دکتر فرانک H. Douglas, به عضویت در این سال کتاب جوایز تعالی

Category: وب وایر Comments: No comments

“لحظات یک انسان آزاد از یک جریان” نوشته شده توسط دکتر فرانک داگلاس در لیست برای رقابت در یکی از این بیشتر انتظار سالانه کتاب جایزه کتاب جوایز تعالی 2020. توصیه می شود برای آن غیر قابل انکار درجه یک محتوای کار نویسنده یک فرصت خوب در یکی از فینالیست در گفت رقابت است.
 
فروتن دکتر داگلاس’ خاطرات خود مختاری نمایش مبارزه یک مرد و چگونه او فراتر از طاقت فرسا نفرت سوخت جهل. در سن بیست سال پیر با دختر جوان داگلاس قربانی ایمان شکنانه نژاد پرستی و هویت-سلب فرهنگی تعصب. از طریق سازمان ملل متحد پایانی انعطاف پذیری عمیق, بازتاب, و کار سخت او تصمیم گرفت برای به دست گرفتن لحظه ای و تعریف آینده خود به توافق خود را – سرکش چه نفرت انگیز جهان تا به حال به می گویند.
 
اگر چه استقبال با فقر و هنگامی که او متولد شد و در مواجهه با تعداد بی شماری از تبعیض و دیگر مشکلات او بعدها درگیر در تحقیقات دارویی و شرکت در توسعه مواد مخدر برای دیابت, تشنج, و سرطان – یک بار زخمی زندگی در حال حاضر محور با شور و شوق به زخم التیام یابد. وحشیانه صادقانه و ضروری است “تعریف لحظات یک انسان آزاد از یک جریان” خوانندگان را تشویق می کند به تاثیر پذیری از ذهن محدود و جرات آنها را به آج مسیر سفر کمتر.
 
پر شود از یک نوع و تشویق حکمت و unchain خود را از سن فرهنگ نفرت و نژاد پرستی و تبعیض با هدایت دکتر فرانک H. Douglas’ امید-بازسازی کتاب “لحظات یک انسان آزاد از یک جریان است.” این کتاب در دسترس است برای خرید در آمازون کتاب.
 
“لحظات یک انسان آزاد از یک جریان”
نوشته شده توسط دکتر فرانک L داگلاس
منتشر شده توسط فرانک داگلاس کتاب
تاریخ انتشار: جولای 4, 2019
شومیز: $11.99
 
درباره نویسنده:
دکتر فرانک H. Douglas رشد در گویان بریتانیا با مادر خود و چهار خواهر و برادر. عشق خود را از آموزش و پرورش به دست آورده به او یک بورس تحصیلی فولبرایت و او به امریکا در پرتلاطم سال 1960s. او در Ciba Geigy و Aventis و درگیر در تحقیقات دارویی برای داروهای که در درمان سل آرتریت و دیابت, تشنج, سرطان و آمبولی ریوی در میان دیگران.

داگلاس دریافت کرده است دارویی جهانی تحقیق و توسعه مدیر جایزه سال 2001 و 2004; این جایزه یک عمر دستاورد از سازمان ملی برای حرفه ای پیشرفت از شیمیدانان و مهندسان شیمی در سال 2002; سیاه و سفید تاریخ ساز جایزه در سال 2007 ؛ عطرهای مردانه پایه و GQ Magazine راک استار علوم در سال 2010; و کارائیب میراث جایزه برای کارآفرینی در سال 2011.

داگلاس نوشت: “لحظات یک انسان آزاد از یک جریان” به افتخار همه کسانی که به او کمک کرد تا در سفر خود را.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>