داروسازی backpedals در تخصص وضعیت برای COVID-19 دارو

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — در مواجهه با انتقاد های سازنده امیدوار کننده coronavirus مواد مخدر گفت: آن را به چشم پوشیدن از ویژه نظارتی عنوانی است که می تواند اجازه آن را به بلوک رقابت و افزایش سود برای درمان آن است.

Gilead Sciences گفت: آن را به ایالات متحده تنظیم کننده به لغو اصطلاح “مواد مخدر یتیم” وضعیت آن را دریافت و به صورت تجربی آن را مواد مخدر remdesivir. این وضعیت را تحت عنوان شرکت به انگیزه های مالی و بازاریابی منحصر به فرد در نظر گرفته شده برای بیماری نادر و درمان است.

غذا و دارو داده این شرکت درخواست برای تعیین روز دوشنبه اشاره کرد که covid-19 واجد شرایط به عنوان یک بیماری نادر تحت قوانین ایالات متحده پس از کمتر از 200,000 آمریکایی ها آلوده می شوند.

اما کارشناسان و طرفداران لعنتی جلعاد به دنبال این وضعیت.

“Covid-19 هر چیزی است اما یک بیماری نادر” اعلام کرد نامه ای به شرکت در اوایل روز چهارشنبه با بیش از 50 مصرف کننده و حمايت از بيمار شدند. این گروه اشاره کرد که میلیون ها نفر از آمریکایی ها انتظار می رود که در نهایت با این ویروس آلوده. به عنوان چهارشنبه, موارد, در ایالات متحده در صدر 61,000.

جلعاد در بیانیه ای گفت: بعد از ظهر چهارشنبه که در آن خواسته FDA برای لغو این تعیین مواد مخدر یتیم و که شرکت “به رسمیت می شناسد فوری بهداشت عمومی نیازهای مطرح شده توسط covid-19 بیماری همه گیر.”

در حال حاضر وجود دارد مورد تایید FDA داروهای واکسن و یا درمان های خاص برای coronavirus. چند موجود و تجربی مواد مخدر در حال مطالعه و واکسن در حال توسعه هستند.

Remdesivir در اصل توسعه یافته برای ابولا در حال آزمایش حداقل پنج آزمایش. این دارو تداخل با ویروسی تولید مثل و نشان داده است برخی از وعده های آزمایشگاهی و مطالعات حیوانی در برابر دیگر coronaviruses است که علت مشابه بیماری MERS و سارس.

این دارو داده شده است به صدها covid-19 بيمار تا کنون, اما مطالعات دقیق مورد نیاز برای تعیین اگر آن را با این نسخهها کار قبل از آن تایید شده است.

کنگره ایجاد یتیم مواد مخدر برنامه بیش از 35 سال پیش برای تشویق شرکت ها برای توسعه مواد مخدر برای تو رفتگی در دیوار بیماری ها و شرایط پس از تشکیل پرونده برای این برنامه تبدیل به یک استاندارد در صنعت تاکتیک.

تحت قوانین FDA تولید کنندگان یتیم مواد مخدر دریافت هفت سال منحصر به فرد ایالات متحده بازاریابی حقوق و مالیات اعتبارات خود را در تحقیق و توسعه هزینه.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>