DSM منصوب جدید EVP مواد و عضو کمیته اجرایی

Category: وب وایر Comments: No comments

سلطنتی DSM جهانی و مبتنی بر علم با شرکت در تغذیه, بهداشت و زندگی پایدار امروز اعلام کرد که هلن متس در حال حاضر کسب و کار, گروه, مدیر DSM رزین & عملکردی مواد منصوب شده است به عنوان معاون اجرایی رئیس جمهور مواد در 1 مارس سال 2020 است.

هلن متس موفق خواهد شد Dimitri د Vreeze که منصوب Co-مدیر عامل شرکت DSM همراه با جرالدین Matchett که از 15 مارس سال 2020 است. هلن تبدیل خواهد شد عضو کمیته اجرایی DSM.

هلن انگلیسی و هلندی ملی دارای مدرک کارشناسی ارشد در بازاریابی و مدرک لیسانس خود را در کسب و کار و امور مالی از دانشگاه Northumbria نیوکاسل. او همچنین فارغ التحصیل از دانشگاه هاروارد پیشرفته برنامه مدیریت. او پیوست DSM در ماه اوت سال 2017 در زمان نقش کسب و کار, گروه, مدیر DSM رزین & عملکردی مواد. در این نقش هلن نقش تعیین کننده ای در توسعه و اجرای یک رشد تحول برای رزین های کسب و کار و تقویت نمونه کارها و نوآوری, خط لوله, و همچنین شکل گیری دیجیتال سفر در DSM رزین & عملکردی مواد.

قبل از پیوستن به DSM هلن برگزار شد چندین ارشد رهبری در Avery Dennison از جمله برجسته جهانی آن مواد تخصص کسب و کار و Pon منابع در هلند. هلن سابقه اثبات شده در کسب و کار تحول و توسعه کسب و کار در کشورهای در حال ظهور.

در نقش جدید هلن خواهد شد به گزارش Dimitri د Vreeze Co-مدیر عامل شرکت DSM. هلن ادامه خواهد داد و نقش خود را به عنوان کسب و کار, گروه, مدیر DSM رزین & عملکردی مواد ad interim.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>