کارفرمایان آماده برای محافظت از کارگران از coronavirus

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

در Northwell, سلامت, دولت, بزرگترین خصوصی, کارفرما, چه آغاز شده به عنوان یک محدودیت در کسب و کار سفر به کشور سخت ترین ضربه از coronavirus گسترش یافته به ممنوعیت بین المللی کار سفر.

“کارکنان به شدت تشویق به کتاب هر کسب و کار آینده سفر به هر مقصد بین المللی تا ایمنی سفر از جمله روشن می شود:” یک سخنگوی شرکت کردهاند.

زیر نیویورک اولین مورد تایید شده از coronavirus یکشنبه, Northwell است که در میان تعداد فزاینده ای از شهر کارفرمایان تقلا برای حفاظت از پرسنل در برابر شیوع در دفاتر خود را با محدود کردن کارمند سفر خاموش کردن غیرضروری بازدید کنندگان و تشویق کارکنان به کار از خانه.

مبارزه با Covid-19 ویروس است که بازی کردن در اندازه کوچکتر راه به عنوان به خوبی. دکمه های آسانسور هستند که داده های اضافی اسکراب. آرنج ضربه به جای دست دادن. ضد عفونی کننده دست در دسترس است در هر entryway در بسیاری از ساختمان های اداری.


پایه

علاوه بر ممنوعیت مسافرت های بین المللی Northwell درخواست کارکنان برای محدود کردن سفر در داخل ایالات متحده به ضروری سفرهای تایید شده توسط استاد راهنما. کارکنان نیاز به نگه داشتن این شرکت مطلع در سفر شخصی به عنوان اگر آنها رهبری برای کشورهای فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تعیین کرده است مطرح کرد افزایش خطر: چین, کره جنوبی, ژاپن و ایتالیا تا کنون.

اگر Northwell مدیران تعیین می کند که یک کارمند باید خود قرنطینه او و یا او را مجبور به استفاده از زمان پرداخت کردن یا پرداخت نشده در این دوره با توجه به اطلاعات به اشتراک گذاشته شده با Crain را.

یک وکیل است که متخصص در ترک و سلامت مسائل مربوط به مدیریت برای کارفرمایان گفت: بسیاری از شرکت ها در حال صدور مشابه هشدار در مورد سفر شخصی.

“کارفرمایان در حال گرفتن این سیاست ها را به مردم قبل از مسافرت از رخصتی بهار در حال آمدن است” گفت: Jennifer بولونیا از جکسون Lewis. “اگر آنها را به یک سفر برنامه ریزی شده به ایتالیا, آنها ممکن است خواسته شود به خود مانیتور در خانه زمانی که آنها بازگشت برای 14 روز. و آنها می تواند در یک موقعیت آنها پرداخت نشده برای آن روزها اگر آنها باقی مانده پرداخت می شود زمان را.”

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: او در حال گسترش است خود را پرداخت می شود-بیمار-ترک پیشنهاد بودجه برای محافظت از افرادی که بیمار هستند اما در قرنطینه خانه به دلیل تماس با کوروناویروس.

دانشگاه ها نیز در حال تلاش برای محدود کردن سفر است. کلمبیا و نیویورک خواسته ارومیه به حد غیر ضروری سفر. دانشگاه شهر نیویورک روز سه شنبه به یاد می آورد تمام دانش آموزان در مدارس در کشورهای در سخت ترین ضربه توسط ویروس.

منهتن-بر اساس اسکار بهداشت گفتن کارکنان به لغو هر پرواز سفر بین بیمه گر داخلی دفاتر.

شرکت نیویورک به تنهایی نیست در پایه مسافران کسب و کار. یک بررسی منتشر شده در هفته گذشته با سفر کسب و کار جهانی ارتباط پیدا کردم که تقریبا دو سوم از 401 شرکت های عضو که شرکت را لغو جلسات و یا حوادث به عنوان یک نتیجه از Covid-19.

اقامت در

PricewaterhouseCoopers است به حالت تعلیق همه غیر ضروری سفر بین آن 79 ایالات متحده و بین المللی از طریق دفاتر مارس 1 و تشویق کارکنان به “امکان استفاده از انعطاف پذیر مقدمات کار در این زمان” با توجه به سخنگوی مائو-Lin شن.

ده ها تن از نیویورک شرکت های داستد کردن برنامه ها و یا ایجاد امکانات جدید برای نگه داشتن کارکنان تولیدی اگر آنها مانع از رسیدن به دفتر.

Coronavirus “مجبور است شرکت هایی که دوباره این بحث گفت:” راب Toole یک شریک در Kona منابع انسانی یک شرکت مشاوره. “بعضی از آنها مدت طولانی است که به طور کامل به نفع کار از اما شده اند وجود دارد بسیاری در برابر آن.”

فقط 5 درصد از کارگران که نه خود اشتغالی از خانه کار می کرد بیش از نیمی از زمان در سال 2018 با توجه به داده های سرشماری. بخشی است که کمی کمتر از 5 درصد برای منطقه متروپولیتن نیویورک.

گوگل مایکروسافت و آی بی ام را تشویق کارکنان به کار از راه دور به عنوان یک اقدام احتیاطی. بنابراین به طور طبیعی دارای زوم ویدئو کنفرانس شرکت است که کمک می کند تا فعال کار است.

برای برخی از صنایع, اگر چه از راه دور کار بسیار ساده است. اتومبیل نمی تواند معامله بیش از شل. جان LaSorsa رئیس جمهور LaSorsa شورلت بیوک گفت: او خریداری 40 ظروف بهداشتی دستمال مرطوب هفته گذشته و افزود: دست-ضد عفونی کننده ایستگاه در سراسر نمایندگی است.

“ما در حال پاک کردن دستگیره های درب” LaSorsa گفت. “هر کس در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی. ما خوش شانس هستید ما خرید لوازم زمانی که ما قبل از همه چیز به فروش می رسد و قیمت ها بالا رفت.”

نیز وجود دارد هیچ فرصتی برای کار از خانه برای جرمی فروردین. خود را در محل کار است, Central Park, Hudson متری و خط, جایی که او با آگهی تورهای. Coronavirus نگرانی نمی کند که کسب و کار و در عین حال گفت: اما او با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای حفظ گردشگران راحت است.

“من معمولا سعی کنید به لرزش هر کس دست به صورت جداگانه در آغاز از تورهای” ویلکاکس گفت. “در حال حاضر ما راهنمای اقامت در آرنج دست انداز.”

برخی از شرکت ها در حال محدود کردن قرار گرفتن در معرض برش بر روی غیر خودی. یک Facebook سخنگو گفت: در آستانه است که شرکت “برداشتن گام برای کاهش خطر ابتلا به کارکنان از ظهور Covid-19 وضعیت, از جمله به طور موقت متوقف اجتماعی بازدید کنندگان برای تمام دفاتر ما.”

مدیران املاک تماس Crain را گفت: آنها افزایش یافته و تمیز کردن فرکانس.

یک یادداشت فرستاده شده به ساکنین 99 Park Ave. برج اداری گفت: خدمه نگهداری خواهد step up مشترک-منطقه شستشو با توجه خاص به دکمه های آسانسور درب دستگیره و دستشویی و حمام.

ساخت یک برنامه

کار از خانه می تواند روی حیله و تزویر برای بانکداران و کارگران در وال استریت شرکت که نگرانی های امنیتی زمانی که کارکنان با استفاده از شبکه های خانگی به جای محافظت دفتر ارتباطات. جی پی مورگان چیس گفت که آن را تست آمادگی خود را برای شیوع گسترده با داشتن هزاران نفر از کارکنان کار از خانه.

“طرح احتمالی” تبدیل شده است رفتن به وزوز عبارت برای چنین آماده سازی. جی پی مورگان این گزارش که به نام پروژه کندی. این برنامه ارائه یک طرح برای شرکت ها اگر شیوع بیماری بدتر و کارکنان نگهداری می شوند از کار خود را در فضاهای با توجه به دیوید بارون, یک, کار و استخدام وکیل در Cozen اوکانر.

“این چیزها آسان برای, توییتر, اما این واقعا سخت است برای خرده فروشان” بارون گفت. “در آن موارد آنها با تمرکز بر بهداشت و فاصله. وجود دارد راه هایی برای قرار دادن فضای بیشتر در یک فروشگاه بین صندوقدار و یک مشتری؟”

کارفرمایان به طور کلی چسبیده با دستورالعمل از سی دی چگونه برای محدود کردن کارمند قرار گرفتن در معرض. بارون گفت: کارفرمایان استراتژی برای مقابله با شیوع در حال حاضر در حال تغییر به سرعت و ادامه خواهد داد به انجام این کار به عنوان تست نشان می دهد بیشتر موارد در سراسر کشور است.

“اگر من محتاطانه کارفرما در تلاش برای جلوگیری از تمام محل در حال تعطیل به دلیل یک کارمند بیمار می شود, من قصد دارم برای شروع به فکر کردن فراتر از فقط ایتالیا, ژاپن و کره جنوبی” بارون گفت. “شاید من می خواهید به صحبت با کسی که مصرف کروز یا رفتن به جایی در ایالات متحده شروع می شود که به نظر می رسد که در معرض خطر.”

برایان Pascus جاناتان LaMantia و هارون Elstein کمک گزارش برای این مقاله.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>