مواد مخدر-مرگ و پاسخ شبکه 6th, سفر به زندان

Category: آرکانساس Comments: No comments

60 سال Little Rock, لب گنده است در راه خود را به زندان برای ششمین بار برای خلاصی از شواهد مربوط به مصرف بیش از حد مرگ از یک شهرستان در اتاق هتل خود را.

صدور حکم مقالات ظ روز شنبه توسط معاون دادستان اشلی Clancy نشان می دهد که استیون جان Voegele التماس کرد گناه را به دستکاری با شواهد در ازای پنج سال حکم زندان از Pulaski County مدار قاضی کریس پیازا. کلاس D جنایت حمل 15 سال حداکثر برای یک مجرم تکرار چنین به عنوان Voegele.

تحت شرایط درخواست معامله و مذاکره با مدافع لیزا والتون-منچستر دادستان کاهش یافته و دوم D-جنایت اتهام سوء استفاده از جسد.

یک جسد-سوء استفاده مسئول در حال بررسی است و در برابر Voegele 70 ساله co-متهم ساموئل برنج از لیتل راک دستگیر شد و با او. اسناد دادگاه نشان می دهد مردان گزارش شده است که زندگی در سنت فرانسیس خانه سرپناه در خیابان الم. برنج است که با توجه به عقب در دادگاه ماه آینده.

برنج و Voegele دستگیر شده بودند در ماه سپتامبر توسط پلیس به نام متل 6 در 10524 W. مرخم سنت توسط کارمند هوگو نوا که گزارش شده دو مرد قرار دادن کرم اصلاح در دوربین های امنیتی خارج از طبقه دوم اتاق.

نوا گفته افسران که زمانی که او به نام اتاق برای پیدا کردن آنچه در جریان بود مرد اجاره اتاق و بعد از شناسایی به عنوان Voegele گفت او وجود دارد بدن در وان حمام خود را و او نمی خواست کسی به دیدن او حرکت آن دادگاه براده نشان می دهد.

پلیس وارد برای پیدا کردن 55 ساله Delores Lukemire یک kellie alexa مادر سه کودک مرده در چرخ واکر در راهرو در اطراف گوشه از Voegele اتاق.

در بازداشت Voegele محققان گفت که او تا به حال اجاره اتاق با یک زن او می دانست که تنها به عنوان بریتنی. او گفت که آنها تا به حال رابطه جنسی در اتاق و سپس به اکسون فروشگاه در Shackleford جاده و مرخم برای خرید سیگار. در فروشگاه بریتنی زده گفتگو با Lukemire که Voegele گفت: بی خانمان دادگاه براده نشان می دهد.

Voegele گفته پلیس او به توافق اجازه Lukemire بود که با استفاده از واکر بازگشت به اتاق خود با آنها را به تمیز کردن و که سه بازگشت بریتنی و Lukemire را به حمام رفت و تزریق متامفتامین. بریتنی کمک Lukemire به وان حمام و سپس به سمت چپ Voegele محققان گفت.

زن در وان تا زمانی که او در نهایت رفت و به بررسی در پیدا کردن و او را بیهوش و نه تنفس Voegele گفت. او به پلیس گفت که او تلاش کرد اما موفق به احیای خود را با احياء دادگاه براده نشان می دهد.

Voegele گفت: او دست پاچه چرا که او در آزادی مشروط و به نام برنج به متل. زمانی که برنج وارد شد که مردان تصمیم به پنهان کردن این دوربین های مدار بسته’ نمایش Voegele پلیس گفت. او گفت که او در لباس پوشیدن Lukemire و پس از آن مردان قرار داده و او را در واکر تحت فشار قرار دادند و او را به راهرو. او گفت: او انداخت دور استفاده می شود مواد مخدر سوزن.

برنج پلیس گفت که Voegele تا به حال نام او را برای کمک و زمانی که او وارد بود مرده در اتاق متل طبقه. او گفت: آنها قرار داده, تراش, کرم بر روی دوربین نزدیک به اتاق زن بر او واکر او تحت فشار قرار دادند پایین راهرو و در سمت چپ او دادگاه براده نشان می دهد.

کارآگاهان با بررسی های نظارت تصویری از یک دوربین دیگر که نشان داد Voegele ورود در متل حدود 2:19 بعد از ظهر با یک زن. Voegele و زن خود را ترک اتاق کمی بیش از یک ساعت بعد و سپس بازگشت و حدود 4:51 p. m. با Lukemire دادگاه براده نشان می دهد.

حدود 8 بعد از ظهر Voegele تحت پوشش دوربین با صابون و او و برنج چرخ Lukemire بیرون از اتاق و در اطراف یک گوشه ای و سپس بازگشت به اتاق دادگاه براده نشان می دهد. پلیس نامیده می شدند به متل حدود 40 دقیقه بعد.

اسناد دادگاه نشان می دهد Voegele حداقل 12 در محکومیت جنایت بیش از 15 سال گذشته در فاکنر و Pulaski, استان ها, از جمله قاچاق مواد مخدر و سرقت و جعل و تجاری سرقت. آخرین حکم زندان آمد و در ماه مه سال 2017, زمانی که او سه سال پس از شفاعت گناه به سرقت تجاری و سرقت. او و یک مرد دیگر به سرقت بیش از $1,000 ارزش لاستیک از سنگ چخماق در Chenal پارکوی در لیتل راک.

Voegele هنوز تجاری-سرقت, سرقت و مواد مخدر به اتهام انتظار در شور شهرستان بیش از اتهاماتی که او را به براق خودرو در برایانت (آرکانزاس) در ماه مارس سال گذشته است.

درب جلو بوده و لگد در و پلیس دستگیر Voegele پس از پیدا کردن او را با سیم برش در جیب خود. ماشین خود را پارک شده بود در شستشو خلیج و پلیس بخش هایی از اسپری wands در خودرو همراه با لوله های مس و یک دوربین که زده شده بود از یک دیوار خودرو پرونده های دادگاه نشان می دهد.

مترو در 03/07/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>