“ما خوشحالیم که تعبیه شده در صنعت جهانی را هم دوباره در نورنبرگ در هفته آینده”: با این کلمات اجرائی از NürnbergMesse دکتر رولاند Fleck و پیتر Ottmann, ویژگیهای خلق و خوی بسیاری از شرکت کنندگان یک هفته قبل از شروع تعبیه شده در جهان است. چرا که جهان پیشرو نمایشگاه برای سیستم های جاسازی شده است که بسیار مربوط به جلسه محل تعبیه شده در فن آوری شرکت با ارائه قطعات ماژول ها و سیستم های کامل سخت افزار و نرم افزار و خدمات است. با این وجود دکتر رولاند Fleck می توانید درک پرسش از برخی از شرکت کنندگان در موضوع coronavirus و تاکید کرد نقطه زیر: “ما در حال حاضر با موفقیت برگزار شد سه جهان پیشرو نمایشگاه با بیش از 150 ، 000 شرکت کنندگان و بازدید کنندگان در این سال بدون تجربه هر گونه مسائل مربوط به سلامت. بنابراین بازدید کنندگان ما می توانید انتظار بسیار حرفه ای شرایط و تجربه ارزشمند تعبیه شده در جهان است.” و ثبت نام بیش از 1.000 شرکت کنندگان ثابت کند که تعبیه شده در جهان است که هنوز هم این صنعت مرکزی محل ملاقات در سال 2020 است. Fleck مدیر عامل شرکت همکار پیتر Ottmann ساخته شده نقطه زیر: “نمایشگاه ها همیشه بازتابی از اقتصاد است. به طور طبیعی ما تاسف این واقعیت است که برخی از مشتریان لغو در کوتاه مدت متوجه به coronavirus مشکل است. دقیقا به این خاطر که ما بالاترین اولویت در سلامت مشتریان و کارکنان به طور یکسان ما به دقت وزن در جنبه های مختلف درگیر و وارد در زیر نتیجه پس از مشورت با مقامات بهداشتی: جاسازی شده را باز درهای خود را در روز سه شنبه هفته آینده به عنوان برنامه ریزی شده.”

در این زمینه روشن است که اخیر لغو کنگره جهانی موبایل در بارسلونا ساخته شده است بسیاری از شرکت های عصبی و به همین دلیل آن نیز مهم است به تکرار این بیانیه از فیلیپ Harting رئیس AUMA, انجمن آلمان, نمایشگاه صنعت: “همه نمایشگاه ها در آلمان برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده.” پیش شرط این یک بسته بزرگ از حرفه ای اقدامات تعریف شده در مشورت با مقامات بهداشت عمومی آلمان. این خدمات عبارتند از:

  • افزایش تمیز کردن و ضد عفونی اقدامات در همه بسیار آباد قرار می گیرد مانند پذیرایی مناطق سطوح دستگیره دستشویی ورودی و خروجی های صفحه لمسی
  • بسیار بالاتر در دسترس بودن از ضد عفونی لوازم
  • اطلاعات مربوط به کمپین (“بدون دادن سیاست”) و اطلاعات در مورد مقامات شما می توانید به نوبه خود در مورد شک.
  • حساسیت و آموزش کلیه پرسنل مرتبط با استاندارد شخصی اقدامات پیشگیرانه از قبیل بهداشت فردی و دفعات استفاده از مواد ضد عفونی کننده محصولات.
  • واجد شرایط پزشکان و امدادگران در کمک های اولیه مراکز به خوبی آماده برای موارد ممکن است از عفونت و در دسترس برای پاسخ به سوالات در سایت با کمک مترجم ،
  • اگر یک مورد از عفونت ممکن است رخ می دهد در طول نمایشگاه یا رویداد همه مکانی و سازمانی اقدامات احتیاطی گرفته شده است برای اطمینان فوری اقدامات درمانی هر دو در نورنبرگ مرکز نمایشگاه و در شهر نورنبرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین