اوایل مشاغل بازیابی را نشان می دهد “داستان دو اقتصاد’

درد از Covid-19 بحران اقتصادی نمی رسید تمام صنایع به همان اندازه و نه تا کنون به این شهر محدود بازیابی یک گزارش منتشر شده در روز شنبه نشان می دهد.

در حالی که ساخت و ساز کارگران و داروخانه کارگران شروع کرده اند به دست آوردن شغل خود را در تعداد قابل توجهی, لباس, فروش همکاران و مدیران مهدکودک شده اند در سمت چپ در صفحه اصلی با توجه به تجزیه و تحلیل مشاغل فدرال اطلاعات از مرکز شهری آینده است.

“آنچه قابل توجه برای ما این است داستان دو اقتصاد” گفت: Jonathan Bowles, مدیر اجرایی فکر می کنم تانک. “افسردگی وجود دارد ، سطح اقتصادی, درد, اما پس از آن یک زن و شوهر از ده ها صنایع است که باید برگزار شود تا واقعا خوب است.”


گذشته رکود در سال 2001 و 2008 تا به حال متعادل تر تاثیر در صنایع بولز گفت و حتی برخی از آمار بالا و دستمزد دفتر مشاغل سخت تر از کم درآمد. “دو اقتصاد” از این بحران تقسیم بین کار از راه دور و چهره به چهره کار می کنند. مشاغل خدماتی که نیاز به فرد در تعامل دستگیر کرده اند سهم نامتناسب از 777,000 مشاغل از دست رفته در شهر از این بیماری همه گیر در حالی که بسیاری از محدود صنایع قطع کرده و تنها درصد کمی از مشاغل است.

مشاغل در سرویس کامل رستوران ها در شهرستان شد پایین 70 درصد در ماه ژوئن نسبت به ماه فوریه بر اساس این گزارش در حالی که کسب و کار در هنرهای نمایشی و ورزش تماشاگر شاغل 63 درصد مردم کمتر در ماه ژوئن از فقط چهار ماه پیش از آن.

در ضمن صنایع خلاق مانند کابل و اشتراک خدمات شاغل در حدود 3 ٪ بیشتر مردم در ماه ژوئن نسبت به قبل از بیماری همه گیر. معماری مشاغل پایین فقط 4 درصد از فوریه و تحقیقات علمی در مشاغل پایین 2%.

نادر استثنا به چهره-به-چهره حکومت در حال پیک و رسول مشاغل مانند کسانی که برای بارگذاری می خورد و Doordash. کسانی که شغل تا حدود 5% از فوریه تا ژوئن.

برخی صنایع است که با تجربه ضرر و زیان قابل توجهی در حال حاضر گام به سوی بهبود است. بهداشت و مراقبت شخصی فروشگاه در این شهر در ماه ژوئن به ارمغان آورد 5,100 از 5,900 شغل از دست رفته از زمان شروع این بیماری همه گیر. صنعت ساخت و ساز—مجاز به راه اندازی مجدد در فاز اول اقتصادی بازگشایی—بهبود در حدود نیمی از 19,000 شغل از دست داده و از ماه فوریه.

فروشگاه لباس, اما, اند, آورده فقط 4 درصد از 35,000 مشاغل از دست رفته در این شهرستان در طول بیماری همه گیر. Child day care مشاغل خدماتی بهبود تنها 8 درصد از 11,000 مشاغل از دست رفته از فوریه.

نابرابری بین مشاغل اداری و چهره به چهره صنايع آشکار است از طریق حرفه ای و خدمات کسب و کار دسته بندی بولز گفت. بخش بهبود تنها 6,600 از 123,500 شغل از دست داده است.

“آن دسته است خدمات حقوقی و یا فناوری—دفتر بخش هایی که برگزار کرده اند تا نسبتا خوب” بولز گفت. “بزرگترین ضرر و زیان شده اند در خدمات پشتیبانی: سرایداران ماموران امنیتی landscapers آفات-کنترل کارگران و کارمندان دفتر.”

بسیاری از کسانی که شغل نیازی به تحصیلات دانشگاهی و اغلب پر شده توسط کارگران مهاجر و مردم از رنگ بولز گفت.

“این است که واقعا در تعمیق نابرابری های موجود در یک راه است که حتی گذشته رکود را نه” بولز گفت.

مشاهده تجزیه و تحلیل کامل در اینجا.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma