اورژانس-اتاق پزشکان توصیف بيمارستان خود را در نزدیکی نقطه شکستن

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

نیویورک نبرد با Covid-19 آورده است این منطقه به بيمارستان سیستم را به زانو در.

دولت درخواست بیمارستان به بستر خود می شمارد و به شدت در تلاش برای پیدا کردن 10 بار به عنوان بسیاری از هواکش به عنوان آنها در حال حاضر. کنوانسیون مراکز و کالج خوابگاه شده اند داوطلب خدمت سربازی به اتاق را برای یک پیش بینی افزایش بیماران. پزشکان و پرستاران را تبدیل به رسانه های اجتماعی به التماس برای دنده محافظ را حفظ خواهد کرد که آنها را از تبدیل شدن به بیماران خود را.

Crain’s صحبت کرد و به خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران و بیمارستان رهبران در سراسر منطقه به یاد بگیرند که چگونه آنها در حال مقابله با این نسل پزشکی بزرگترین چالش است که می تواند بدتر قبل از آن بهتر می شود. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: این ویروس ممکن است به اوج برای دو هفته دیگر.

“من شده است به انجام این کار برای مدت زمان طولانی. از طریق این دوره از زندگی حرفه ای من کار کرده اند و از طریق مرکز تجارت جهانی در سال 1993 بمب گذاری و 9/11 و در لس آنجلس برای زلزله,” دکتر گفت: Billy گلدبرگ اورژانس-اتاق پزشک در NYU Langone و اورژانس معاون رئیس برای عملیات کسب و کار و برنامه ریزی استراتژیک. “این است که در یک مقیاس بزرگتر و بسیار متفاوت از هر چیزی که من تجربه کرده ام.”

گلدبرگ گفت: پزشکان و پرستاران شاغل در اورژانس در حال گرفتن یک N95 ماسک در هر شیفت به صرفه جویی در منابع به عنوان مخالف به تغییر ماسک با هر بیمار جدید آنها را مشاهده کنید.

“شیفت هستند از نظر جسمی و عاطفی طاقت فرسا” گلدبرگ گفت. “وجود دارد که اضطراب از آوردن چیزهایی که خانه به خانواده خود را, و سپس من دکتر هستم برای دوستان و خانواده و همسایگان. آن را مانند شما همیشه.”

تخت منافذ و ماسک

همانطور که از یکشنبه شب, ایالت نیویورک تایید کرده بود نزدیک به 60,000 موارد Covid-19 با حدود 34000 مردم بیمار در شهر نیویورک است. در این شهرستان وجود دارد 6,600 مردم در بیمارستان بستری حدود 1500 نفر از آنها در بخش مراقبت های ویژه. ملکه و بروکلین بيشترين تعداد موارد و 776 ساکنان شهر مرده بود از عوارض با بیماری تنفسی.

کومو دستور داده بودند که آنها باید از افزایش تعداد تخت در امکانات خود را حداقل 50 درصد با برخی از بیمارستان ها وظیفه با دو برابر شدن ظرفیت خود را. دولت پیش بینی نیاز 140,000 تخت در وقوع اوج.

برخی از این شهر بزرگترین گردهمایی فضاهای نامزدها به خانه بیماران. 1000 تخت مرکز پزشکی ساخته شده است که در Javits مرکز کنوانسیون و کومو در هفته گذشته گفت: او با توجه به ایجاد امکانات بیشتر در قنات مسیر مسابقه در کوئینز بروکلین کروز ترمینال CUNY را استاتن آیلند دانشگاه و نیویورک نمایشگاه مرکز در برانکس.

بیمارستان نیز راه اندازی چادر خارج درهای خود را به تریاژ بیماران. کامیون یخچال شده اند مستقر در خارج از شهر دفتر معاینات پزشکی در منهتن به عنوان یک پتانسیل موقت سردخانه.

تلاش برای بستن مدارس و کسب و کار تمام شده است با هدف به تأخیر انداختن اوج شیوع بنابراین سیستم بیمارستان ممکن است زمان بیشتری را به سطح شیب دار تا توانایی های خود را و به دست آوردن هواکش.

این هواکش که واقعا احسان به کومو دولت آن را به عنوان پیش بینی نیاز 40,000 زمانی که بیشترین تعداد بیماران بستری هستند. دولت برآورد آن تا به حال از 3200 فقط چند هفته پیش. آن را در حال حاضر می گوید که حدود 12000 و کاوش تبدیل بیهوشی ماشین آلات و تقسیم دستگاه تنفس با استفاده از لوله برای درمان چندین نفر در یک زمان.

مشکل بود به خصوص تلفظ در شهرستان اجرا المهرست بیمارستان مرکز در کوئینز که در آن 13 نفر کشته شدند از Covid-19 در طول یک دوره 24 ساعته نیویورک تایمز گزارش داد.

“بنابراین بسیاری از مردم می گویند آن را به همه چیز خوب ما آنچه که ما نیاز به” دکتر کالین اسمیت که با این نسخهها کار در المهرست را اورژانس گفت: در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده با بار. “و اگر این می رود برای یک ماه یا دو یا سه یا پنج و مانند آن را در چین و ما در حال حاضر این تیره و تار ما ندارد و آنچه ما نیاز داریم.”

دکتر اریک وی, طب اورژانس پزشک و مدیر کیفیت افسر در نیویورک بهداشت + بیمارستان گفت: بیمارستان های عمومی سیستم منحرف شده است منابع بیشتر به المهرست بیمارستان و همچنین لینکلن بیمارستان در برانکس و Bellevue بیمارستان در منهتن که درمان شده اند بیشترین تعداد بیماران, او گفت:.

وی گفت: سیستم نشده تعیین منشاء خوشه ای از موارد در المهرست اما عوامل خاصی مانند تراکم جمعیت وجود دارد ممکن است مسئول بوده است.

“من بسیار افتخار از ما چگونه این رفتار به عنوان یک سیستم” وی گفت. “ما هرگز نزدیک به در حال اجرا از PPE یا هواکش.”

او گفت: کارگران نگرانی در مورد ناکافی منابع قابل درک است اما این سیستم به تهیه یکی دیگر از 100 هواکش. یک شهرستان سخنگوی گفت: جمعه آن را ارسال هزاران قطعه از تجهیزات ایمنی و اعزام 105 نفر از پرستاران به المهرست بیمارستان.

دکتر امی Plasencia ارشد پزشکی ساکن در طب داخلی در بروکدل دانشگاه بیمارستان مرکز پزشکی در نیویورک گفت که او نگران است نه هر کس تا به حال سازگار دسترسی به دنده محافظ. اقامت پزشکان در بخش اورژانس یکی N95 ماسک در هر شیفت اما کسانی که در کاهش خطر تخصص خواسته شده است به استفاده مجدد از این ماسک است.

او صرف سه هفته اول ماه مارس مشغول به کار در پزشکی ICU که در آن شیفت 12 ساعته زد 6:30 بعد از ظهر تا 6:30 صبح

“ما آنچه که ما می توانید با ما چه کرده. اگر که بدان معنی است که ما باید برای استفاده مجدد از ماسک های ما استفاده مجدد ماسک” پلاسنسیا گفت. “ما خودمان را در راه است که ما می توانیم اما ما در حال رفتن به توقف درمان بیماران ما به دلیل کمتر از حد مطلوب شرایط است.”

پلاسنسیا شده است احساس خطر توسط بیماران در آینده که در 30s و 40s خود را که به شدت بیمار با Covid-19. آن دسته از بیماران به طور معمول چاق بودند اما نمی باید زمینه ای دیگر شرایط پزشکی.

“ما دیده ایم بیمارانی که در یک روز به اندازه کافی انجام دهند اما ما توصیه می کنیم به آنها پذیرش. آنها می گویند ” هیچ با تشکر از شما.’ آنها خروج از سیستم در برابر توصیه های پزشکی و پس از آن دوباره روز بعد در نارسایی تنفسی” پلاسنسیا گفت. “ما همچنین بیمارانی که شما می دانید آنها به بستری در بیمارستان و آنها را خوب انجام دهد و یک هفته بعد آنها را مرخص شد. آن را به طور کامل متغیر و آن را بسیار دشوار است برای گفتن که رفتن به فرد برای به دست آوردن بسیار بیمار و چه کسی نه.” —جاناتان LaMantia

اتمام داستان کامل بعد از امروز در crainsnewyork.com.

محدود کردن خانه سالمندان بازرسی می تواند آسیب ساکنان ارتباط می گوید:


فدرال راهنمایی که هدایت دولت بررسی آژانس برای انجام بازرسی سلامت تنها در پاسخ به تسهیلات-حوادث گزارش شده است که تلقی فوری معرض خطر قرار می تواند ساکنان خانه سالمندان در معرض خطر دراز مدت مراقبت از ائتلاف جامعه می گوید.

ائتلاف و مرکز مدیکر وکالت گفت: در یک بیانیه مشترک که آنها “نگرانی عمیق” به طور موقت هدایت از مراکز مدیکر و مدیکید خدمات. این راهنمایی است برای اجرا به ماه آینده.

“تنها درصد کمی از سلامت نقض همیشه ترياژ شده و شناسایی به عنوان فوری معرض خطر” گفتند. “تحت این هدایت اکثریت موجود و بالقوه نقض تقریبا تمام خانه سالمندان استانداردهای مراقبت خواهد شد اساسا نادیده گرفته شده و برای سه هفته بعد.”

هدایت می گوید که استاندارد بازرسی و revisits نه مرتبط با فوری معرض خطر نقض مجاز نیست. آن را می گوید رسیدگی به شکایات و تسهیلات-حوادث گزارش شده تلقی نمی فوری معرض خطر باید ثبت شود هر چند بررسی در سایت.

هدایت در ادامه می گوید که برخی از عدم پرداخت جدید برای پذیرش هر روز پول مدنی مجازات و ختم برای noncompliance هستند که به حالت تعلیق تا زمانی که revisits هستند reauthorized.

“ما درک می کنیم که همه چیز باید و باید تغییر از نظر پرداختن به مسائل مربوط به جلوگیری از شیوع کروناویروس و در امکانات گفت:” ریچارد Mollot مدیر اجرایی دراز مدت مراقبت از ائتلاف جامعه.

اما فقط پس از رفتن فوری معرض خطر شکایت و یا نقض حقوق بشر که دولت می شنود در مورد یک راه برای انجام این کار, او گفت:. فردی و مداوم مسائل در حال حاضر نمی شود شناخته شده است.

سیستم مدیریت محتوا گفت: در صدور هدایت آن است که “با در نظر گرفتن گام های بسیار مهمی” برای اطمینان از مراقبت های بهداشتی و امکانات ارائه دهندگان و آزمایشگاه “آماده برای پاسخ به تهدید Covid-19 و دیگر بیماری های تنفسی.”

به خانه های سالمندان در ایالت نیوجرسی دیده اند قابل توجهی گسترش هنگامی که ویروس وارد امکانات. —جنیفر هندرسون

به عنوان بودجه الحاقی قانون گذاران بلک در پزشکی کاهش


رژیم صهیونیستی. اندرو کومو و مقننه دولت تلاش خواهد کرد به تصویب یک بودجه یکشنبه به عنوان دولت هایش با افزایش هزینه برای پاسخ به Covid-19 شیوع. و کاهش درآمد.

به کومو دولت انتظار دارد درآمد به سقوط بیش از 10 میلیارد دلار کمتر از پیش بینی اولیه.

با توجه خواسته های مراقبت های بهداشتی و سیستم قانونی رهبران می گویند پزشکی طراحی مجدد تیم توصیه برای کاهش هزینه های $2.5 میلیارد باید رد کرد.

سنسور. Gustavo Rivera, Alessandra Biaggi و رابرت جکسون نوشت: در اخبار روزانه است که دولت باید افزایش مالیات بر مولتی میلیونرها و میلیاردرهای برای جبران کسری.

“ما باید حمایت از پزشکان و پرستاران و سایر مراقبت های بهداشتی حرفه ای کار برای صرفه جویی در زندگی می کند با حفظ تعهد ما به بیماران و امکانات است که آنها خدمت می کنند که باید تمام منابع ما می توانیم” آنها نوشت.

سناتور. براد cat (bb archive) که نشان دهنده بخش هایی از منهتن همچنین ابراز مخالفت با پزشکی طراحی مجدد برنامه است.

“بیمارستان ها در منطقه هستند و خیره به پایین 60 میلیون دلار در بودجه دولت کاهش در وسط یک بیماری همه گیر با اوج از موارد هنوز هفته دور” دولت ایالت براد cat (bb archive) که نشان دهنده بخش هایی از منهتن در توییتر نوشت. “کمتر پرستاران. کمتر پزشکان. پول کمتری برای خرید PPE [تجهیزات حفاظت شخصی]. این تعریف جنون. رها مدیکید کاهش است.”

