سرمقاله: Resurrection برنامه

در مه, JCPenney اعلام کرد که تشکیل پرونده برای ورشکستگی آخرین خرده فروشی قربانی از اقتصاد است که در آن مشتریان به طور معمول سفارش آنلاین مواد به جای بازدید از مراکز خرید. اضافه کردن covid-19 در بالا از آن, و شما می توانید . . . تا سال 2020.

اما ظاهرا برنامه وجود دارد در آثار به لازاروس از JCPenney نشده است. و آنها شامل یکی دیگر از خرده فروش: Belk.

“سیب بزرگ-بر اساس چنار همکاران ارائه کرده است $1.75 میلیارد دلار برای خرید 118 ساله در فروشگاه های زنجیره ای با طرح ادغام آن با Belk. چنار می بیند JCPenney کمک به احیای کارولینای شمالی بر اساس بلک مبارزه فروشگاه های زنجیره ای با 300 فروشگاه واقع عمدتا در جنوب” نیویورک پست گزارش شده است.

این منبع که از متهم کردن خبرنگاران در پست گفت: “JCP است قایق نجات برای Belk که می خواهد به رقابت با macy’s در سراسر کشور.”

رول تاس میشم. برخی از خرده فروشان موفق شده اند به نوبه خود چیزهایی در اطراف—دیدن بهترین خرید. خرده فروش الکترونیک است که گاهی اوقات ذکر شده به عنوان یک مثال از یک فروشگاه است که قادر به حرکت به دور از تخلیه و به سمت خوب شیوه های کسب و کار.

حدس می زنم ما فقط باید صبر کنید و ببینید اگر JCBelk یا BelPenney می توانید همان را انجام دهید. برخی از ما امید ادغام منجر به چیزی خوب است. به دلیل خرید شلوار جین آنلاین گرفتن سخت تر و سخت تر پس از “همه گیر 15.” پوند است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید