سرمقاله: هیچ چیز شخصی

Category: آرکانساس Comments: No comments

ماسک صورت را بررسی کنید. ضد عفونی کننده را بررسی کنید. فقط یک نفر در این سفر بررسی کنید. این روزها شما باید اقدامات احتیاطی را در زمانی که شما رفتن به خواروبار کتابخانه یا فروشگاه های بهبود خانه.

شما لازم نیست به. که کاملا آشکار در تفرج هفته گذشته در آرکانزاس مرکزی.

در یک فروشگاه تقریبا همه عینک ماسک صورت. اما در یکی دیگر از ما می خواهم بگویم 90 درصد از مردم رفت و بدون. ما توجه داشته باشید که دومین ذخیره outdoorsy جایی که به فروش می رسد میله ماهیگیری و تفنگ ساچمه ای. پس از آن جذب بیشتر محافظه کار مشتریان.

بعد از چند دقیقه راه رفتن در اطراف در داخل ما احساس ما در حال تماشا. عنوان: “چه کسی لیبرال پوشیدن ماسک?”

ظاهرا با پوشیدن ماسک در نظر گرفته شده است توسط برخی به عنوان یک بیانیه سیاسی.

در حال حاضر آن مراسم آشتی ترتیب دادند می تواند تبدیل به سیاسی اگر یک دولت و یک شهر در حال رفتن به عقب و جلو در مورد اینکه آیا ماسک باید مورد نیاز, و اگر چنین است که می توانید به آنها نیاز است. (صدای آشنا؟) اما یک ماسک به عنوان فضیلت سیگنالینگ? و یا یک ماسک به عنوان شمارنده به یک MAGA کلاه ؟ همه ایده های احمقانه.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که آزادی فردی است و نه نقض و توسط دولت و از این رو دولت نمی تواند نیاز افراد را به پوشیدن ماسک می گوید:” فرماندار تگزاس. که ممکن است به عنوان یک شگفتی به فرماندار کالیفرنیا که در واقع نیاز به آنها را در فضاهای عمومی.

اما البته نه همه سیاستمداران کالیفرنیا معتقدند: “از نظر من ماسک بسیار موثر در گسترش وحشت و بسیار کمتر موثر در توقف یک ویروس است.”–Rep. تام McClintock (R-کالیفرنیا.)

وجود دارد سنجی در مورد این. دموکرات ها بیشتر احتمال دارد به پوشیدن ماسک از جمهوری خواهان. گالوپ گزارش می دهد که 75 درصد از دموکرات ها پوشیدن ماسک در مقایسه با حدود نیمی از جمهوری خواهان.

فرماندار آرکانزاس یک جمهوری خواه در جایگاه خوبی می پوشد یک ماسک به خواندن روزانه خود را در جلسات و پس از آن طول می کشد آن را به صحبت می کنند. و او توصیه می کند همه پوشیدن یک در اگر آنها نمی تواند فاصله اجتماعی. او گفت: در روز پنجشنبه در کنفرانس مطبوعاتی آن را یک بیانیه سیاسی.

که ممکن است به عنوان یک شگفتی به کسی راه رفتن در اطراف فروشگاه ها در بخش مرکزی از دولت است.

واقعیت این است که ماسک های صورت آهسته گسترش این ویروس است. و افرادی که آنها را می پوشند ندارد نشان دادن ترجیحات خود را برای قرمز یا آبی سیاست است. واقعیت این است که بسیاری از ما که پوشیدن ماسک انجام این کار به دلیل آن را مودب. انجام این کار می توانید محافظت از دیگران است. آن را بسیار شبیه به پوشیدن کمربند ایمنی در خودرو به عنوان آن است که رفتن 70 مایل در ساعت در یک محله مسکونی. این یک نگرانی ایمنی برای دیگران.

صحبت از کمربند ایمنی ما به یاد داشته باشید در 1980s و ’90s هنگامی که یک تعداد معینی از آمریکایی ها حاضر به استفاده از آنها چرا که آنها فکر آن را نشانه دخالت دولت با آزادیهای خود را. و در حال حاضر به اطراف نگاه کنید.

بهترین نظر در مورد این موضوع ممکن است آمده اند در هفته گذشته از یک جمهوری خواه شمال کمی از اینجا. داگ بورگوم فرماندار داکوتای شمالی به مطبوعات گفت: “من واقعا دوست دارم برای دیدن در داکوتای شمالی که ما فقط می تواند جست و خیز این چیزی است که در دیگر نقاط کشور در حال رفتن را از طریق جایی که آنها در حال ایجاد یک تقسیم–یا آن را ایدئولوژیک و یا سیاسی و یا چیزی–در اطراف ماسک در مقابل هیچ ، این است که من می گویند بی معنی خط.

“من می خواهم از مردم سعی کنید برای dial up خود را به همدلی و درک خود را. اگر کسی با پوشیدن ماسک, آنها در حال انجام آن را برای نشان دادن آنچه در حزب سیاسی آنها و یا آنچه که نامزد آنها پشتیبانی می کند. آنها ممکن است آن را انجام می دهند زیرا آنها کردم و 5 سال کودک قدیمی که رفتن را از طریق درمان سرطان. آنها ممکن است آسیب پذیر بزرگسالان در زندگی خود را که در حال حاضر covid و آنها در حال مبارزه است.”

و یا می تواند باشد که برخی از ما نیست 5 ساله رفتن را از طریق درمان سرطان, اما فرد در خط بعدی فقط ممکن است داشته باشد. و ما نمی خواهیم به هر علت آسیب برساند.

بیایید آمریکایی است. بیایید پوشیدن ما چه تی شرت یا ما MAGA کلاه. آن را تقریبا در چهارم جولای. جشن آزادی ما!

اما اجازه دهید ما بپوشید و ماسک. آن شخصی نیست. این فقط یک نشانه ادب و مفید است. و آگاه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>