DSRIP انکار بزرگترین ضربه ممکن است عدم $1.5 B برای عوامل اجتماعی مؤثر

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

به نیویورک هایش با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت امتناع به گسترش سیستم تحویل اصلاحات تشویقی پرداخت برنامه یکی از بزرگترین ضربات از دست رفته بالقوه برای 1.5 میلیارد دلار برای پرداختن به عوامل اجتماعی موثر بر سلامت.

دولت تا به حال اختصاص داده عظیم جریان مالی به عوامل اجتماعی مانند دسترسی به مواد غذایی سالم و با ثبات مسکن به عنوان بخشی از آن 8 میلیارد دلار درخواست برای دومین DSRIP تکرار. جامعه کارشناسان بهداشت و درمان به وجد آمدیم در امکان. این هفته را انکار اما متوقف کار مقدماتی در مورد نحوه استفاده از وجوه آن.

“این قطعا یک ضربه به تلاش های ما برای بهبود عدالت در سلامت” گفت: Zach Hennessey, معاون رئیس جمهور از محله سلامت در بهداشت عمومی راه حل های غیر انتفاعی در منهتن. “این رفتن به یک نامتناسب تاثیر منفی بر کسانی که آسیب پذیر هستند. تنها در پایان دم از DSRIP آیا سیستم های سلامت شروع به کار بر روی عوامل اجتماعی مؤثر با سازمانهای مبتنی بر جامعه. وجود دارد یک مقدار باور نکردنی از چپ کار در این زمینه است.”

بهداشت عمومی و راه حل های آن مبتنی بر جامعه شرکای بودند هیجان زده در مورد نیویورک برنامه برای DSRIP 2.0 به دلیل آن را به رسمیت شناخته شده است که دولت نمی تواند بیشتر کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی بدون پرداختن به عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت و شامل صریح سرمایه گذاری برای انجام این کار Hennessey گفت.

از 1.5 میلیارد دلار کمک کرده اند برای ایجاد سیستمهای مهم و زیربنایی برای اتصال بهتر بیماران با سلامت جامعه, منابع, او گفت:. در انتظار است که بهداشت عمومی حل شده بود تشکیل سازمانهای مبتنی بر جامعه برای طراحی چگونه شبکه های جدید را در سطح شهرستان است.

“ما برنامه ریزی برای هفته چه کسانی که در شبکه های منطقه ای باید مانند نگاه در اینجا” Hennessey گفت. “ما در حال رفتن به به دوباره تعریف استراتژی ما در حال حاضر که این سرمایه گذاری بزرگ در عوامل اجتماعی مؤثر است را از روی میز.”

SOMOS تنها رهبری پزشک انجام دهنده سیستم های شرکت کننده در DSRIP تصریح کرد اهمیت این برنامه کار در پرداختن به عوامل اجتماعی موثر بر سلامت.

دکتر رامون Tallaj SOMOS موسس و رئیس هیئت مدیره گفت: در بیانیه ای که DSRIP در علاوه بر این به کمک آن کاهش قابل اجتناب پذیرش و readmissions حال “ما را قادر به پرورش مشارکت که بحرانی شده است برای پرداختن به عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت و بسته شدن مراقبت های بهداشتی شکاف در میان ما آسیب پذیر ترین مردم.”

رز Duhan رئیس جمهور و رئیس اجرایی از مراقبت های بهداشتی جامعه انجمن های ایالتی نیویورک گفت: بودجه هایی که تا به حال اختصاص داده شده به عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت در دولت DSRIP 2.0 پیشنهاد را ساخته اند آن را آسان تر برای مراکز بهداشتی و درمانی به کار با اشخاص متمرکز در اولویت های آن.

Hennessey گفت: بهداشت عمومی راه حل باقی بماند در کار خود را برای پرداختن به عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت اما نیاز به تکیه بیشتر به شدت در دیگر دولتی و بشردوستانه همکاران.

