دکتر نورمن هال با افتخار ارائه کتاب خود با عنوان “پشت جاده ها از حافظه من”

دکتر نورمن هال دارای یک زندگی کامل نود و چهار سال و شمارش و او به نظر می رسد در مرور تغییر غلبه بر چالش ها و شهادت به تاریخ در این خاطرات. در طول راه او ponders خود را در موفقیت ها و شکست های چرایی و چرا ندار که ممکن است-باید-maaike نزدیک نتواند و چه ifs. در حالی که او به عنوان یک تگزاس پسر کشور با موفقیت محدودی در مدرسه او فارغ التحصیل از کالج خدمت چهار سال در ارتش و صرف هفتاد سال به عنوان یک مدیر مدرسه.
 
او به یاد می آورد ماجراهای آشنایی تمام راه برگشت به دهه های 1920 و 1930 زمانی که بچگی خود را در مرتع پرورش احشام یکی از تنها دو سه مایل منطقه است. او همبازی بودند مکزیکی کودکان و به عنوان او در بازی با آنها را به او آموخته زبان خود را و بسیاری از آداب و رسوم. جاده ها عمدتا خاک و روستایی حامل نامه بود رئیس منبع خبر برای بسیاری از خانواده ها است. زندگی ساخته شده بود تا بسیاری از روز بی خیال با بهره گیری از این شهر کوچک و جو است.
 
پیوستن به نویسنده به عنوان او برگزار روستایی قصه از زندگی روستایی خدمت در ارتش شروع یک خانواده و آموزش به کودکان و بزرگسالان جوان در “پشت جاده ها از حافظه من.”
 
تجربه خود را در دکتر نورمن هال دلتنگ تصویر از اوایل تگزاس مرکزی و تجربه خود را وجود دارد با حمایت از او در کتاب “پشت جاده ها از حافظه من” به او ارائه آن به این مارس 14th مارس 15هفتم در سال 2020 توسان جشنواره کتاب و یا خرید Kindle یا شومیز کپی از آن را در آمازون است.
 
 
پشت جاده ها از حافظه
نویسنده | دکتر نورمن هال
ناشر | LifeRich چاپ و نشر
| تاریخ انتشار مارس 29 2018
نوع | داستان کوتاه
ISBN-13 | 978-1489714985
شومیز قیمت | $20.31
 
 
درباره نویسنده
 
دکتر نورمن هال در سن نود و چهار است که اغلب پرسیده شد که چرا او هنوز هم به طور فعال درگیر در زمینه آموزش و پرورش است. او به عنوان سرپرست منشور سیستم مدرسه با ده دانشگاه در سراسر تگزاس. او در سلامت خوب است و هنوز هم کافی انرژی و یک تمایل قوی برای کمک به افراد جوان به عنوان آنها رشد می کنند نسبت به بزرگسالی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید