شرق نیویورک مالکان به دنبال ممنوعیت خانه باله

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

East New York homeowner Mercedes Sandoz says she was flooded with inquiries from home flippers after falling behind on her mortgage payments.
شرق نیویورک صاحب خانه مرسدس Sandoz می گوید او آب گرفتگی با استعلام از خانه باله پس از سقوط در پرداخت وام مسکن. عکس: آلیسون Dikanovic/شهرستان

این داستان آمده از باز اتاق خبر, شهرستان پروژه با بروکلین کتابخانه های عمومی به اخبار محلی مشارکتی تر.

زمانی که مرسدس بنز Sandoz پشت افتاد پرداخت وام مسکن وکیل او نمی دانم به نام او شخصی تلفن ارائه شده برای کمک به با خرید او شرق نیویورک در صفحه اصلی به صورت نقدی.

مادر پنج نیز روزانه آگهی و ضربه او از وکلا و سرمایه گذاران. چرا که او در یک لیست به عنوان در معرض خطر از سلب حق اقامه دعوی.

“من و زندگی در این محله به 33 سال و در چند سال گذشته من احساس مانند آن را تصاحب” گفت: Sandoz که خرید خانه در سال 2000 پس از سال ها اجاره در این منطقه است.

در حال حاضر او پیوست و تلاش برای حمایت از صاحب خانه ها از آزار و اذیت از دلالان املاک و مستغلات با تعیین محله بروکلین به عنوان تنها “بس-و-دست برداشتن از” منطقه — منطقه اعلام محدودیت تحت قوانین ایالتی.

بس-و-دست برداشتن از حمایت خواهد اجازه می دهد تا صاحب خانه به انتخاب کردن به یک لیست محدود می شود خانه باله از تماس با آنها و برخورد با متخلفان با جریمه اتهامات جنایی یا از دست دادن املاک و مستغلات مجوز.

ساکنان محلی می گویند که تعیین شده است به شدت مورد نیاز در شرق نیویورک: یک سال 2018 مرکز شهر نیویورک در محله گزارش که سرمایه گذاران کوه در می رم خانه در نرخ های بالاتر و بالاتر حاشیه سود در شرق نیویورک از هر جای دیگری در بروکلین.

پس از یک فشار توسط ساکنان همکاری با ائتلاف برای پیشرفت جامعه و دولت از سوی دیگر ، جولیا Salazar دفتر نیویورک وزارت امور خارجه برنامه ریزی یک جلسه عمومی در بس-و-دست برداشتن از تلاش برای 5 مارس در 5 p. m. در 127 پنسیلوانیا Ave.

“من نمی جواب’

این جلسه نشانه یک گام کلیدی در جهت اینکه آیا مقامات دولتی پیدا کردن “شواهد شدید و تکرار درخواستهای” نیاز به اعلام بس-و-دست برداشتن از منطقه.

وزارت امور خارجه را به دست آورد اقتدار به محله بس-و-دست برداشتن از حمایت در سال 1989 اما در حال حاضر تنها سه تعیین شده در مناطق زلزله زده این شهرستان در حومه سبک تا حد زیادی سفید و طبقه متوسط در مناطق.

دو جلد از یک راه باریک از شمال ملکه از جمله کالج نقطه Whitestone خلیج تراس و مناطق اطراف آن. سوم را پوشش می دهد باشگاه های کشور در محله برانکس.

A row of houses in East New York

یک ردیف از خانه ها در شرق نیویورک عکس: آلیسون Dikanovic/شهرستان

الکسا اسلون با ائتلاف برای پیشرفت جامعه یک گروه از ساکنان و کسب و کار و خانه عبادت برای دفاع از شرق نیویورک و سرو تپه گفت: مردم محلی جمع آوری شده است و شواهد از درخواست برای بیش از دو سال است. آنها انباشته 540 بررسی جزئیات تجارب خود را.

یکی از ساکنان شده است که برای سازماندهی بس-و-دست برداشتن از حمایت های لیندا فورد نصب یک دوربین در خارج از خانه او به دلیل بازدیدکننده داشته است مکرر از می تواند به خریداران ارائه پول نقد.

“من در حفظ و درب قفل شده است و من نمی پاسخ گفت:” فورد که او به ارث برده از مادر خود زندگی می کردند وجود دارد برای بیش از 50 سال است. “گاهی اوقات اشاره می کند و آنها ترک هستند نوشته مانند آنها از یک دوست.”

پس از ارائه مبالغ نقدی به مراتب کمتر از خواص با ارزش بسیاری از کسانی که سرمایه گذاران به سرعت فروش خانه برای دور مبالغ بالاتر. شایع کوه در می رم می توانید قیمت املاک و مستغلات در خارج از رسیدن به محلی برای خریداران در حالی که تداوم تا موجود مالکان’ صورت حساب های مالیاتی.

متوسط درآمد خانوار در شرق نیویورک کمتر از $38,000 با توجه بیشتر به تازگی در دسترس سرشماری تخمین می زند. فقط یکی از چهار خانواده خود به خانه خود در زیر این شهرستان به طور متوسط از یک سوم.

بیش از 87 درصد از 18,000 مالکان در شرق نیویورک هستند و یا سیاه و سفید, لاتینی با توجه به مرکز شهر نیویورک محله که ترویج مقرون به صرفه مالکیت خانه.

“مالکیت خانه است کلید سیاه و سفید مستقل ثروت و آزادی” گفت: پل محمد دیرین صاحب خانه و شرق نیویورک مدافع جامعه. “این نوع از بی ثباتی از حدس و گمان است که یک حمله بر ثروت ما.”