برخی از سازمانهای مبتنی بر جامعه ممکن است مجبور به تعطیل کردن برخی از خدمات است.

“ما از دست داده اند بسیاری از اهرم است که می تواند به طور مستقیم بالا نیاز بیماران را به خدمات مبتنی بر جامعه و حمایت” Hennessey گفت. با کمتر مشوق آن خواهد شد سخت تر برای مردم را به اتصال به مزایای از قبیل طرح کمک های غذایی مکمل برنامه به عنوان به خوبی به عنوان ارشد و خدمات حقوقی, او گفت:.

OneCity سلامت, نیویورک شهرستان, بهداشت + بیمارستان انجام ارائه دهنده سیستم های تحت DSRIP گفت: سال گذشته که آن برانکس مبتنی بر برنامه تغذیه رهبری بهداشت عمومی راه حل کمک کرده است تا به آدرس مواد غذایی ناامنی شده است و مقرون به صرفه است.

“ما با شرکای ما برای ادامه به تجزیه و تحلیل بالینی و مراقبت های مدیریت اطلاعات در پروژه های که ما هماهنگ شده تا کنون” Hennessey گفت. “ما در حال حاضر مشغول به کار برای ارائه نتایج حاصل از این پروژه به تأمین کنندگان مالی بالقوه.” —جنیفر هندرسون

نیویورک مقامات می خواهید بهتر فدرال همکاری در coronavirus


رژیم صهیونیستی. اندرو کومو و شهردار, بیل د Blasio برگزار جداگانه در کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه برای اطمینان بخشیدن به اجزای تشکیل دهنده خود که در نیویورک آماده خواهد شد که اولین فرد مبتلا به کروناویروس جدید به صورت محلی. اما هر دو گفت: آنها نیاز دولت فدرال کمک قادر به واکنش نشان می دهند سریع تر زمانی که این ویروس می رسد دولت است.

در ضمن Cuomo, درخواست دولت از قوه مقننه مناسب از 40 میلیون دلار در کمک های مالی به دولت و وزارت بهداشت و درمان پس از آن می توانید به استخدام کارکنان و خرید تجهیزات اضافی در پیش بینی از coronavirus موارد در نیویورک است. فرماندار نیز درخواست نماینده مجلس برای اعطای قدرت به دکتر هوارد Zucker, دولت, کمیسیون بهداشت و درمان مستقیم به محلی ادارات بهداشت و بیمارستان ها به برخی اقدامات برای آماده شدن برای ویروس.

دولت می خواهد کمک های بیشتر از سوی فدرال ، کومو خواست دولت فدرال اجازه می دهد تا Wadsworth مرکز در آلبانی و نیویورک بهداشت عمومی آزمایشگاه برای آزمایش ویروس. دولت در حال حاضر متکی به مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری برای تست نمونه های تولید شده در اینجا.

د Blasio گفت: CDC است underutilizing شهر نیویورک آزمایشگاه.

“ما اعتقاد داریم که اگر آنها را توانمند محلی آزمایشگاه ما می توانید با کیفیت بالا و تست سریع” شهردار سای.

شهرستان است که به درخواست دولت فدرال برای کمک به آن را تهیه 300,000 بیشتر ماسک صورت برای توزیع به پرسنل پزشکی و اولین پاسخ دهندگان در مورد شیوع در نیویورک است. این شهر در حال حاضر 1.5 میلیون ماسک, de Blasio گفت. به صورت متوسط ساکن شهرستان ماسک ها تقریبا غیر ممکن است برای پیدا کردن در محله داروخانه ها.

“مشکل در حال حاضر,” او گفت:, “این است که هر کس در حال رقابت برای ماسک.” —جاناتان LaMantia

شرکت با تکنولوژی VirtualHealth جوهر بزرگ مراقبت-مدیریت قرارداد


VirtualHealth اتحاد جوهر قابل توجه قرارداد جدید در پنسیلوانیا به عنوان چشم آن گسترش فراتر از هسته خود مراقبت مدیریت تمرکز می کنند.

