Empire State Realty Trust جمهور کمان خارج

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

جان کسلر رئیس جمهور و رئیس اجرایی از دولت امپراتوری Realty Trust است که خروج این شرکت پس از پنج سال به عنوان یک مدیر اجرایی این شرکت اعلام کرد.

آنتونی Malkin این ESRTs زمان رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت را به کمر به عنوان رئیس جمهور REIT گفت که اهسته بازمزمه ادا کردن موقعیت خالی خواهد ماند. این شرکت در توصیف این انتقال به عنوان منظم یکی هر چند که مشخص نیست چرا کسلر است ،


“هیئت مدیره و من از جان برای خدمات خود را و کمک های بسیاری به ESRT از او پیوست و ما بیش از پنج سال پیش گفت:” Malkin و عضو هیئت مدیره استیون گیلبرت “از جمله رهبری خود را در بازار سرمایه فعالیت های ما CFO انتقال و طرح های که افزایش فرهنگ ما و تقویت تیم ما است.”


قبل از پیوستن به امپراتوری کسلر بود مدیر عامل در کسب و کار اعتباری برای قلعه سرمایه گذاری, گروه, جایی که او با تمرکز بر املاک و مستغلات. او همچنین دارای مقام های مختلف در املاک و مستغلات در مورگان استنلی از جمله جهانی رئیس امور مالی برای سرمایه گذاری کسب و کار و مدیر عامل.

به 1.3 میلیارد دلار شرکت صاحب نمادین برج از جمله ساختمان امپایر استیت و 1 Grand مرکزی و همچنین 12 دیگر خواص دفتر در منهتن, شهرستان Westchester و Fairfield County است. شش نفر از آن مستقل خرده فروشی فضاهای در منهتن و وستپورت.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>