیاد برش را به بسیاری از کسانی که سرمایه گذاران دستاوردهای اخیر.

اضطراب سرمایه گذاران منتقل شده پول بیشتری به دولت اوراق قرضه پنج شنبه ارسال بازده گسترده پایین تر است. عملکرد 10 ساله خزانه داری عملکرد تضعیف به 0.66% از 0.74% اواخر روز چهارشنبه یک حرکت بزرگ است. جمعه گذشته آن را به طور خلاصه افزایش فوق 0.90% و آن را آغاز سال در 1.92%.

نرخ بیکاری

وزارت کار ایالات متحده روز پنجشنبه گفت که حدود 1.5 میلیون نفر کاربردی برای مزایای بیکاری در ایالات متحده در هفته گذشته نشانه دیگری است که بسیاری از آمریکایی ها هنوز هم از دست دادن شغل خود را حتی به عنوان اقتصاد به تدریج شروع به بازگشایی شده است. آخرین رقم مشخص شده 10-راست هفتگی کاهش در برنامه های کاربردی برای بیکاری کمک از آنجایی که آنها در اوج خود در اواسط ماه مارس زمانی که coronavirus ضربه سخت است. هنوز هم سرعت اخراج می ماند در طول تاریخ ،

مشاغل دیگر داده شده است بیشتر دلگرم کننده است. گزارش های صادر شده در هفته گذشته نشان داد که ایالات متحده بازار کار, شگفت آور تقویت ماه گذشته به عنوان کارفرمایان اضافه شدن 2.5 میلیون نفر از کارگران خود را افزایش دهد. اقتصاددانان تا به حال شده است در انتظار آنها به جای اسلش یکی دیگر از 8 میلیون شغل است.

این گزارش کمک کرده استوک سیتی خوش بینی در میان سرمایه گذاران است که اقتصاد می تواند صعود از آن زمان سوراخ سریع تر از پیش بینی است. اما بانک فدرال تخمین زده شنبه که اقتصاد را کوچک 6.5% در این سال, در خط با سایر پیش بینی های قبل از گسترش 5% در سال 2021. همچنین انتظار دارد که نرخ بیکاری در 9.3% در نزدیکی قله از آخرین رکود تا پایان این سال است. روز جمعه وزارت کار ایالات متحده گزارش ثابت نرخ 13.3% اما تصحیح برای بررسی طبقه بندی خطا نرخ واقعی نزدیک بود به 16.4%.

Wayne حصیری مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در Vantagepoint مشاوران سرمایه گذاری اشاره کرد که آخرین گزارش اشتغال افزایش اعتماد به نفس است که اقتصاد شخم جلوتر است. اما کسانی که امیدوار است “نادیده گرفته شود این واقعیت است که مسائل را با کروناویروس مسئول کاهش در بازار در سه ماهه اول حل نشده.”

“با سریع تشدید نرخ انتقال در چندین ایالت این هفته سرمایه گذاران شروع به رسمیت شناختن است که شور و شوق خود را برای بازگشت سریع به حالت عادی زودرس است,” ترکه یا چوب کوتاه گفت.

اطلاعات اين مقاله ارائه شده توسط Alex Veiga و دامیان J. Troise از آسوشیتد پرس; توسط Tiffany هسو از نیویورک تایمز; و توسط راشل سیگل و توماس هیت از واشنگتن پست.

FILE - In this May 26, 2020, file photo, a man wearing a protective face mask passes the New York Stock Exchange, as employees arrive for the partial reopening of the trading floor. Stocks fell sharply Thursday, June 11, 2020, on Wall Street as coronavirus cases in the U.S. increased again, deflating recent optimism for a quick economic recovery and raising more doubts about how long the market’s scorching comeback can last. (AP Photo/Mark Lennihan, File)

فایل – در این مه 26, 2020, فایل, عکس, یک مرد با پوشیدن یک محافظ ماسک صورت عبور بورس نیویورک به عنوان کارمند وارد به صورت جزئی بازگشایی طبقه تجاری. سهام به شدت کاهش یافت چهار شنبه, ژوئن 11, 2020, در وال استریت به عنوان coronavirus موارد در ایالات متحده افزایش یافته است دوباره deflating اخیر خوشبینی برای بهبود سریع اقتصادی و بالا بردن شک و تردید بیشتری در مورد چه مدت بازار سوزان باز گشت می توانید تاریخ و زمان آخرین. (AP Photo/علامت Lennihan فایل)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>