دریک جزیره قلعه به بازگشایی به عنوان موزه و مرکز میراث پس از برنامه اعلام کرد

Category: وب وایر Comments: No comments

دریک جزیره سابق قلعه و زندان واقع در سواحل Plymouth, UK, مجموعه, به بازگشایی در 15 مارس برای یک تور پس از بسته شدن بیش از 30 سال پیش با برنامه های بیشتر برای باز کردن یک موزه و مرکز میراث در سایت.

پوشش 24,000 متر مربع (261,000 فوت مربع) در این جزیره نام مشهور الیزابت ماجراجو سر فرانسیس دریک خانه به 16 قرن سربازخانه شبکه ای از تونل های زیر زمینی و یک اسکله. آن را دارای سابقه ای غنی با داستان هویج قاچاق و همچنین به عنوان یک 1957 جعل ‘حمله’ توسط یک گروه از کودکان.

بسته به عموم در سال 1989 دریک جزیره اجازه برنامه ریزی برای یک هتل لوکس و آبگرم که داده شد در سال 2017. زمان برنامه شامل یک موزه زنده و مرکز میراث, در حالی که آب مرکز ورزشی نیز در دست بررسی است. این جزیره خریداری شد و در مرداد ماه سال 2019 توسط Plymouth تاجر مورگان فیلیپس – سابق نیروی دریایی سلطنتی مهندس و بنیانگذار نگهبان صنعتی انگلستان است.

پس در تور فیلیپس قصد دارد به بازگشایی این جزیره به طور کامل با موزه و مرکز میراث در قلب کسانی که برنامه های. در بیانیه ای گفت که او می خواست به “بازگرداندن آن را برای مردم پلیموث و بازدید کنندگان”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>