در طول زمان اقامت در خانه سفارش, کلرادو, سازنده خانه برکلی خانه هیجان زده به معرفی دیجیتال جدید خود را تجربه فروش

Category: وب وایر Comments: No comments

در پاسخ به کلرادو ماندن در خانه سفارش دنور مبتنی بر homebuilder برکلی خانه فقط خود را اعلام کرد جدید دیجیتال فروش تجربه برنامه. طراحی شده به آن را بسیار آسان به فروشگاه خرید و نزدیک در برکلی صفحه اصلی بدون نیاز به هر گونه نقض محدودیت های اجتماعی و مشاوره های سازنده ارائه یک محیط امن و فعال راه برای اجازه دهید مردم برای رسیدن به خانه جدید خود را رویاهای مالکیت.
 
گفت برکلی خانه رئیس جمهور جف ویلیس “در این زمان نامشخص ما هیجان زده می شود قادر به خریداران خانه ساده خانه مجازی تجربه خرید. نگه داشتن مشتریان و کارکنان و شرکای تجاری امن اولویت شماره یک ما است.”
 
برای صفحه اصلی خریداران برکلی دیجیتال فروش تجربه فرآیند ساده است.

  • صفحه اصلی خریداران شروع با انتخاب یک جامعه بهره liveberkeley.com
  • سپس آنها می توانند سپس کاوش تعاملی floorplans 3D پیاده روی-throughs و مدل خانه تور ویدئویی در سایت.
  • هنگامی که خریداران را تنگ پایین به floorplan آنها مانند آنها ممکن است اتمام برکلی سریع-حرکت-در خانه برای دیدن اگر آن طرح در حال حاضر تحت ساخت و ساز و یا آماده در حال حاضر.
  • اگر مورد نظر floorplan در دسترس است به عنوان یک حرکت سریع در برکلی کار می کنند با خریداران به دلخواه خود انتخاب floorplan در انتخاب خود را از منزلگاه.
  • بعدی یک خریدار می تواند برنامه ریزی یک جلسه مجازی از طریق چت تصویری با یک مدیر جامعه.
  • در نهایت تمام قراردادها و اسناد ارسال خواهد شد از طریق wendy chambers® برای touchless معامله. علاوه بر این برکلی خانه’ بسته شدن شرکت های در حال ایستاده از راه دور و یا درایو-از طریق بسته شدن.

گفت برکلی جدید خانه مشاور, الکسا Nickless “این شگفت انگیز است که چگونه از آن آسان است به تور مجازی خانه ما و ملاقات با مدیر جامعه با استفاده از چت تصویری. خریداران دوست داشتن توانایی به فروشگاه و خرید یک خانه جدید سمت راست از راحتی و ایمنی از محل سکونت فعلی خود را.”
 
برای اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه و برنده جایزه مجموعه ای از جدید برکلی خانه و بازدید وب سایت خود را در اینجا: www.LiveBerkeley.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>