هلندی دادگاه باز می شود پوسته آب و هوا مورد به مرحله نهایی مسابقات

Category: وب وایر Comments: No comments

نور افکن در حال حاضر خواهد شد بصورتی پایدار و محکم در پوسته آب و هوا مورد تحریک توسط دوستان زمین هلند همراه با شش نفر دیگر سازمانها و بیش از 17000 همکاری شاکیان(1). هلندی دادگاه اعلام کرده است چهار مکان جلسات در ماه دسامبر سال 2020 است. این تصمیم را همه مهمتر اجازه می دهد برای بیشتر نظارت عمومی و یک برنامه به طور بالقوه سریعتر روند بر خلاف هلندی Urgenda مورد به عنوان مثال که در آن احزاب در پاسخ به هر یک از دیگر به طور عمده در نوشتن با شنیدن زیر و بعدها در روند.

این است که یک توسعه مثبت به این دلیل که هدف از این مورد است که به نیروی پوسته برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای CO2 به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. جلسات عمومی نیز به این مورد به عنوان دوستان زمین هلند مدیر دونالد جمهوری توضیح می دهد تبلیغات و بین المللی در این مورد می تواند کمک به جلوگیری از پوسته شدن دور با گفتن سبزداستان ادامه دارد در حالی که به تشدید بحران آب و هوا.”

جمهوری خیالش راحت است که جنگ نمی تواند به کاهش مبهم مبارزه بر روی کاغذ که این را به حفاظت از منافع عمومی زاویه این مورد و کمک به اجتماعی بحث در مورد نقش شرکت های چند ملیتی مانند شل است که غنی تر و قوی تر از برخی از کل کشور و در عین حال مدیریت به شانه خالی کردن از مسئولیت های خود در بحران آب و هوا.”

دوره برنامه ریزی شده از روند:

  • در 1 سپتامبر و اکتبر 30 سال 2020 همه احزاب را ارائه شواهد خود را به صورت واقعی و توجیه قانونی.
  • در همان زمان قاضی روشن خواهد شد که سوالات احزاب باید کاوش در عمق بیشتر در طول جلسات.
  • وجود خواهد داشت چهار روز از جلسات در 1, 3, 15 و 17 دسامبر سال 2020 است.

“پوسته همچنان ادامه دارد و در مسیر خود از آب و هوا نابودی است. این یک فوری پیشگامانه آب و هوا مورد به طور بالقوه با مفاهیم بزرگ برای شل و دیگر شرکت های بزرگ آلوده که نشان می دهد بی توجهی کامل برای عدالت و مردم سخت ترین ضربه اثرات آب و هوا به خصوص در جهانی جنوب” اظهار نظر سارا Shaw, دوستان, زمین, بین المللی آب و هوا هماهنگ کننده.

دونالد جمهوری افزود: سوخت فسیلی غول ادعا می شود به طور کامل درگیر در انتقال انرژی, اما هنوز هم سرمایه گذاری 25 میلیارد یورو در سال در آلاینده فعالیت است. پوسته باید برای پایان دادن به آن انتشار گاز Co2 به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و این تصمیم دادگاه به این معنی که ممکن است مورد یک حکم توسط بهار 2021. نه یک لحظه بیش از حد به زودی این آب و هوا نمی توانید صبر کنید.”

 منابع و یادداشت ها برای ویراستاران:

(1) با 17.379 همکاری شاکیان و شش سازمان: ActionAid هر دو به پایان می رسد Fossielvrij NL, صلح سبز, هلند, جوان, دوستان زمین, هلند و Waddenvereniging.

پوسته را در پاسخ به دادگاه احضار تاریخی در مورد آب و هوا را نشان می دهد آن خیره امتناع از توقف از بین بردن آب و هوا:
www.foei.org/features/shell-reply-court-summons-climate

در 5 آوریل 2019, دوستان زمین هلند تحویل دادگاه احضار به پوسته از نظر قانونی برای وادار کردن این شرکت برای توقف تخریب آن از آب و هوا به نمایندگی از بیش از 30000 نفر از 70 کشور جهان است.
www.foei.org/press_releases/climate-legal-summons-submitted-shell

قانونی احضار خلاصه:
www.foei.org/wp-content/uploads/2019/04/english-summary-of-legal-summons.pdf

قانونی احضاریه به طور کامل غیر رسمی ترجمه از هلندی اصلی:
www.foei.org/wp-content/uploads/2019/04/2019-04-05-SUMMONS-dagvaarding-unofficial-translation-of-the-Dutch-original.pdf

مصاحبه با راجر کاکس, وکیل برجسته در دوستان زمین مورد برابر پوسته:
rwr.fm/interviews/friends-of-earth-netherlands-has-presented-shell-with-a-court-summons-to-stop-its-destruction-of-the-climate/

حقوقی نامه ای به پوسته 4 مارس 2018:
www.foei.org/wp-content/uploads/2018/06/Milieudefensie_legal_letter_Shell_4-April-2018.pdf

پوسته واکنش به قانونی نامه 28 مارس 2018:
www.foei.org/wp-content/uploads/2018/06/Royal-Dutch-Shell-plc_legal_response_28-May-218.pdf

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>