اقتصاددانان هنوز هم انتظار می رود آهسته کاهش نرخ بیکاری

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

اقتصاددانان کوچک خود را با بدبینی در اشتغال چشم انداز این سال پس تعجب بهبود در مارس مشاغل, گزارش, اما آنها همچنان به دیدن تنها یک کاهش تدریجی در میزان در سال 2021 و فراتر از آن.

تحلیلگران انتظار دارند نرخ بیکاری 13.4 درصد در سه ماهه دوم 2.7 درصد کمتر از ماه قبل نظرسنجی با توجه به متوسط تخمین می زند در یک بلومبرگ نظرسنجی انجام شده از 5 ژوئن تا 10 ژوئن. در حالی که در سه ماهه چهارم طرح پایین آمد 0.8 نقطه به 9.5 درصد پیش بینی برای پایان 2021 بود فقط 0.4 نقطه کمتر و در 7 درصد.

بیشتر چه, سالانه پیش بینی تولید ناخالص داخلی به سختی budged: اقتصاددانان تخمین می زنند که اقتصاد ایالات متحده خواهد قرارداد 5.7 درصد در سال 2020 و سپس گسترش 4% در سال 2021 و 2.8% در سال 2022.


انتظار برای بهبود تدریجی وجوش با فدرال رزرو صندلی جروم پاول را ارزیابی این هفته که اقتصاد در یک سوراخ ضمانت قوی پولی و مالی پشتیبانی می کند. یک مسئله ای است که ممکن است نگه دارید بازگشت سریع تر دوباره بجای اول برگشتن است چشم انداز محو شدن محرک از مزایای بیکاری فدرال و وام های کسب و کار.

“ما شما را از آنجا که ما در حال بازگشایی آن را سریع و نگاهی سریع اما آن می تواند به توقف screeching در ماه اوت و سپتامبر هنگامی که برنامه شروع به اجرا شود” گفت: Joel Naroff رئیس جمهور در Naroff اقتصاد, LLC.

این نظرسنجی بلومبرگ است که تقریبا در خط با تغذیه, سیاست گذاران, که انتظار می رود نرخ بیکاری از 9.3 درصد در سه ماهه چهارم سال 2020 و پس از 6.5 درصد در اواخر سال 2021 و 5.5 درصد در پایان سال 2022 با توجه به ميانه بینی شنبه منتشر شد.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>