سرمقاله: قانون و اختلال

“دولتهای خودکامه نه دموکراتیک جمهوری ارسال بینام و مقامات پس از معترضان.”–سناتور. Jeff Merkley (D-اورگان)

“فدرال عوامل وحشت جامعه را تهدید زندگی و خستگی ناپذیر حمله به معترضان تظاهرات علیه خشونت پلیس. این است که قانون و نظم است. این بی قانونی–و آن را باید متوقف شود.”–ACLU

“ناشناس stormtroopers. بینام و اتومبیل. آدم ربایی معترضان و باعث آسیب های شدید, در پاسخ به, نقاشی های دیواری. این اقدامات از یک جمهوری دموکراتیک.”–نانسی پلوسی

اگر فدرال عوامل پوشیدن هیچ نشان می گشت پرتلند سنگ., upstaging محلی و پلیس ایالتی وجود دارد, گرفتن مردم از خیابانها و ناپدید شدن آنها را به فراموشی سپرده و سپس دولت فدرال گرفته توانا و اخلال در گام اگر نه جهش و ما مردم مشکل داریم.

اگر.

متاسفانه بیش از حد بسیاری از آمریکایی ها دریافت اخبار خود را از Twitter و Facebook و رادیو بحث و نظر در بخش شبانه کابل را نشان می دهد. ما اخبار را از روزنامه ها ، و بعد از این همه اغراق در آخر هفته گذشته ما نگاه کرد به گزارش واشنگتن پست در ایالات متحده آمریکا امروز و مسلما اینترنت اخبار سایت بی بی سی. و, برای ثبت, ما اعتماد چشم ما هم به خاطر چند تا از این حساب آمد ،

ناشناس? به “ضربت” در پورتلند عینک پلیس نشانه در جبهه ها و پشت لباس خود را و نشان از آداب و رسوم ایالات متحده و گشت مرزی در سلاح های خود را. این سازمان گفت: آن را اجازه نمی دهد آن پلیس به نام می پوشند چرا که مردم خود را هدف قرار داده شده است با چیزی به نام Doxing است که چه اتفاقی می افتد زمانی که خود را با نام و آدرس) قرار دارد در اینترنت برای مقاصد نابکار.

“نام عوامل نشان داده نمی شد و با توجه به های اخیر doxing در برابر حوادث پرسنل اجرای قانون که در خدمت و محافظت از کشور ما” آژانس در بیانیه ای گفت. ما باید توجه داشته باشید که برخی از محلی افسران قرار داده اند نوار بیش از برچسب نام خود بیش از حد در طول چندین تظاهرات در سراسر کشور است. این یک چیز نادر نیست–و پلیس آن را می دانم.

لینک ارائه شده توسط ایالات متحده آمریکا امروز به lawfareblog.com می پرسد که آیا مأموران اجرای قانون باید خود را شناسایی. پاسخ: آن پیچیده است. نویسندگان می گویند فدرال افسران اغلب تنها شناسایی خود را به عنوان به خوبی فدرال افسران. این که آیا شما موافق یا مخالف با این سیاست آن بوده است این سیاست برای سال های بسیاری–قبل از زمان تب در امریکا است.

بینام ماشین ؟ که عمل استاندارد در تقریبا در هر بزرگ آژانس های اجرای قانون.

شد. بر اساس این گزارش در واشنگتن پست با مقامات گمرک گفت: آنها بازجویی مظنون یک شب هفته گذشته زمانی که اراذل و اوباش با نزدیک شدن. آنها به سرعت نقل مکان کرد و او را به مکان های مختلف برای تحقیقات بیشتر. سپس او منتشر شد. سریلانکا این نیست.

استبدادی? بی قانونی ؟ تهاجم بی جا از دولت ؟ CBP می گوید آن حفاظت از اموال فدرال است که در آن ، (لازم به ذکر است که وجود داشته است “شبانه تظاهرات علیه خشونت پلیس در پورتلند پس ممکن است با توجه به بی بی سی.)

سرپرست رهبر آداب و رسوم و گشت مرزی گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه که معترضان مسالمت آمیز هستند اما یک چیز تظاهرات خشونت نیست, خوش آمدید, اطراف دادگاه فدرال در پورتلند. “ما همچنان به اقدام مناسب برای محافظت از ما و امکانات ما مأموران اجرای قانون است.” او افزود که CBP را ترک خواهد کرد که خشونت در اطراف دادگاه متوقف می شود.

رئیس جمهور ایالات متحده می گوید او ارسال در بیشتر نیروهای به شهرستانها بیشتر به محافظت از اموال فدرال. این که آیا آن را یک ایده خوب بخشی از کار خود را, و یا اینکه آیا آن را جرقه بیشتر درگیری با مردم محلی و منجر به خشونت بیشتر و آسیب و شاید بدتر است بحث آمریکایی ها می باید بلافاصله. و باید. قبل از همه چیز مارپیچی خارج از کنترل است.

اما بیایید حقایق راست در حالی که ما در این بحث. تماس فدرال و ماموران ضربت و متهم آنها را از آدم ربایی-یا آینه حیله گر است که خود دستورالعمل های عملیاتی استاندارد گرفته اند بد پیچ و تاب–نیست مکان برای شروع است.

بیایید ما هم دلیل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagra