انتخابات مجموعه برای پنج شنبه

Category: آرکانساس Comments: No comments

امروز آخرین روز برای رای گیری اولیه در شنبه رواناب انتخابات در Benton County, با توجه به منشی شهرستان.

تمام رأی گیری مکان های باز باقی خواهد ماند و از ساعت 8 صبح تا 4:30 بعد از ظهر با توجه به منشی صفحه وب ارسال مطلب. کسانی که مکان اصلی: کارمند دفتر در بنتون ویل و دفاتر ماهواره ای در راجرز و سیلوام اسپرینگز. آن مکان در دسترس نخواهد بود در روز انتخابات.

رای غیابی باید وارد منشی توسط پست الکترونیکی و یا توسط دست در پایان کار روز سه شنبه به شمارش County Clerk بتسی Harrell گفته است.

در روز سه شنبه رای گیری برگزار خواهد شد از 7:30 صبح تا 7:30 بعد از ظهر در سایت های زیر: Lakeview کلیسای باپتیست در غار چشمه; لاول اول کلیسای باپتیست; Benton County محوطه نمایشگاه در بنتون ویل; رسیدن به کلیسا در بنتون ویل; اولین کلیسای باپتیست Gentry و سیلوام اسپرینگز ساختمان جامعه.

نژادها درگیر هستند و هر دو حزب جمهوری خواه اصلی مسابقات با دموکراتیک مخالفان در انتخابات عمومی ماه نوامبر.

Kendon آندروود از غار چشمه به دنبال سرنگون تشکر. جانا Della Rosa از راجرز از خانه های منطقه 90 ،

اسکات ریچاردسون از بنتون ویل و Delia Haak از نزدیک Gentry در حال اجرا برای نامزدی به خانه District 91 صندلی.

واجد شرایط رای دهندگان در هر کدام از این مناطق ممکن است از نظر قانونی رای دادن در آن منطقه را رواناب مگر اینکه آنها رای دادند در مقدماتی حزب دموکرات در مارس 3.

منطقه 90 گسترش از جدید امید جاده در راجرز در شمال به بتل ارتفاعات در جنوب. آن اجرا می شود از سیم جاده در شرق از طریق اسپرینگدیل و علم چشمه به غرب از رسیدن به شهر حد Highfill.

منطقه 91 امتداد از غرب نوک راجرز به مرز اوکلاهما. این شامل Gentry همراه با تقریبا همه Highfill و سنترتون (آرکانزاس) به علاوه خیلی از غار چشمه ها و بخش هایی از بنتون ویل.

دولت و مجلس در خدمت دو سال است و سالانه حقوق و دستمزد $41,393.

NW اخبار 03/30/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>