تلاش های در جریان برای ادامه اورشلیم آتش مقدس مراسم

Category: آرکانساس Comments: No comments

بیت المقدس — اسرائیل در حال همکاری با دولت های خارجی و ارتدوکس رهبران مسیحی در سرزمین مقدس به مطمئن شوید که یکی از کهن ترین و مرموز آداب و رسوم — این مراسم آتش مقدس — خاموش نشده است شیوع کروناویروس در انتخابات روز جمعه گفت.

هر سال هزاران نفر از نمازگزاران گله به اورشلیم شهر و بسته به کلیسای قبر مقدس — ساخته شده در این سایت که در سنت مسیحی بر آن است که عیسی مسیح مصلوب شد به خاک سپرده شد و زنده — برای قبل از عید پاک مراسم است.

بالا ارتدکس شرقی روحانیون وارد Edicule کوچک مجلسی مارک سایت عیسی آرامگاه و خروج با شمع گفت: به طور معجزه آسایی روشن با “آتش مقدس” به عنوان یک پیام به مؤمنان. جزئیات این شعله را منبع محرمانه محافظت.

در این مراسم نمازگزاران جمعیت نزدیک به هم در اطراف Edicule و استفاده از شمع برای عبور شعله از فردی به فرد روشنایی داخل کلیسا. شعله است که پس از انتقال به ظروف خاص به اعزام به ارتدوکس مسیحی و جوامع در سراسر جهان است.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

به دلیل ممنوعیت بزرگ تجمعات عمومی در این سال به دلیل همه گیر مقامات اسرائیلی می گویند مارس 18 مراسم خواهد بود محدود به حدود 10 رهبران مذهبی از های مختلف ارتدوکس فرقه. آنها همچنین در حال توسعه یک راه برای ارائه شعله به خارج از کشور و جوامع است.

زیرا هر کسی با وارد کردن اسرائیل باید به قرنطینه مقامات خارجی ورود را انتخاب کنید تا شعله آن را دریافت خواهد کرد در هواپیما خود را و بلافاصله به خانه بازگشت.

اسرائیل گزارش کرده است بیش از 7400 مورد تأیید و حداقل 40 مرگ و میر.

Akiva Tor که سران اسرائیل وزارت امور خارجه وزارت ادیان جهان گفت: تنظیم شده است مورد بحث با رهبران کلیسای محلی و هماهنگ با چندین کشور خارجی با ارتدوکس جمعیت از جمله یونان, روسیه, گرجستان و اوکراین.

Tor گفت: مقامات کلیسا شده است درک.

یک بخش در 04/04/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>