“این صاحب خانه شده اند و مجریان ثبات و استطاعت در محله برای مدتی طولانی” اسلون گفت. “این نوع مانند غرب وحشی وحشی — مردم در آینده و خرید این خانه ها برای سود است.”

در ضمن در آلبانی…

در حالی که وزارت امور خارجه روند در جریان است در شرق نیویورک قانونگذاران در آلبانی در حال کار بر روی یک لایحه که همه را از بروکلین بس-و-دست برداشتن از منطقه برای مدت پنج سال. این لایحه با حمایت مالی دولت از سوی دیگر ، کوین پارکر و co-اسپانسر شده از طرف سالازار در کمیته.

“ما باید سعی کنید از هر راهی که به شکل از چگونه به نگه داشتن جامعه ما اینجا” جسیکا گفت: Franco, Salazar مدیر امور جامعه.

State Sen. Julia Salazar (D-Brooklyn)

دولت ایالت جولیا سالازار (D-بروکلین) عکس: بن Fractenberg/شهرستان

طرفداران نیز به دنبال تضعیف کوه در می رم. آنها در حال هل دادن برای افزایش املاک و مستغلات مالیات نقل و انتقال که آن را گران تر به فروش مجدد ملک در عرض دو سال از خرید آن است.

نسخه های از این “تلنگر مالیاتی” صورتحساب در کمیته در هر دو مجلس سنا حمایت شده توسط Salazar, و در مجلس حمایت همکار شرق نیویورک نماینده Assemblymember اریک Dilan.

“ایده پشت این تلنگر مالیاتی است که این امر به عنوان یک عامل بازدارنده برای این نوع از فعالیت” گفت: پیچک پرز ارشد سیاست تحلیلگر در مرکز شهر نیویورک در محله.

خانه کوه در می رم سر چشمه

خانه کوه در می رم استفاده می شود به طور شایع تر در مرکز محله بروکلین مانند بدفورد Stuyvesant اما Zillow در حال حاضر توصیف بازار متوسط وجود دارد به عنوان “سرد” ميانه خانه به ارزش $965,298 زیر سال قیمت اجرای یو پی اس.

متوسط ارزش خانه در شرق نیویورک است $486,863 — و Zillow بداند بازار “بسیار داغ است.”

مرکز شهر نیویورک در محله یافت دلالان املاک و مستغلات خانه های فروخته شده در قیمت تا 50 درصد بالاتر از مشابه غیر تلنگر فروش در شرق نیویورک است. از سال 2016 تا 2017 خریداران خریداری شده و سرعت بالا بفروشید 246 خانه, نمایندگی 490 واحد مسکونی با توجه به این مرکز است.

“سرمایه گذاران نگه دارید بر روی صفحه اصلی برای عنوان کمی به عنوان شش تا نه ماه و حتی یک سال قبل از آنها به فروش دوباره آن” پرز گفت. “این نیست قابل توجهی rehabs. آنها فقط لوازم جدید و رنگ جدید شغل.”

آیا شما شده است به اذیت و آزار توسط مردم در تلاش برای خرید خانه خود را ؟ آیا شما دریافت آگهی در مورد فروش خانه خود و یا اعلامیه نشان می دهد شما باید به ترک خانه خود را ؟ آیا شما نگران از دست دادن خانه خود را ؟ این شهرستان می خواهد به شنیدن از شما. به اشتراک گذاشتن داستان خود را و یا ارسال هر آگهی یا اعلامیه های خود را دریافت خواهید کرد به آلیسون Dikanovic در 262-497-5927 یا [email protected]

Remo فاس حرفه ای و سرمایه گذار املاک و مستغلات خریداری خانه درب بعدی را به Sandoz برای $476,580 در ماه جولای با استفاده از نام آفتابی و مستغلات LLC. در حال حاضر آن را ذکر شده در Zillow برای $889,000.

فاس گفت: او دارای خواص اجاره در بدفورد Stuyvesant و تاج ارتفاع, اما این اولین بار بود که او خریداری یک خانه به فروش و زمان سرمایه گذاری در شرق نیویورک است. او گفت: او به دنبال یک خانه در حال حاضر متعلق به یک بانک و نبود رویکرد مالکان به صورت جداگانه.

“من فکر می کنم که راه رفتن برای باله,” او گفت: درب-به-درب درخواست. “بخش سخت است که محل ملک است که به اندازه کافی حاشیه سود را برای شما به از.”

حتی مالکان که به فروش نمی باید برای مقابله با عواقب آن به عنوان ارزش ملک در بلوک های خود را در تورم به لطف دلالان.

“اگر این خانه در کنار درب می رود برای تقریبا یک میلیون دلار اموال من مالیات در حال رفتن به بسیار گران است و من ممکن است از دست دادن خانه من” گفت: Sandoz که staved خاموش سلب حق اقامه دعوی توسط refinancing خانه خود را پس از گرفتن مشاوره از تپه سرو توسعه محلی در شرکت.

“این جامعه است که یکی از آخرین پایگاه های سیاه و Latinx مالکیت خانه در این شهر و بسیاری از این خانواده ها باید متعلق به خانه های خود را برای دهه ها و نسل ها” اسلون گفت. “تاپیک های زیادی در خطر است.”

می خواهید دوباره این داستان ؟ ببینید ما تجدید چاپ دستورالعمل.

حمایت از شهر

شما فقط به پایان رسید خواندن داستان دیگری از شهر است.

ما نیاز به کمک خود را به شهر همه می توان آن را.

لطفا در نظر پیوستن به ما به عنوان یک عضو امروز.

اهدای امروز!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>