DRIVETIME مهاتما: برچسب ها پس از 999 ZZZ? در آماده باش

Category: آرکانساس Comments: No comments

عزیز مهاتما: به نظر می رسد مانند ما در حال آمدن به پایان تعدادی طرح برای پلاک و تا 999 ZZZ ممکن است بیش از حد دور است. چه بعدی توالی بعد از این ؟ –تعداد دیوانه

عزیز Crazy: اسکات, Hardin, وزارت, امور مالی و دولت می گوید ما چند چیز در مورد این.

موجودی فعلی استاندارد آرکانزاس مسافر صفحات خواهد شد و به احتمال زیاد تخلیه شود تا پایان سال 2020 است. نوامبر بهترین برآورد. (یک مرطوب drizzly نوامبر در روح به قول اسماعیل.)

وقتی اتفاق می افتد که DF و بلافاصله شروع به صدور جدید صفحه.

این طراحی در حال حاضر دارای سه شخصیت های عددی و سه شخصیت های آلفا (000 AAA). طراحی جدید خواهد شد که سه شخصیت های آلفا دو شخصیت های عددی و یک آلفا شخصیت (AAA 00A).

که به عنوان آخرین صفحه — 999 ZZZ — روش های مطبوعات هشدار داده خواهد شد به عنوان سازمان های پلیس.

توجه داشته باشید: وجود حدود 2.6 میلیون مسافر وسایل نقلیه در حال حاضر ثبت شده است. فکر می کنم در این مورد. آرکانزاس در حدود 3 میلیون نفر از ساکنان بسیاری از آنها واقعی کودکان است. این بدان معنی است که تقریبا هر فرد بزرگسال است یک وسیله نقلیه است.

به نظر ما, آخرین صفحه از توالی — 999 ZZZ — خواهد بود مطلق جالبترین تا کنون. ما به شدت امیدواریم که هر کس می شود آن است که خواننده مشتاق از این ستون (که نیست واقعا؟), و به ما هشدار به کسب آن است.

عزیز مهاتما: در حال لیتل راک پلیس معاف از قانون/قوانین و مقررات/نیاز به روشن کردن چراغهای جلو هنگام استفاده از برف پاک کن شیشه جلو? من نگه دارید از دیدن اتومبیل های گشت با برف پاک کن شیشه جلو اما هیچ چراغهای جلو. — کارول

کارول عزیز: ما شوکه — شوکه کرد! – که هر یک افسر پلیس را در اطراف درایو در باران بدون چراغهای جلو در. آنها باید انسان یا چیزی و در نتیجه فراموشکار.

مطمئنا — ترک تماس با من شرلی! – آنها قدر این یادآوری.

در یک موضوع جداگانه است که به توان گفت در مورد jonquils که پس از نادیده گرفته بین ایالتی 40 در شمال لیتل راک پارک تپه محله. به یاد بیاورید که jonquils کاشته شد در طرح آرکانزاس راه بازگشت از کلاس از سال 1965 از این شهر ، یک گروه از داوطلبان replanted در 1980s اما شیب تبدیل شده است بیش از حد رشد. برخی از افراد با دیدن غفلت در بخشی از آرکانزاس بزرگراه و حمل و نقل گروه.

آژانس می گوید: مهندس ارشد منطقه 6 علامت Headley است بررسی سایت. Headley به یاد می آورد که زمانی که بین 40 گسترده تر بود از طریق North Little Rock چند سال پیش پل که فرود JFK بلوار بیش از ایالتی 40 منتقل شد. این امکان jonquils شد یک قربانی جدید رمپ خاکریزی.

Headley نیز ارائه می دهند. که است جدید, محوطه سازی پیشنهاد می شود توسط آژانس و اگر جدید کاشت انجام شد خدمه نگهداری خواهد تلاش به جای آن کشت.

به نظر ما موفق باشید با آن است. آن را به طور جدی شیب تند است. ما شخصا می دانم که بسیاری از استاد باغبان و نفرت را مانند هک برای دیدن تمام کسانی که مادربزرگ نورد سراشیبی.

غرور صفحه دیده می شود در فورت اسمیت: HKLBRRY.

[email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>