داروسازی Mallinckrodt می رسد $1.6 B مخدر حل و فصل

Category: آرکانساس Comments: No comments

عمومی داروسازی Mallinckrodt یک آزمایشی 1.6 میلیارد دلار معامله به حل و فصل دعاوی بر نقش آن در ایالات متحده مخدر بحران را اعلام کرد.

معامله در نظر گرفته شده است برای پایان دادن به صدها نفر از پرونده های حقوقی در مواجهه با شرکت بیش از مواد مخدر.

این شرکت اعلام کرد که آن را به حال یک توافق با یک کلید کمیته وکلا به نمایندگی از هزاران نفر از دولت های محلی تحت پیگرد مواد مخدر های مختلف صنعت بازیکنان بیش از مواد مخدر و مقابله به حمایت از وکلای عمومی از 47 متحده و سرزمین.

این شرکت مستقر در ستینس-بر-تیمز انگلستان یکی از بالاترین حجم تولید مواد مخدر در آمریکا در اوج از کشور, مواد مخدر, بحران, حمل و نقل, میلیون دوز به فلوریدا یک کانون بازار سیاه تجارت مواد مخدر.

تحت توافق Mallinckrodt تشکیل پرونده برای ورشکستگی. خواستار طرح آن را به پرداخت هشت سال پس از شرکت در ظهور از حمایت. که مسیر شبیه به یک OxyContin ساز پوردو داروسازی است که به حل و فصل مخدر ادعا می کند در برابر آن.

برای Mallinckrodt وجود دارد نگرانی های کسب و کار فراتر از مسئولیت بالقوه در مواد مخدر موارد است که کمک به آن را به دنبال حفاظت از ورشکستگی.

“رسیدن به این توافق در اصل برای جهانی مواد مخدر با وضوح و ارتباط refinancing بدهی فعالیت امروز اعلام کرد در حال قدم مهم به سمت حل و فصل ابهامات در کسب و کار ما” مارک Trudeau, رئيس جمهور و مدیر عامل این شرکت در بیانیه ای گفت.

جو برنج یک وکیل در کمیته اجرایی شاکیان تحت پیگرد در دادگاه فدرال بیش از مواد مخدر گفت: در مصاحبه روز شنبه که برخی از جزئیات این Mallinckrodt توافق هنوز به اتو کردن.

بیشتر از پول کمک شده توسط Mallinckrodt را به یک اعتماد به پرداخت هزینه برای درمان اعتیاد و دیگر هزینه های مرتبط با مواد مخدر بحران شده است که مربوط به بیش از 430,000 مرگ و میر در ایالات متحده از سال 2000. علاوه بر این اعتماد خواهد بود قادر به خرید Mallinckrodt سهام در یک قیمت ثابت; آن می تواند به فروش می رسد به علت کمک کند.

Mallinckrodt اعلام می آید هفته قبل از محاکمه در عوارض مواد مخدر برنامه ریزی شده است برای شروع در Islip مرکزی نیویورک. بلندی محاکمه شده است یک عامل در یک ramped تا فشار برای دیگر داروسازان و توزیع کنندگان به حل و فصل به عنوان به خوبی.

شده اند وجود دارد به طور فزاینده عمومی تنش بین وکلای عمومی و خصوصی وکلا برای دولت های محلی بیش از این پیشنهاد شهرک که شامل حداقل سه تا از بزرگترین مواد مخدر ایالات متحده شرکت های توزیع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>