منچستر N. H. — الیزابت وارن نیست و تلاش مانند جو بایدن. اما در او نیست, افزایش, مانند پیت Buttigieg و برنی ساندرز.

این سناتور ماساچوست وارد بحرانی کشش از مبارزات انتخاباتی تنزل به تیره ، او برای متقاعد کردن رای دهندگان او دوام مسیر به نامزدی حتی اگر این مسیر نامشخص است. مبارزات انتخاباتی خود را صرف میلیون ها دلار خم سازمانی عضلانی در سراسر کشور اما او عقب مانده در حیاط خلوت خود پیش از دیدار مقدماتی نیوهمپشایر.

“من فکر می کنم آن را به سختی می شود اگر او نمی کند به خوبی انجام دهد” گفت: Neil Levesque, مدیر اجرایی, نیوهمشایر, موسسه سیاست در سنت آنسلم ،

وارن ایستاده است و نا امید خود را از حامیان و مشاوران که باید تماشا تابستان سال گذشته افزایش رکود به عنوان او تلاش برای ضربه زدن به مبارزات انتخاباتی به یک جدید سیاسی دنده. آنها نیز آگاه باشند از این واقعیت از وضعیت او از جمله این واقعیت است که او جمع آوری کمک های مالی کاهش یافته است پس از او کشیده چشمگیر $24.6 میلیون تابستان گذشته.

وارن قرار می گیرد محترم سوم در آیووا پشت Buttigieg و ساندرز. اما مشابه پایان در نیوهمپشایر قرار می تواند نامزدی وی در خطر است.

انتظارات برای او اینجا بوده است ، اگر چه ساندرز برنده نیوهمپشایر با بیش از 20 امتیاز در مقدماتی حزب دموکرات در مبارزات انتخاباتی در سال 2016 وارن نیز از چهره های آشنا برای دولت رای دهندگان. تیم او بوده است touting تاییدیه از نزدیک به 700 New Hampshire مقامات منتخب حزب و بزرگان و فعالان سیاسی و رهبران جامعه.

و اگر وارن برنده نیست در نیوهمپشایر که مشخص نیست که در آن او ممکن است. نوادا می رود بعد کارولینای جنوبی و یک تخته سنگ از ایالات جنوبی با غلظت بالا از آمریکایی آفریقایی دموکرات جمعیتی که نظرسنجی ها نشان می دهد سناتور تلاش کرده است برای ارتباط با.

کریستینا رینولدز, معاون رئیس جمهور از ارتباطات برای امیلی لیست گفت: بسیاری از جهان سیاسی است که حاضر به سازش برای وارن همتایان مرد که او خودش را دریافت نمی کند.

“ما در حال حاضر به بایدن به نفع شک. ما در حال حاضر به استدلال می کنند آن را OK برای او نه برای برنده شدن” رینولدز گفت: بایدن را بدون زرق و برق چهارم-پایان محل در آیووا. “چه خسته کننده است برای من وجود دارد یک مورد خاص در اینجا وجود دارد یک مورد خاص وجود دارد. چطور این مورد خاص هرگز امر به زنان است؟”

پانوشت ریاست جمهوری ابتدایی تاریخچه پر از نامزدها که سپس fizzled که بالقوه ترجمه هرگز به رای و پیروزی. برخی از آمد و در بعد از انتخابات و در بر داشت موفقیت های بیشتر مانند جان مک کین پس از سال 2000 اولیه شکست و هیلاری کلینتون پس از سال 2008 اولیه شکست. دیگران در کنار خود در کاخ سفید جاه طلبی و حرکت به تلاش های دیگر است.

وارن امیدوار است برای جلوگیری از این سرنوشت.

او در انتخابات تابستان گذشته با تبادل خودش را به عنوان یک relatable سیاست wonk یک نامزد با یک طرح برای همه چیز. اما او موانع هنگامی که او نورد از “مدیکر برای همه” برنامه است که تحت فشار قرار دادند برای اجرای سه سال angering برخی از لیبرال ها.

وارن کمپین بهینه سازی پیام خود را در هفته های اخیر با این سناتور تاکید بر توانایی او برای متحد کردن حزب دموکرات است. او همچنین تکیه به جنسيت اشاره کرد که زنان باید انجام شود بهتر است در انتخابات از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده کاخ سفید در سال 2016.

وارن تلاش هر چند به فشار پیام های کسانی که قبل از مخاطبان ملی در روز جمعه بحث او بالاترین-مشخصات فرصت برای رسیدن به نیوهمپشایر رای دهندگان قبل از اولیه.

به جای او رفت و امتداد طولانی بدون صحبت کردن و sidestepped فرصت های متعدد برای رسم تیز تضاد با رقبا. او به نظر می رسد آماده به Buttigieg یکی از جلو دونده از آیووا پرسید که مدیران اگر او تا به حال برگزار شده است به اندازه کافی پاسخگو برای افزایش دستگیری ساکنان سیاه بر در اختیار داشتن ماری جوانا اتهامات در حالی که او شهردار South Bend, Indiana.

“نه. شما باید به خود به حقایق” او گفت: پس از آن به سرعت منتقل شده به تلاوت خود عدالت کیفری پیشنهادات.

شب تا پایان, Warren, زخم شدن چهار دقیقه کمتر از زمان صحبت از ساندرز او رئیس مترقی رقیب.

مبارزه شنبه در منچستر وارن گفت که او آرزو او می خواهم زمان بیشتری: “من دستم را به مقدار زیادی.”

وارن در تلاش است به را تشکیل می دهند که برای زمان از دست رفته در روزهای آخر قبل از, New Hampshire آرا حتی در سفر روز شنبه خود به دولت را از راه دور منطقه شمال که در آن ساندرز’ پشتیبانی تصور می شود که قوی ترین است. او تا به حال سه توقف برنامه ریزی شده برای روز دوشنبه final full روز از مبارزات انتخاباتی.

و کمپین سازمانی قدرت واقع شده است بر روی صفحه نمایش. در این کمپین را امضا “آزادی سبز” صدها نفر از حامیان بسته بندی شده یک ورزشگاه در منچستر در شب شنبه برای یک حزب دموکرات شام.

وارن سرش می دویم. بر روی صحنه و اعلام کرد که او آماده بود به فراتر از انتظارات.

“وجود دارد بسیاری از مردم که صحبت در مورد آنچه که مسابقه نیست, شایسته پیروزی و یا چه نوع از مردم نمی توانند برنده شدن” وارن گفت. “راه من آن را ببینید, آنها در حال رفتن به نگه داشتن گفت که درست تا ما را در مبارزه با ما باقی بماند و ما پیروزی است.”

ترزا دیویس یک زن 38 ساله که به کار در نرم افزار خدمات راند دو ساعت از Woodsville, New Hampshire, برای دیدن وارن در روز یکشنبه در دبیرستان تربیت بدنی در دولت سرمایه کنکورد. دیویس رای دادند ساندرز در سال 2016 و ممکن است رای برای او دوباره. اما او هنوز هم با توجه به وارن.

“من امیدوارم که او باقی می ماند در مسابقه در حالی که برای. صرف نظر از اینکه آیا یا نه او برنده او در شکل دادن به برخی از مکالمات که ما نیاز داشته است و مهم است,” دیویس گفت:.

اما او افزود: “من برنی داشتن واضح تر مسیر رو به جلو برای اطمینان حاصل کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im