غربالگری اولیه بر اساس سابقه خانوادگی ممکن است اثرات چشمگیری بر روی سرطان روده بزرگ تشخیص

Category: وب وایر Comments: No comments

در یک تجزیه و تحلیل است که شامل اطلاعات در بزرگسالان مبتلا به سرطان کولورکتال بین 40 و 49 سال سن تقریبا همه بیماران می تواند تشخیص داده شده اند قبل از آن اگر آنها شده بود به نمایش در آمد با توجه به زمان سابقه خانوادگی بر اساس دستورالعمل غربالگری. یافته های منتشر شده در اوایل آنلاین در سرطانهای کارشناسی, مجله انجمن سرطان آمریکا (ACS).

در بسیاری از کشورها سرطان کولورکتال نرخ در حال افزایش در بزرگسالان زیر 50 سال سن. برای شناسایی کسانی که در معرض خطر دستورالعمل های جاری پیشنهاد اولیه غربالگری برای سرطان کولورکتال در افراد با سابقه خانوادگی این بیماری است. برای مثال برای افراد با بستگان درجه اول مبتلا به سرطان کولورکتال چندین پزشکی جوامع توصیه شروع غربالگری در 40 سال یا 10 سال قبل از سن تشخیص جوان ترین بستگان مبتلا به سرطان کولورکتال.

به منظور برآورد پتانسیل تاثیر سابقه خانوادگی بر اساس دستورالعمل برای غربالگری سمیر Gupta, MD, از, VA سن دیگو سیستم بهداشت و درمان و دانشگاه کالیفرنیا در سان دیگو و همکارانش به بررسی اطلاعات در افراد 40 تا 49 سال سن—2,473 با سرطان کولورکتال و 772 بدون در سرطان روده بزرگ خانواده رجیستری از سال 1998 تا 2007. (سرطان روده بزرگ خانواده رجیستری شامل اطلاعات و نمونه می باشد که توسط بیش از 15000 خانواده ها در سراسر جهان و در سراسر طیف خطر ابتلا به سرطان کولورکتال).

محققان دریافتند که 25 درصد از افراد مبتلا به سرطان کولورکتال و 10 درصد از کسانی که بدون سرطان ملاقات معیارهای سابقه خانوادگی مبتنی بر غربالگری اولیه. تقریبا همه (98.4 درصد) بيماران مبتلا به سرطان کولورکتال که ملاقات این معیارها باید شده اند به نمایش در سن و سال از زمانی که خود را سرطان تشخیص داده شد. بنابراین آنها می توانستند خود را سرطان تشخیص داده شده قبلی و یا حتی مانع, اگر زودتر غربالگری شده بود اجرا بر اساس سابقه خانوادگی بر اساس دستورالعمل.

“یافته های ما نشان می دهد که با استفاده از سابقه خانوادگی مبتنی بر معیار شناسایی افراد برای زودتر غربالگری توجیه است و وعده برای کمک به شناسایی افراد در معرض خطر برای جوان-شروع سرطان کولورکتال گفت:” دکتر گوپتا. “ما یک فرصت برای بهبود تشخیص زودرس و پیشگیری از سرطان کولورکتال زیر سن 50 اگر بیماران بیشتر به طور مداوم جمع آوری و به اشتراک گذاری آنها سابقه خانوادگی سرطان کولورکتال و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی بیشتر به طور مداوم استنباط و عمل در سابقه خانوادگی است.”

——

پر استناد: “پتانسیل تاثیر سابقه خانوادگی بر اساس دستورالعمل غربالگری در اوایل شروع سرطان روده بزرگ تشخیص است.” سمیر گوپتا Balambal Bharti, Dennis J. Ahnen, Daniel D., Buchanan, Iona C. Cheng, میشل Cotterchio Jane C. Figueiredo, Steven J. Gallinger, Robert W. Haile, Mark A. Jenkins, Noralane M. Lindor, Finlay ماکرا, Loïc لو Marchand, پولی A. Newcomb, Stephen N. Thibodeau, Aung Ko پیروزی و ماریا النا مارتینز. سرطان; آنلاین منتشر شده: آوریل 20, 2020 (DOI: https://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1002/cncr.32851).
آدرس محض انتشار: http://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1002/cncr.32851

در مورد مجله
سرطان یک همکار نشریه انجمن سرطان آمریکا یکپارچه سازی اطلاعات علمی از منابع در سراسر جهان برای همه oncologic تخصص. هدف از سرطان است که به ارائه یک میان رشته ای فروم برای تبادل اطلاعات میان oncologic رشته در رابطه با علت دوره درمان سرطان انسانی. سرطان منتشر شده است به نمایندگی از انجمن سرطان آمریکا توسط ویلی و می توان آنلاین.

در مورد Wiley
ویلی درایوهای جهان رو به جلو با تحقیقات و آموزش و پرورش. از طریق انتشار سیستم عامل و خدمات ما کمک به دانشجویان و محققان دانشگاه ها و شرکت های بزرگ برای رسیدن به اهداف خود در همیشه در حال تغییر جهان است. برای بیش از 200 سال ما تحویل داده اند عملکرد سازگار به همه ما سهامداران. وب سایت این شرکت را می توان در www.wiley.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>