رهبر اکثریت سنا آندره استوارت-عموزاده گفت: هفته گذشته که دولت نیاز به حمایت بيمارستان تلاش خود را برای افزایش ظرفیت از 50% به 100% هنگامی که آن را در نظر پزشکی هزینه می شود.

بحران ترکیبات آنچه در حال حاضر دشوار شده است چرخه بودجه به عنوان دولت به دنبال نزدیک 6 میلیارد دلار کسری بودجه و مهار هزینه های پزشکی که تا به حال رشد سریع تر از دولت انتظار می رود. رشد در پزشکی بود و تا حد زیادی نسبت به این افزایش هزینه های مراقبت طولانی مدت برای سالمندان و افراد معلول است.

دولت مدیکید طراحی مجدد تیم یک گروه از صنعت مراقبت های بهداشتی رهبران و مقامات دولتی تایید شده یک میلیارد پس انداز طرح در اوایل این ماه که توصیه می شود کاهش هزینه های مراقبت دراز مدت توسط $715 میلیون. آن را در بخشی با تغییر معیارهای واجد شرایط بودن برای مراقبت های شخصی خدمات و مصرف کننده به کارگردانی شخصی کمک برنامه.

بیمارستان صورت $399 میلیون کمتر در هزینه های زیر توصیه.

توصیه های طراحی مجدد تیم مهم هستند به تامین مالی آینده پزشکی برنامه بودجه دولت گفت: در اوایل این ماه.

“که نقطه چسبیده به بودجه” کومو روز یکشنبه گفت. —J. L.

حقوقی کارشناسان هشدار می دهند بیآنکه در پزشکی-بودجه مراقبت در منزل در طول شیوع


خدمات حقوقی نیویورک است که با دیدن یک چشم انداز مثبت قابل توجهی در درخواست کمک در طول شیوع کروناویروس در بخشی به دلیل تازگی کارگران بیکار و در حال حاضر ثبت نام از مشتریان که در مواجهه با ناکافی منافع عمومی.

در برانکس, تنهایی, جدید ترین هفته بیش از هفته افزایش درخواست برای کمک 850% گفت: جک نیوتن مدیر غیر انتفاعی نفع عمومی واحد در قصبه.

“ما بسیار نگران در مورد چگونه ما در حال رفتن به دیدار با این تقاضا” نیوتن گفت. “خدمات حقوقی در نیویورک تلاش می شود با ملاحظه در مورد نحوه نقل و منابع برای پاسخگویی به آن نیاز دارد.”

از مراقبت های بهداشتی نظر یکی از نگرانی های اصلی برای سازمان های غیر انتفاعی بوده و عدم خانه بهداشت مشاوران به نشان می دهد تا برای شیفت برای ده ها تن از مشتریان که در حال ثبت نام در پزشکی برنامه های. این مشاوران می ترسند به قرارداد ویروس و یا تصویب آن را به بیماران و بسیاری از بیماران می ترسند به اطلاع دستیاران–به خصوص جایگزین آنها آشنا–به خانه های خود.

“وجود دارد بالقوه برای رفع برخی از چیزهایی و ما امیدواریم دولت اجازه خواهد داد که برخی از انعطاف پذیری” نیوتن گفت.

که می تواند شامل اجازه می دهد بیشتر دوستان و اعضای خانواده و در خارج از محل کار افراد به بازپرداخت شود برای ارائه مراقبت از طریق مصرف کننده به کارگردانی شخصی کمک برنامه. آن را نیز می تواند به معنای انتقال افراد از سنتی خدمات مراقبت در منزل به برنامه.

یکی دیگر از نگرانی: بسیاری از بزرگسالان روز مراکز درمان نیوتن گفت: باید تعطیل “تقریبا به مدت یک شب.” این افراد در حال حاضر نیاز به واجد شرایط برای افزایش ساعت از مراقبت از طریق خدمات دیگر.

“اگر روز تبدیل به هفته ها تبدیل به ماه که عدم مراقبت خواهد شد و احتمالا شدید پیامد های بهداشتی برای مشتریان ما,” او گفت:.

تغذیه کمک شده است یکی دیگر از نگرانی.

“در برانکس بسیاری از مواد غذایی pantries بسته اند به عنوان یک نتیجه از Covid-9,” Netwon گفت. “این باعث شده است تعداد زیادی از مردم برای تماس با ما فقط برای کمک به در نظر گرفتن مواد غذایی به آنها.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را مسئول حکومت است که افزایش لیستی از منافع عمومی است که می تواند مورد استفاده برای تعیین اینکه آیا مهاجران می تواند باقی می ماند در این کشور کمک کرده است.

“ما شاهد یک مقدار زیادی از گرسنگی در میان غیر شهروندان که بسته خود را ضربه محکم و ناگهانی موارد و با اتکا بر مواد غذایی pantries” نوتون گفت که در حال حاضر بسته شده است.

حتی اگر ثبت نام در این طرح کمک های غذایی مکمل برنامه باید یک نگرانی شده است برای بسیاری از افراد, او گفت:, آن را سخت به توضیح است که برای کسانی که ترس از عواقب است.

“من نگران که گرسنگی شدید میان غیر شهروندان و خانواده خود را در حال حاضر” نیوتن گفت: “و من مطمئن هستم که چگونه ما در حال رفتن به قادر به کمک است که در طول این بحران است.” —J. H.

در یک نگاه


خانه های پرستاری: ساکنان در نیویورک ماهر-پرستاری امکانات را به خود اختصاص 15 درصد از مرگ و میر ناشی از Covid-19 ایالت در این شهرستان گزارش شده است. “من نمی گرفتن تجهیزات من باید به درستی محافظت از کارکنان و به درستی محافظت از بیماران من—که من مطلق است بزرگترین نگرانی” اسکات, LaRue, مدیر عامل شرکت ArchCare گفت: این سایت.

کوه سینا EXECS: The New York Post به نام کوه سینا مدیر عامل دکتر کنت دیویس و دکتر آرتور کلاین رئیس جمهور از سیستم شبکه بهداشت و درمان برای کار از فلوریدا در طول Covid-19 بحران است. دیویس 72 گفت: “توصیه به انجام این کار با پزشک خود و درگیر شده است در هر مرحله از کوه سینا پاسخ از راه دور.

سلامت مادران: رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو منع بيمارستان در روز شنبه از پیشگیری از زنان از داشتن یک شریک پیوستن به آنها را در کار و تحویل اتاق نیویورک تایمز گزارش داد. منظور گفت: ماده 28 و امکانات اجازه می دهد باید یک پشتیبانی کند که فرد باید یک تب در زمان کار و تحویل به حال است. کوه سینا و نیویورک-پروتستان گرفته بود اقدامات برای محدود کردن بازدید کنندگان در اتاق زایمان برای جلوگیری از گسترش Covid-19 هفته گذشته است. “ما باید همیشه و همیشه—این تصمیم گیری های دشوار با بهترین نیات و ایمنی مادر و نوزاد و کارکنان ما به عنوان اصل هدایت” یک کوه سینا سخنگوی گفت.

سریع-پیگیری پرداخت: مراکز مدیکر و مدیکید خدمات تسریع روند آن برای ساخت مدیکر پرداخت در دسترس از طریق جدید بسته محرک اقتصادی مدرن بهداشت و درمان گزارش شده است.

از دست دادن بینایی: منهتن-بر اساس فانوس صنفی, یک سازمان است که با تمرکز بر مقابله و جلوگیری از از دست دادن بینایی می گوید: این تغییر برنامه های خود را اما در ادامه به ارائه خدمات در طول شیوع کروناویروس. سازمان سلامت رفتاری و خدمات پزشکی در دسترس هستند از طریق پزشکی از راه دور برای افراد با از دست دادن بینایی برای کمک به آنها دسترسی مراقبت از امنیت خانه خود را.

یک کمبود: سازمان غذا و داروی آمریکا روز جمعه با صدور اضطراری با استفاده از مجوز برای کمک به افزایش عرضه هواکش در طول Covid-19 کمبود. این عمل اجازه می دهد تا با استفاده از برخی از ونتیلاتورهای بیهوشی گاز ماشین اصلاح برای استفاده به عنوان هواکش و فشار مثبت تنفس دستگاه های اصلاح شده برای استفاده به عنوان هواکش در مراقبت های بهداشتی تنظیمات.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>