منهتن شرکت گفت: در این هفته که UPMC برنامه درمانی را با استفاده از آن هلیوس تکنولوژی به هماهنگی تحویل بلند مدت خدمات و پشتیبانی. UPMC طرح سلامت یکی از سه طرح ارائه خدمات تحت پنسیلوانیا اجباری مراقبت های مدیریت شده برنامه به صورت dual-افراد واجد شرایط و کسانی که با معلولیت های جسمی است. که برابر با بیش از 120 ، 000 عضو دارد.

در دراز مدت خدمات و پشتیبانی و یا LTSS است که به سرعت در حال رشد و شامل خدمات ارائه شده به سالمندان و معلولان در منزل و یا در اجتماع یا خانه های سالمندان VirtualHealth اشاره کرد. هلیوس پلت فرم طراحی شده است برای ارزش مبتنی بر مراقبت از جمله مدیریت مجتمع جمعیت مانند افراد دریافت LTSS.

“ما را داده است که در آینده از ده ها تن از منابع و پیدا کنیم و الگوهای آن” گفت: آدم Sabloff بنیانگذار و مدیر اجرایی VirtualHealth. “ما باید باعث و هشدار است که چیزی را به توجه مدیران مراقبت.”

که می تواند شامل که بیمار مصرف دارو با پتانسیل برای عوارض جانبی و یا از آن می شود که یک بیمار که دوره نقاهت بعد از عمل جراحی زانو است زندگی در طبقه سوم پیاده روی تا آپارتمان, او گفت:.

هدف این است که برای کمک به برنامه های بهداشتی و دیگر مشتریان شناسایی مداخلات برای کاهش و پیشگیری از مسائل و به آدرس نگرانی های بهداشتی قبل از بیماران نیاز به بستری و مراقبت.

به تاریخ VirtualHealth بسته است بر 9 میلیون و موفق زندگی در سراسر خطوط مختلف کسب و کار از جمله خدمات درمانی بیمه تجاری و مراقبت پاسخگو سازمان Sabloff گفت. درآمد شرکت در اواسط هشت چهره او گفت:.

آینده یک سری B در طول سال گذشته آورده است که مجموع دلار افزایش به $25 میلیون VirtualHealth است eyeing بزرگتر فشار در استفاده از آن خدمات مدیریت برای ارزیابی خدمات بهداشتی و درمانی, روش ها و امکانات او گفت:. —J. H.

K سلامت را افزایش می دهد $48 میلیون برای مراقبت های اولیه دیجیتال


K سلامت منهتن شرکت آغاز شده است که به عنوان یک علامت-جستجوگر برنامه است فشار بیشتر به دیجیتال اولیه با کمک 48 میلیون دلار از سرمایه گذاران از جمله شرکت بیمه Anthem.

در علاوه بر این به برنامه است که می پرسد بیماران یک سری از سوالات در مورد علائم خود را و مقایسه پاسخ های خود را به اطلاعات پزشکی از میلیون ها نفر از بیماران که خود را مطابقت جمعیت این شرکت قصد دارد به استخدام بیشتر پزشکان برای دیدار با تقاضا برای آنلاین بازدیدکننده داشته است.

در حال حاضر کاربران دریافت لیست احتمالی تشخیص و دستورالعمل در چه مراحل بعدی آنها را می توانید.

یکی از گزینه های خود را به کتاب telehealth دیدار با یک پزشک مراقبت های اولیه. که پزشک می تواند به منظور آزمایش و تجویز دارو که K به ترتیب برای تحویل.

“چرا شما می خواهید برای رفتن به یک دکتر در حال حاضر اگر شما به خوبی احساس نمی شود و شما می توانید حل و فصل آن را به صورت آنلاین از مبل خود را در یک ماده از چند دقیقه گفت:” آلن بلاخ K سلامت بنیانگذار و مدیر عامل شرکت.

