انتخابات رسمی: اشتباه مسابقه ذکر شده در برخی از Jefferson County Dem آراء

Category: آرکانساس Comments: No comments

پاین بلاف — Jefferson County clerk را آموخته است که نادرست سنا نژاد بود که در برخی از دموکرات رای گیری انتخابات, کمیساریای استوارت “استو” Soffer گفت: در یک ایمیل پنج شنبه.

با توجه به Soffer منشی دفتر اطلاع او فقط قبل از ظهر امروز که برخی دموکراتیک رای گیری که قرار است به لیست ناحیه 27 امور خارجه سنا مسابقه ذکر شده بود این منطقه 25 خارجه سنا نژاد به جای.

خطا بر حوزه 221, 222, 223 و 224. این شهرستان دارای بیش از 170 حوزه. با توجه به یک ایمیل از Soffer, فروشنده خواهد رسیدن به هر غایب رای گیری رای دهندگان در آن حوزه و ایمیل آنها را به یک مکمل سنا منطقه 27 رای گیری. کمیسیون انتخابات خواهد تعداد رای غیابی از چهار منطقه با دست برای اطمینان از هیچ آرای اشتباه مسابقه محاسبه می شود. این مکمل آراء را شمارش خواهد شد هنگامی که دریافت کرده است. تا اختلاف کشف شد, حداقل 139 رای دهندگان از این چهار حوزه بود در اوایل رای دادند.

تیفانی Lowery رئیس معاون کارمند در دفتر منشی شهرستان گفت: او نمی تواند برای برخی می گویند چه وضع رای که ریخته شد و در مسابقه خواهد بود.

“من مطمئن هستم که آنچه آنها را شمارش” لووری گفت. “این سوالی است که برای کمیسیون انتخابات. آن را نظارت خود را. پس از آن گرفتار شد ما آن را آورده و به آنها توجه و آنها با قرار دادن یک برنامه در محل به تلاش برای اصلاح آن است.”

لوری گفت: این رقم 139 رای دهندگان بود که با توجه به انتخابات کمیسیون ممکن است کمی بالاتر است.

“اما البته نبود یک فرایند در محل به طوری که تعداد می تواند یک کمی بالاتر” او گفت:. “ما فقط مطمئن شوید که در حال حاضر است.”

مسابقه برای منطقه 25 ویژگی های دولت از سوی دیگر ، استفانی گل از پاین بلاف و دولت سابق تشکر. Efrem الیوت سفید سالن. برنده اصلی انتخابات است unopposed در Nov. 3 انتخابات عمومی. سنا منطقه شامل 25 قسمت از آرکانزاس Desha, Jefferson, Lincoln, مونرو و فیلیپس شهرستانهای استان است.

مسابقه برای حزب دموکرات نامزد برای منطقه 27 امکانات Keidre بارل و Garry L. Smith. برنده چهره فعلی ترنت گارنر یک جمهوری خواه است. منطقه 27 ساخته شده است Calhoun County قطعات و کلیولند, Grant, Jefferson, Ouachita, و اتحادیه شهرستانهای استان است.

جزئیات روز جمعه Arkansas Democrat-Gazette برای جزئیات کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>