آپارتمان خالی افزایش به سطح رکورد در بخش هایی از منهتن

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

آپارتمان در حال نشستن خالی در تعداد رکورد در برخی از مناطق از منهتن به عنوان اجاره کاهش یافت و در ماه گذشته به پایین ترین سطح دیده می شود در دهه.

آپارتمان جدید خریدهای کاهش 62% در ماه گذشته در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته با توجه به گزارش داگلاس Elliman و ارزیاب میلر ساموئل. این 2,190 آپارتمان اجاره جوهر در ماه گذشته مشخص شده که کمترین تعداد در یک دهه برای ماه آوریل است که به طور معمول شروع یک تابستان مشغول حرکت های نجومی.

در پایین منهتن آپارتمان خالی نزدیک 4% رکورد بالا است. منهتن را به طور کلی میزان فرصت های شغلی است 2.9% در مقایسه با 1.65% در پایان مارس 2019.


آهسته بازار کرده است برخی از صاحبخانه تجدید نظر در قیمت های خود را. متوسط قیمت اجاره کاهش 1.8 درصد در مقایسه با آوریل 2019 رسیدن به دلار 4,144 با توجه به گزارش. این اولین افت سالانه در 12 ماه. متوسط قیمت اجاره صعود 1.3% اما به $3,546.

عدم leasings به معنی بسیاری از عمل اتفاق می افتد با آپارتمان تمدید این گزارش گفت:. قیمت آن ردیابی نیست بنابراین معلوم نیست چقدر صاحبخانه برش اجاره.

ممکن است اجاره کاهش یافت و 54 درصد در بروکلین و 61 درصد در غرب, ملکه, این گزارش گفت:.

فرد در صفحه اصلی نمایش آن ممنوع شده است اما از ماه مارس مجاز به بازگشت در فاز دوم اقتصادی بازگشایی. این شهرستان می تواند به رسیدن به این مرحله 22 ژوئن با توجه به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو دستورالعمل. شهردار بیل د Blasio گفت: اوایل ماه جولای است به احتمال زیاد.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>