کوچک سنگ منطقه مدرسه جامعه هیئت مشاوران روز پنج شنبه رای به پیشنهاد هیئت مدیره مدرسه در انتخابات منطقه طرح به آرکانزاس وزیر آموزش و پرورش جانی کلیدی ساخته شده است که در اطراف موجود انتخابات و حقيقت است.

توصیه می شود نه منطقه طرح یکی از سه منطقه-گزینه های طرح توسعه در کلید درخواست سال گذشته است. که انجام شد در آماده سازی برای یک Nov. 3, انتخابات, از, مدرسه, مدیره برای منطقه است که عامل تحت کنترل دولت بوده و بدون یک محلی منتخب هیئت مدیره مدرسه از ژانویه 2015.

هیئت مشورتی اعضای انتخاب شده در انتخابات منطقه طرح در یک جلسه که در آن نیز رای به توصیه های کلیدی:

• استخدام SSC وادار سازد خدمات برای منطقه جدید در جنوب, دبیرستان,

• یک 2020-21 سال تحصیلی,تقویم

• یک برنامه برای عقد قرارداد با ملی فارغ التحصیلی داد سازمان برای کمک به این منطقه در بهبود دانشجویی نرخ فارغ التحصیلی.

کلید عمل می کند در محل هیئت مدیره مدرسه در دولت به کارگردانی منطقه مدرسه و باعث می شود تصمیم گیری نهایی در نیروی انسانی و منابع مالی.

سه انتخابات در منطقه قصد دارد — هر طراحی شده توسط, آرکانزاس, سیستم های اطلاعات جغرافیایی آژانس — ارسال شده در منطقه سایت برای چند هفته این موضوع یک انجمن عمومی و ناشناس عمومی بررسی به خود جلب کرد که بیش از 200 پاسخ دهندگان و به طور گسترده ای به اطلاع عموم به منطقه پدر و مادر محله انجمن ها و دیگران است.

در علاوه بر این به هیئت مشاوران را انتخاب کنید از این پیشنهاد که خوشه انتخابات حوزه با هم به صورت نه مناطق دیگر از طرح های طراحی شده در اطراف خوشه های ابتدایی حضور در مناطق و گزینه سوم ایجاد مناطق قابل ملاحظه ای در برابر جمعیت-شناخته شده به عنوان “کم واريانس” گزینه است.

جف چوب رئیس هیئت مشورتی گفت: پنج شنبه شب که او ترجیح طرح ساخته شده در اطراف موجود انتخابات منطقه حوزه گفته بسیار تمیز خطوط و نظر من این است که کمتر به حملات gerrymandering.”

این منطقه جمعیت در انتخابات حوزه طرح طیف وسیعی از 19,909 به 20,692. پنج نفر از نه نفر از مناطق دارای اکثریت سیاه, جمعیت و چهار مناطق دارای اکثریت جمعیت سفید. وجود دارد یک منطقه که دارای یک 22.8 درصد جمعیت اسپانیایی تبار با سایر مناطق با داشتن یک جمعیت اسپانیایی تبار از بین 2.11 و 10.4 درصد است.

مشاوره اعضای هیئت مدیره به نظر می رسید به طور کلی موافقم که کمی وجود دارد حمایت عمومی برای کم واريانس طرح است.

عضو هیئت مدیره ملانی فاکس به نام کم واريانس طرح “یک هیچ” بر اساس واکنش های عمومی.

در مقابل روباه به ذکر است که شده است وجود دارد بیشتر حمایت عمومی برای گزینه ای که خوشه مدرسه ابتدایی مناطق با هم به شکل انتخابات مناطق.

اما شلبی جانسون دولت اطلاعات جغرافیایی خدمات افسر گفت: در هفته گذشته و دوباره پنج شنبه و معتقد است که این عنوان برای این طرح گیج کننده و جذب حمایت زیرا برخی از مردم به اشتباه آن را درک بر تکالیف به مدارس.

