DRIVETIME مهاتما رسمی در سطح مورد منهول

Category: آرکانساس Comments: No comments

عزیز مهاتما: چرا خیابان ها آسفالت در سنگ کمی به طوری که کوره را پوشش می دهد یک قابلمه بزرگ سوراخ ؟ وجود دارد یکی در Hinson جاده در مقابل Pulaski آکادمی که من برای منحرف کردن برای جلوگیری از! از آن شده است که راه را برای سال. نیز وجود دارد یک غرق شده سنگر در مقابل PA که من آن را به کم کردن سرعت برای عبور برای محافظت از لاستیک. شده است وجود دارد بیش از یک سال است. در حال حاضر خواهد بود زمان ایده آل با مدرسه را برای رفع این. — شنی

عزیز Sandy: چه کسی می داند بیشتر در مورد منهول در شهر ما از جان Honeywell این شهر مدیر عمومی کار می کند ؟ ما گمان می کنند او می داند زیادی در مورد چاههای بیش از حد. در North Little Rock, شهرستان مهندسین می دانم که بسیاری در مورد sinkholes چه با مشکلات در Dickey-استفن پارک.

اما ما پرت شدن است که هر یک استعداد یا یک گسل.

Honeywell گفت: مردم خود را در هر تلاش به سطح جدید پیاده رو با کوره را پوشش می دهد که او نیز تماس ابزار درب. برای انجام این کار شامل فرز خیابان در اطراف ابزار درب و یا نصب بالابر حلقه در زیر آن متداول شدن این در خیابان برای مطابقت با ارتفاع.

خیابان که تلفظ شیب سخت تر به سطح است. این شهر همچنین با برکت متعدد در نرم افزار است که استفاده از درب های با اندازه های مختلف و اشکال.

عمومی آثار شرکت Honeywell گفت: استقبال عمومی ورودی در کوره مهم است. مکان های ذکر شده توسط سندی را بررسی کرده است ، کارکنان در حال کار برای سطوح نرم و صاف.

O بزرگ و والا یکی: تیز کامیون آجیل پس زدن دهنه اسب خواهد بود باطل اما حتی کوچکتر گرد آنهایی که می تواند مقدار زیادی از آسیب. راننده به ارمغان می آورد تاکسی کنار یک کوچکتر خودرو و ناگهانی به نوبه خود فرمان می دهد که معنای جدید به “سپر ماشین.” من سوار من 1979 فورد برای چندین سال با این شواهد است. — صمیمانه سوزان

سوزان عزیز: شما مرجع ستون مورد تیز آجیل پس زدن دهنه اسب در کامیون های بزرگ است. آنها قانونی است ؟ آنها اگر عرض کامیون بیش از 8 فوت و 6 اینچ.

که اطلاعات از رئیس Jay تامپسون از آرکانزاس بزرگراه پلیس. بزرگراه پلیس صرف بیشترین زمان خود را نظارت و تنظیم صنعت حمل و نقل.

سوزان یافت رئیس تامپسون اظهارات, به, um, ریاکارانه بر اساس تجربه خود را.

ما خواهد بود خوشحال به شنیدن از خوانندگان دیگر که مانند بن هور و سوزان شده اند زشت ضربه توسط یک ارابه.

عزیز مهاتما: شما نوشت: قبلا در قانون در آخرین مجمع عمومی چگونه دوچرخه سواران باید توجه علائم توقف و چراغ. لطفا تکرار کنید. — همین

عزیز دان: در سال 2019 جلسه مجلس به تصویب رسید و فرماندار امضا شده عمل 650 به قانون است. آن را می گوید یک زن و شوهر از چیزهایی که مهم است.

دوچرخه سواران نیاز نیست همیشه در نشانه های توقف در حال حاضر. آنها باید آهسته و در ادامه تنها اگر ترافیک است که روشن می کند و در حال حاضر یک خطر فوری.

تحت شرایط مشابه و دوچرخه سواران در حال حاضر ممکن است قبل از اینکه اتومبیل در stoplights پس از توقف.

غرور صفحه: ZOMZOOM.

[email protected]

مترو در 06/06/2020

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>