اقتصادی غوطه در ماه آوریل تا ژوئن است بزرگترین تا کنون

واشنگتن — coronavirus همه گیر فرستاده اقتصاد ایالات متحده ياوه توسط یک رکورد شکنانه 32.9 درصد نرخ سالانه سه ماهه گذشته است و هنوز هم تحمیل خسارت در سراسر کشور فشردن در حال حاضر در تلاش کسب و کار و وادار کردن موج اخراج است که نشان می دهد هیچ نشانه ای از فروکش.

سقوط در تولید ناخالص داخلی در ماه آوریل تا ژوئن چهارم آمد و به عنوان یک تجدید حیات از شیوع ویروسی تحت فشار قرار دادند تا کسب و کار برای نزدیک برای بار دوم در بسیاری از مناطق.

بسیاری از کشورها را به اعمال محدودیت های مسافرتی در بازدید از ایالات متحده گزارش شده است که سطح بالایی از موارد صدمه زدن به هتل ها و خطوط هوایی و سایر صنایع وابسته در سفر.

که منجر به از دست دادن شغل. در نشانه ای از چگونه ضعیف بازار کار باقی مانده است بیش از 1.4 میلیون گذاشته و آمریکایی های کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته. آن 19-در هفته که بیش از 1 میلیون نفر را برای اعمال بیکاری کمک کند. قبل از coronavirus را در ماه مارس در ایالات متحده آمریکا تعداد زیادی از آمریکایی ها به دنبال بیکاری چک هرگز بیش از 700 ، 000 در هر یک هفته و حتی در طول 2007-09 رکود است.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

اضافی 830,000 مردم کاربردی برای مزایای بیکاری تحت یک برنامه جدید است که برای اولین بار گسترش واجد شرایط بودن برای خود اشتغالی و فرفره کارگران است. تمام گفته دولت می گوید: حدود 30 میلیون نفر در حال دریافت نوعی از بیکاری کمک هر چند که شکل ممکن است متورم شود توسط دو شمارش توسط برخی از کشورها.

غوطه در تولید ناخالص داخلی “تاکید بی سابقه ضربه به اقتصاد از این بیماری همه گیر” گفت: اندرو شکارچی ارشد ایالات متحده اقتصاددان در اقتصاد سرمایه. “ما انتظار آن را سال است که برای آسیب به طور کامل بهبود است.”

چرا که ویروس گرفته مربع هدف در موتور اقتصاد آمریکا — هزینه های مصرف کننده که حساب برای حدود 70 درصد از فعالیت های. که صرف فرو ریخت و در یک 34.6% سالانه نرخ سه ماهه گذشته به مردم پناه در خانه های خود سفر همه اما مسدود و خاموش کردن سفارشات مجبور بسیاری از رستوران ها و اماکن تفریحی دیگر موسسات خرده فروشی ،

با کمی امید به بهبود سریع در ایالات متحده تصویر کم نور به نظر می رسد برای بسیاری از بیکاری.

پس او گذاشته شده توسط فن آوری در صنعت غیر انتفاعی در اواسط ماه مه میراندا Meyerson شده است تلاش برای پیدا کردن شغل دیگری و به ثبت نام برای مزایای بیکاری.

“این فقط فوق العاده خسته کننده و تضعیف روحیه” او گفت:. کارفرمایان بالقوه به نظر می رسد تاخیر در استخدام گیری.

Meyerson و شریک زندگی خود نقل مکان کرده بود از نیویورک به کالیفرنیا., در ماه مارس است. حرکت های پیچیده و تلاش های او تا کنون بیهوده به جمع آوری سود حاصل از غرق کالیفرنیا مزایای بیکاری سیستم.

“هیچ کس می شود به شما گفت:” Meyerson, 38. “شما احساس می کنید وجود دارد تنها تا زمانی که شما می توانید ارسال کنید [برنامه های کاربردی] به یک درجه اعتبار ساقط است.”

هیچ تاریخی مقایسه

دولت برآورد سه ماهه دوم سقوط در تولید ناخالص داخلی هیچ مقایسه ای از پرونده آغاز شد و در سال 1947.

مقایسه طول بدترین رکود قبلی تولید ناخالص داخلی — در کل از همه کالاها و خدمات تولید شده در کشور — کاهش و در مقیاس سالیانه 8.4% سرعت در سه ماهه پایانی سال 2008 است. بزرگترین سالانه کاهش فصلی از وزارت بازرگانی سوابق شروع شد 10 درصد در اوایل سال 1958.

آنقدر تند بود که سقوط اقتصادی سه ماهه گذشته که اکثر تحلیلگران انتظار تیز تک به تک برای جولای-سپتامبر دوره است. اما با کروناویروس موارد افزایش در اکثر متحده و جمهوری خواه سنا پیشنهاد به مقیاس کمک به بیکاران درد است به احتمال زیاد برای ادامه و به طور بالقوه بدتر در ماه های آینده.

دوم افزایش ویروس به نظر می رسد درست کردن اما موارد هنوز هم در حال افزایش نزدیک به 30 متحده است.

