اورژانس شنیدن برگزار شد در آرکانزاس زندانیان طرح دعوی در دادگاه به دنبال covid-19 امداد

Category: آرکانساس Comments: No comments

ایالات متحده منطقه قاضی کریستین بیکر شنیده استدلال شنبه از وکلای که به دنبال اضطراری به منظور آرکانزاس بخش از اصلاحات ارائه زندانیان با بهتر تجهیزات بهداشتی و فضای بیشتری برای مبارزه با گسترش covid-19.

شنوایی ناشی از طرح دعوی در دادگاه واصل هفته گذشته توسط زندانیان در زندان آرکانزاس از جمله کامینز واحد تبدیل شده است که محل بیشترین شیوع در دولت است.

با استناد به گسترش سریع عفونت در کامینز واحد وکیل برای زندانیان این هفته خواسته بیکر به صدور فوری حکم به زور به شرایط بهتر در زندان است.

در یک جلسه انجام شده از طریق تلفنی و وکلا در دادستان کل لسلی Rutledge دفتر استدلال کرد که زندانها در حال حاضر در حال برداشتن گام های منطقی برای محافظت از زندانیان — مانند تهیه و آنها را با ماسک و مایع صابون و درخواست های اضافی ساخته شده توسط زندانیان قابل دفاع در زندان.

دو از نکات کلیدی از مشاجره بین دو طرف در حال درخواست برای زندانیان ارائه می شود با الکل بر اساس مواد ضد عفونی کننده و تخت خود را نقل مکان کرد و حداقل شش فوت از هم جدا در سربازخانه.

قاضی بیکر گفت: او را درخواست تحت advisement پس از روز سه شنبه شنوایی نیست هر حکم از روی نیمکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>