مصر فعال می میرد: “به جهان – شما بودند بی رحمانه…”

Category: کیو نیوز Comments: No comments

پس حبس و شکنجه در مصر LGBTIQ+ مدافع حقوق Sara Hegazy به دنبال پناهندگی در کانادا. او در خانه اش در کانادا یکشنبه ترک توجه داشته باشید به درخواست خانواده و دوستان او برای بخشش.

در سال 2017, سارا با حضور در یک کنسرت با لبنان گروه Mashrou’ لیلا در قاهره. گروه خواننده حامد Sinno است که آشکارا همجنسگرا و گروه اغلب به صورت بحث ممنوعیت و لغو برای دفاع از حقوق دگرباشان جنسی.

تبلیغات

اگر چه همجنسگرایی نیست به صراحت غیر قانونی در مصر LGBTIQ+ مردم صورت ثابت تبعیض و بدتر از دولت خود را, خود را در جامعه و پلیس. پلیس اغلب بازداشت گی مردان برای توهین به مقدسات فسق و فساد.

در طول سال 2017, کنسرت, سارا Hegazy و هفت دیگر طرفداران Mashrou’ لیلا افراشتند پرچم رنگین کمان.

پلیس یک مرد که مطرح پرچم در راه خانه خود را از این کنسرت. به اتهام ‘تمرین فسق’ او دریافت حکم شش سال زندان.

ترویج جنسی deviancy و فسق

یک دادستان عمومی و سپس دستور داد که نیروهای امنیتی به منظور بررسی که دیگری نمایش داده می شود پرچم در کنسرت. آنها بازداشت ده ها تن از کنسرت را برانگیخت از جمله سارا. اتهام ترویج جنسی deviancy و فسق’ سارا صرف سه ماه در زندان است. یکی دیگر از قربانی بی معنی انتقام گیری مواجه اتهام ‘پیوستن به یک گروه تشکیل خلاف قانون’.

او پس از آزادی به قید وثیقه سارا دچار اختلال استرس پس از ضربه ناشی از بدرفتاری در زندان. پس از اقدام به خودکشی ناموفق او به دنبال پناهندگی در کانادا.

#RaiseTheFlagForSarah

سارا چپ یک یادداشت دست نویس درخواست خانواده و دوستان برای بخشش.

“به من خواهر و برادر, من سعی کردم برای پیدا کردن رستگاری و شکست خورده مرا ببخش.

“به دوستان من تجربه سخت بود و من بیش از حد ضعیف به مقاومت در برابر آن را به من ببخش.”

او پس از آن به پایان رسید در یک دلخراش توجه بخشش برای او شکنجه گران است.

“به جهان – شما بودند بی رحمانه تا حد زیادی اما من ببخش.”


تبلیغات

ما را دنبال کنید در Facebook به صورت منظم به روز رسانی در آخرین محلی و ملی LGBTIQA+ امور جاری جامعه مسائل سرگرمی و بیشتر. فراموش نکنید که ما جدید QNews زنده Facebook حوادث زندگی می کنند.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>