حدود 3 تریلیون دلار ارزش همه گیر امداد اقدامات مصوب قبلی را که توسط کنگره به وضوح رو به اقتصاد اما اثر آن اولیه برنامه ebbing.

بسیاری از کسب و کارهای کوچک در حال اجرا هستند از وام و کمک های مالی که نگهداری حقوق بیرون رفتن را به حداقل برخی از کارگران است. دولت مضطرب هستند.

مزایای انقضای

این درد می تواند به زودی تشدید: این مکمل 600 دلار در هفته فدرال مزایای بیکاری انقضای است و کنگره squabbling در مورد گسترش کمک های که ممکن است انجام می شود در برخی از کاهش سطح.

“خطر از کار موقت زیان تبدیل به دائم بالا است از تکرار تعطیلی کسب و کار” گفت: Rubeela فاروقی رئیس ایالات متحده اقتصاددان در فرکانس بالا اقتصاد است. “است که می تواند در نتیجه حتی کندتر از بهبود.”

آخرین سه ماهه اقتصادی قطره و به دنبال کاهش 5 ٪ در ماه های ژانویه-مارس چهارم که در طی آن اقتصاد رسما وارد رکود اقتصادی به پایان 11 سال توسعه اقتصادی که در رکورد طولانی ترین در ایالات متحده است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: گزارش منعکس شده از یک دوره “زمانی که خیلی از اقتصاد در اصل بسته به نجات میلیون ها نفر از آمریکایی زندگی می کند.”

بسیاری از اقتصاددانان توجه داشته باشید که اقتصاد نمی تواند به طور کامل بهبود می یابند تا coronavirus شکست خورده است — یک نقطه تاکید یکشنبه توسط رئیس فدرال جروم پاول. او هشدار داد که این بیماری همه گیر شده است به خطر انداختن متوسط اقتصادی و به عنوان یک نتیجه, فدرال رزرو قصد دارد به نگه داشتن نرخ بهره دوخته نزدیک به صفر و به آینده.

“یک مدیریت ضعیف وضعیت سلامت و افسرده درآمد به معنی اقتصاد خطرات دو شیب رکود بدون فوری کمک مالی” گفت: Gregory Daco ارشد ایالات متحده اقتصاددان در آکسفورد اقتصاد است.

مداوم بحران

Daco گفت: انقضا از 600 دلار در فدرال کمک بیکاری بدان معنی است که بسیاری از خانواده ها می تواند رنج می برند از دست دادن درآمد در محدوده 50% تا 75%.

که می تواند بیشتر تضعیف هزینه های سوخت رسانی رو به پایین اقتصادی مارپیچی.

“نه تنها ما plateaued, اما ما ممکن است از دست دادن زمین گفت:” دایان Bg اقتصاددان ارشد در شرکت حسابداری گرانت تورنتون در شیکاگو است. “به این نوع از اعداد در جولای زمانی که بسیاری در کنگره امیدوار است این امر می تواند بیش از تابستان تأکید چگونه منحصر به فرد و ماندگار این covid بحران است.”

اقتصادی آسیب از این ویروس گسترش فراتر از ایالات متحده است. در روز پنج شنبه, آلمان گزارش داد که تولید ناخالص داخلی خود را سقوط 10.1% سه ماهه گذشته. این بزرگترین افت از پرونده آغاز شد و در سال 1970. و مکزیک اقتصاد غرق 17.3% سه ماهه گذشته نیز یک رکورد است. بر خلاف ایالات متحده و ارقام تعداد کسانی که سالانه نرخ.

تولید ناخالص داخلی آمار و ارقام نشان می دهد که چگونه به شدت اقتصاد رنج می برد و می تواند “تکان خوردن کنگره به اقدام” به عنوان اوت گفت: وندی Edelberg مدیر همیلتون پروژه و عضو ارشد در مطالعات اقتصادی در موسسه بروکینگز.

“یکی از چیزهایی است که سیاستگذاران و همه ما خوانندگان این گزارش را می توانید از این است که این است نتیجه ما می خواهیم برای جلوگیری از” Edelberg گفت. “ما می خواهیم برای جلوگیری از داشتن برای رفتن از طریق بادها دوباره به خاطر این است که درد است که آن را باعث می شود.”

اطلاعات اين مقاله کمک توسط مارتین Crutsinger و پل وایزمن از آسوشیتد پرس; دان لی از لس آنجلس تایمز; توسط بن Casselman از نیویورک تایمز; و توسط راشل سیگل و اندرو ون سد از واشنگتن پست.