بیماران پرداخت 19 دلار برای یک telehealth مراجعه کنید و یا می توانید با پرداخت 39 دلار برای یک سال از خدمات بر روی پلت فرم. K بهداشت را قبول نمی کند بیمه است.

در حالی که برخی از خدمات پزشکی از راه دور را ارتقا دهید و خود را به عنوان مکمل به مراقبت های اولیه بلاخ می کشد هیچ مشت در مورد آنچه که او می بیند به عنوان K سلامت نقش.

“این است که پس از ساعت مراقبت های بهداشتی. ما در حال جایگزین کردن مراقبت های اولیه” بلاخ گفت. “بسیاری از ما کاربران لازم نیست که یک پزشک مراقبت های اولیه. شما می خواهید به احضار دکتر خود. شما نمی خواهید به صبر برای یک ساعت.”

حدود 3 میلیون نفر از مردم با استفاده از K سلامت یا برای بررسی علائم خود را و یا استفاده از آن خدمات پزشکی از راه دور پس از آن تاسیس شد در سال 2016.

این شرکت در حال حاضر می تواند ارائه telehealth در 47 متحده و قصد دارد با استفاده از بودجه جدید خود را نیز به استخدام کارکنان در بازاریابی و مهندسی نرم افزار. آن نیز در حال گسترش به اضافی در پزشکی تخصص بلاخ گفت.

شرکت های سرمایه گذاری 14W و حرا سرمایه چراغ گرد با مشارکت از سرود Lerer Hippeau اولیه و سرمایه گذاری.—J. L.

در یک نگاه


خشونت اسلحه: Northwell بهداشت گفت: که آن را به ایجاد یک مرکز برای تفنگ پیشگیری از خشونت برای کمک به شکل دادن به نقشی که سیستم های بهداشتی می تواند در ایمنی تحقیقات و پیشگیری است. آن به شرح زیر رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت مایکل Dowling تعهد از 1 میلیون دلار برای حمایت از تفنگ پیشگیری از خشونت تلاش. اعضای مرکز جدید خارجی کمیته مشورتی شامل دکتر رابرت مک لین رئیس جمهور از کالج آمریکایی پزشکان و دکتر مارک روزنبرگ رئیس سابق مرکز ملی پیشگیری از آسیب دیدگی و کنترل در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

چه کسی خبر: چاد نیل اتحاد پیوست دانشگاه کلمبیا ایروینگ مرکز پزشکی به عنوان اولین مدیر ارشد دیتا افسر. او می خواهد مسئول برای مدیریت داده های تولید شده توسط بیمارستان از منابع مانند آن حماسه جدید پرونده سلامت الکترونیک. نیل قبلا بود رئیس enterprise architect در کوه سینا سیستم بهداشت و درمان, مشاوره سیستم بهداشت و درمان این سازمان در استراتژی داده.

CORONAVIRUS تزار: معاون رئیس جمهور مایک پنس منجر خواهد شد ایالات متحده در پاسخ به 2019 رمان coronavirus زیر, مقامات بهداشت فدرال’ هشدار داد که این بیماری به احتمال زیاد به گسترش در سراسر کشور, CNBC گزارش شده است.

شبح سواری: دادستان کل Letitia James روز چهارشنبه اعلام کرد محکومیت Wego تاکسی تورهای; صاحب آن سادات خان, 31, از آبشار نیاگارا; و آن, شرکت های بزرگ, منشی, Kashif پرویز, 37, از آبشار نیاگارا برای سرقت هزار دلار از پزشکی با صدور صورت حساب های دولت برای سواری که آنها هرگز ارائه شده است. “شبح سواری صدمه دیده است پزشکی برنامه هزینه مالیات دهندگان پول و تضعیف نیاز به خدمات حمل و نقل که نیویورکی ها بستگی دارد هر روز” جیمز در بیانیه ای گفت. این مجموع جبران دستور داد در مورد بیش از 1.2 میلیون دلار.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>