آنچه که دولت از کلیسا ؟ چه کلیسا تبدیل شده امروز ؟ از جمله سوالات امتیاز برای انعکاس در هنگام خواندن کتاب “که کلیسای شما هستند ؟ آیا شما واقعی و یا فقط رفتن را از طریق حرکات?” توسط دکتر Darrow پرکینز جونیور
 
نظرات Kirkus توصیف کتاب به عنوان “یک تماس برای احیای متعهد مسیحیت که بر تساوی کتاب وحی است.” “که کلیسای شما هستند؟” باید درایو مسیحیان غیر روحانی یا روحانیت به اندیشیدن در سلامت معنوی و شخصیت خود کلیسا. نویسنده معتقد است امروز کلیساها معنوی hobbled و قادر به انجام این وزارت از آنها انتظار می رود.
 
“کلیسای امروز هیچ چیز مانند آن بود که من در حال رشد بود در باتون روژ و جدید, Orleans, لوئیزیانا در 70s و 80s,” دکتر گفت: پرکینز در معرفی “که کلیسای شما هستند؟,” “و من درک می کنم که به عنوان بار تغییر همه چیز را تغییر دهید.
 
“یکی از بزرگترین تغییراتی که کلیسا رفته از طریق عدم تعهد به آن دستور داده و وزارتخانه ها. وجود دارد بسیاری از حواس او را پرت امروز که مردم تمایل به کار خدا را به برنامه های شخصی به جای کار برنامه های خود را در اطراف خدا و وزارت او.”
 
برای دکتر پرکینز کتاب وحی است که آخرین کتاب عهد جدید از کتاب مقدس فراهم می کند یک تصویر روشن از آنچه موفق کلیسا به نظر می رسد. در مکاشفه عیسی خطاب هفت کلیساهای مختلف در آسیای صغیر اشاره به هر یک کلیسا فضائل و معایب.
 
“یکی دیگر از چیزی که من متوجه شده ام این است که ‘کلیسا’ با وجود آن که در طول زمان تغییر بسیار شبیه به کلیساها که در آن عیسی پرداختن در کتاب مکاشفه فصل 2 و 3,” دکتر گفت: پرکینز. “من پیدا کرده اند که کلیساهای مختلف سفر کردم و با حضور سقوط به یکی از هفت کلیسای آسیای صغیر که عیسی در برخورد با.
 
درخواست مسیحیان این سوال که کلیسا هستید ؟ ‘ نویسنده امیدوار است برای کمک به هر فرد کلیسا گام های لازم برای تبدیل شدن به “بهترین کلیسا ممکن است برای خداوند و پادشاهی او” در این عصر پست-مسیحیت این کتاب به عنوان یک بیدارباش برای همه کلیساها بدون در نظر گرفتن فرقه. آنها را تبدیل به یک چراغ امید به دیگران در تقلید از مسیح… و یا کمک به سرعت بخشیدن به ظهور سکولاریسم?
 
سفارش “که کلیسای شما هستند ؟ آیا شما واقعی و یا فقط رفتن را از طریق حرکات?” توسط دکتر Darrow پرکینز جونیور در آمازون و وب سایت خود را http://darrowperkinsjr.com/
 
همین حالا این کتاب در نمایشگاه به صورت “که کلیسای شما هستند؟” در سال 2020 توسان جشنواره کتاب در مارس 14-15, 2020 در دانشگاه آریزونا دانشگاه.
  
که کلیسای شما هستند ؟ آیا شما واقعی و یا فقط رفتن را از طریق حرکات?
نویسنده | دکتر Darrow پرکینز جونیور
| تاریخ انتشار فوریه 14, 2017
ناشر | AuthorHouse
شومیز | قیمت $15
 
بیوگرافی نویسنده
 
دکتر Darrow پرکینز جونیور به عنوان کشیش مسا مشاهده کلیسای باپتیست در پووی CA از ماه مه سال 2002. او مدرک لیسانس در رشته الهیات (سوما عالی) در مارس 1998; کارشناسی ارشد خود را در الهیات (همچنین مقدار عالی) در اکتبر 2000 و دکترای خود را در رشته الهیات در سال 2001 همه از Andersonville کلامی حوزه علمیه در Camilla, GA. او در حال حاضر یک نامزد برای دکتر از وزارت در رهبری معنوی نیز از Andersonville کلامی حوزه علمیه. دکتر پرکینز یک کنفرانس بلندگو در منطقه مسیحی پاسداشت. او موسس و رئيس جمهور از استقبال پرکینز جونیور وزارتخانه یک وزارتخانه به منظور تجهیز بدن مسیح از طریق کنفرانس نظارت مسیحی و کتاب مقدس مبتنی بر کتاب است. او در خدمت کشور خود افتخار و از بازنشسته تفنگداران دریایی ایالات متحده به عنوان یک رئیس استوار-3 (W-3) در 1 سپتامبر 2003 پس از 20 سال از صادق و وفادار خدمات. دکتر پرکینز و همسرش ترزا ازدواج شده است بیش از 30 سال و سه (3) فرزندان: استفانی, تارا, به استقبال III.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین