چه استفاده می شود تلاش برای ایمنی تبدیل به یک سفر زیبا از پیروزی و مادام العمر برای درس ورا کو. او ثبت نام در اسلحه گرم دوره ایمنی به دلیل او می خواهد به تسخیر ترس از اسلحه. اما به عنوان مربی او را دیدم پتانسیل او را تشویق به پیوستن به یک مسابقه تیراندازی. این داستان و بیشتر به اشتراک گذاشته شده توسط ورا در خاطرات “بعید ترین قهرمان است.”

“من امیدوارم که من کتاب الهام بخش خوانندگان برای پیدا کردن چیزی است که آنها خوب هستند و با سنگ تیز کردن آن است. و اجازه دهید آن را دورتر از اولیه خود و رویاهای خود را در زندگی” گفت: نویسنده.

خاطرات مثبتی دریافت پذیرش از هر دو خوانندگان و داوران حرفه ای. BlueInk نقد و بررسی گفت: در یک ستارهدار امتیاز: “از نوجوانان به بزرگسالان و خوانندگان را به دور چیزی ارزشمند از این گوهر-از-یک-روح که ورا کو.” یکی دیگر از indie در کتاب مؤلف آنتونی مرغی از هالیوود بررسی کتاب و همچنین نقد که کتاب “پر واقعا قدرتمند احساسات و بینش و یک سری از داستان های شخصی که فورا اتصال خواننده به نویسنده این کتاب مردم در تمام زمینه های مختلف می توانید پیدا کردن خود را در اتصال به.”

خوانندگان که نسخه های خود را از آمازون raved در مورد “بعید ترین قهرمان است.” کارن سفید بررسی: “من فکر می کنم آن را نیز ارزشمند است به دیدن یک خانواده پویا است که پیروزی بر مشکلات است.”

الهام ورا کو و spritz خودتان برخی از مزه برای زندگی است. دریافت یک کپی از کتاب خود در عمده آنلاین کتاب خرده فروشان.
 
 
بعید ترین قهرمان
نوشته شده توسط ورا کو
Kindle | $7.99
گوشه کتاب | $7.49
شومیز | $13.99
گالینگور | $30.95
 
نسخه کتاب موجود در آمازون و بارنز و نوبل و دیگر آنلاین کتاب خرده فروشان.
 
درباره نویسنده
متولد و بزرگ شده در هنگ کنگ ورا کو و خانواده اش مهاجرت به سان فرانسیسکو, کالیفرنیا, زمانی که او 12 ساله است. با سن 70 او تبدیل شده ملی و جهانی titleholder در اکشن تیراندازی تپانچه رقابت است. او اولین و تنها زن در تاریخ NRA Bianchi جام حذفی به پیروزی هشت ملی زنان عنوان. او و کارلوس به او هستند پدر و مادر سه فرزند و آنها را اجرا یک کسب و کار موفق با هم.
 
اطلاعات بیشتر در مورد نویسنده و کار خود را در دسترس است www.verakoo.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de