علی Noland منطقه از والدین خواست هیئت مشورتی در برابر انتخاب مدرسه ابتدایی طرح کرد و گفت که تا به حال بالقوه مانع از ترسیم مجدد از حضور در مناطق مدارس اگر اعضای هیئت مدیره مدرسه معتقد بودند انتخاباتی خود را در مناطق و استخر خود را از حمایت رای دهندگان تحت تاثیر قرار خواهد.

چوب توافق با Noland و گفت که اعضای هیئت مدیره مدرسه باید یک سطح حذف از توجه خود را به نمایندگی از مدارس فردی است. اعضای هیئت مدیره مدرسه نماینده منافع همه افراد در مناطق صرف نظر از اینکه ساکنان منطقه مشغول در مدارس دولتی گفت:

“من فکر می کنم جدا کردن یک سطح از یک مستقيم با مدرسه ارتباط پرورش بهتر حکومت در هیئت مدیره” او گفت:.

جامعه مشاوران عضو هیئت مدیره مایکل مختلف ساخته شده است که حرکت به تایید انتخابات حوزه طرح اشاره کرد که در انتخابات منطقه طرح در نهایت تصویب کلید را مجبور به تجدید نظر در 2021 یا 2022 بر اساس نتایج حاصل از 2020 سرشماری ایالات متحده.

ماسون روباه و چوب رای برای انتخابات حوزه برنامه ریزی است. عضو هیئت مدیره LaShannon اسپنسر بود اما نه رای و نه توضیح است که. در اوایل مشورتی جلسه هیئت مدیره اسپنسر زیر سوال برده بود دولت و هیئت مشورتی را در عمل به دست آوردن بازخورد جامعه و سپس انتخاب چیزی متفاوت است.

اگر این پیشنهاد را مورد تایید, توسط, کلید, کمی, سنگ منطقه خواهد بود که تنها منطقه در دولت با نه عضو هیئت مدیره.

قبلا کمی سنگ منطقه تا به حال هفت عضو هیئت مدیره مدرسه منتخب از هفت انتخابات تک عضوی مناطق.

همچنین پنج شنبه, هیئت مشورتی توافق کردند به توصیه به کلید یک تقویم برای سال تحصیلی آینده ای که برای کلاس شروع Aug. 13 و پایان مارس 27, 2021. به تعطیلات زمستانی خواهد بود Dec. 23 طریق Jan. 5 برای دانش آموزان است. رخصتی بهار خواهد بود مارس 22-26. وجود خواهد داشت دو حرفه ای روز توسعه Nov. 5 و 6 که در آن دانش آموزان نمی خواهد شرکت در کلاس.

هیئت مشورتی است توصیه به کلیدی که SSC وادار سازد خدمات استخدام می شود برای ارائه کار مربوط به فراشی در جنوب غربی در هزینه سالانه $667,851 به علاوه یک بار هزینه های راه اندازی.

ترزا نزدیک گوردون رئیس جمهور از لیتل راک انجمن آموزش و پرورش که شامل منطقه-متولیان شاغل در آن عضویت در اعتراض به این طرح اشاره کرد که این منطقه است که استخدام یک شرکت خارجی در همان زمان از آن است که هدایت کارکنان در مدارس است که بسته به پیدا کردن شغل در جای دیگر در این منطقه است. او همچنین اشاره کرد که این منطقه را مشکل در حفظ متولیان است که به دلیل عدم افزایش می دهد.

Kelsey Bailey, این منطقه رئیس امور مالی گفت که بسیاری از این منطقه حمایت کارکنان بهره گیری از یک قانون دولت را که افزایش حداقل دستمزد از $9.25 یک ساعت به 10 دلار در ساعت است که افزایش به 11 دلار در ساعت در سال آینده.

LRSD انتخابات منطقه پیشنهاد

مترو در 02/21/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im