A cyclist passes a display window with mask covered mannequins at a dress store, Thursday, July 30, 2020, in McAllen,Texas. (AP Photo/Eric Gay)

یک دوچرخه سوار می گذرد یک پنجره نمایش با ماسک پوشانده مانکن در فروشگاه لباس, پنج شنبه 30 جولای سال 2020 در McAllen,وابسته به تکزاس. (AP Photo/اریک گی)
Shayna Weiss directs drivers at a kosher food drive-thru distribution site, Wednesday, July 29, 2020, at the Greater Miami Jewish Federation building in Miami. (AP Photo/Wilfredo Lee)

Shayna ویس هدایت رانندگان در مواد غذایی حلال درایو از طریق سایت توزیع چهارشنبه 29 جولای سال 2020 در میامی بیشتر یهودی فدراسیون ساختمان در میامی. (AP Photo/Wilfredo لی)
Women carrying Hermes shopping bags use hand sanitizer as they walk on Wall Street, Thursday, July 30, 2020, in New York. Stocks are falling on Wall Street Thursday after reports showed that layoffs are continuing at a stubborn pace and that the U.S. economy contracted at a nearly 33% annual rate in the spring. (AP Photo/Mark Lennihan)

زنان حمل هرمس کیسه های خرید استفاده از ضد عفونی کننده دست آنها به عنوان راه رفتن بر روی دیوار خیابان چهار شنبه 30 جولای سال 2020 در نیویورک است. سهام در حال سقوط در وال استریت پنج شنبه پس از گزارش نشان داد که اخراج در ادامه در خیره سرعت و که اقتصاد ایالات متحده قرارداد در حدود 33 ٪ نرخ سالانه در بهار. (AP Photo/علامت Lennihan)
People pass the New York Stock Exchange, Thursday, July 30, 2020. Stocks are falling on Wall Street Thursday after reports showed that layoffs are continuing at a stubborn pace and that the U.S. economy contracted at a nearly 33% annual rate in the spring. (AP Photo/Mark Lennihan)

مردم تصویب بورس نیویورک, پنج شنبه 30 جولای سال 2020 است. سهام در حال سقوط در وال استریت پنج شنبه پس از گزارش نشان داد که اخراج در ادامه در خیره سرعت و که اقتصاد ایالات متحده قرارداد در حدود 33 ٪ نرخ سالانه در بهار. (AP Photo/علامت Lennihan)
City of Hialeah employees loading up food and vegetables to hundreds of cars lined up for hours early during a drive-thru food distribution at the Goodlet Park in Hialeah, Fla., as the coronavirus pandemic continues on Wednesday, July 29, 2020. The City of Hialeah in partnership with Feeding South Florida organized the drive-thru food distribution. Food is distributed first-come, first-served while supplies last. (David Santiago/Miami Herald via AP)

شهرستان هیالیا کارکنان بارگیری تا مواد غذایی و سبزیجات به صدها خودرو در صف برای ساعت های اولیه در طول یک درایو از طریق توزیع مواد غذایی در Goodlet پارک در Hialeah, Fla., به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان در چهارشنبه 29 جولای سال 2020 است. شهرستان هیالیا در همکاری با تغذیه, جنوب فلوریدا سازمان درایو از طریق توزیع مواد غذایی. مواد غذایی توزیع شده است اول بیا اول خدمت در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین. (David سانتیاگو/میامی هرالد از طریق AP)
Volunteer Malka Rodrig unpacks meals at a kosher food drive-thru distribution site, Wednesday, July 29, 2020, at the Greater Miami Jewish Federation building in Miami. (AP Photo/Wilfredo Lee)

داوطلب مالکا Rodrig رو باز وعده های غذایی در مواد غذایی حلال درایو از طریق سایت توزیع چهارشنبه 29 جولای سال 2020 در میامی بیشتر یهودی فدراسیون ساختمان در میامی. (AP Photo/Wilfredo لی)
A shopper passes a display window with mask covered mannequins at a dress store, Thursday, July 30, 2020, in McAllen, Texas. (AP Photo/Eric Gay)

یک خریدار عبور می کند یک پنجره نمایش با ماسک پوشانده مانکن در فروشگاه لباس, پنج شنبه 30 جولای سال 2020 در McAllen, وابسته به تکزاس. (AP Photo/اریک گی)
Sale signs are posted on a display window with mask covered mannequins at a dress shop, Thursday, July 30, 2020, in McAllen,Texas. (AP Photo/Eric Gay)

فروش علائم ارسال شده در یک پنجره نمایش با ماسک پوشانده مانکن در فروشگاه لباس, پنج شنبه 30 جولای سال 2020 در McAllen,وابسته به تکزاس. (AP Photo/اریک گی)
Signs for Wall Street are shown, Thursday, July 30, 2020, in New York. Stocks are falling on Wall Street Thursday after reports showed that layoffs are continuing at a stubborn pace and that the U.S. economy contracted at a nearly 33% annual rate in the spring. (AP Photo/Mark Lennihan)

نشانه هایی برای وال استریت نشان داده شده سه شنبه 30 جولای سال 2020 در نیویورک است. سهام در حال سقوط در وال استریت پنج شنبه پس از گزارش نشان داد که اخراج در ادامه در خیره سرعت و که اقتصاد ایالات متحده قرارداد در حدود 33 ٪ نرخ سالانه در بهار. (AP Photo/علامت Lennihan)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesNovagraelf bar 1500kronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotbuy verified stripe accountCialisbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynayenimilyoner.comtropical tiki oynabeylikdüzü korsan taksigünübirlik turlargüvenilir medyumgüvenilir medyumGeri Getirme BüyüsüAdet Kanı Büyüsüen iyi forex şirketleribuca günlükantalya escortOmegle