اورژانس خدمات می یابد زندگی جدید ارائه محل کار Covid-19 غربالگری

الکس Pollak ساخته شده است یک میلیون دلاری کسب و کار اتصال این کشور بزرگترین جشنواره های موسیقی به امدادگران و EMTs. سپس موسیقی متوقف شد.

جشنواره آمده بود به نمایندگی از حدود 60 درصد از درآمد برای Pollak شرکت Paradocs. اما با این رویدادها لغو در طول همه گیر Paradocs پیدا کرده است تاسیسات در انجام روزانه دما کنترل و تسهیل Covid-19 تست برای شرکت به عنوان نیویورکی نگاه به بازگشت به کار.

اگر چه هیئت منصفه هنوز در مورد اینکه آیا محل کار متوسط چک موثر خواهد بود در توقف گسترش این بیماری در میان کارکنان Paradocs به ارمغان آورده است در حدود 80 دفاتر و سایت های ساخت و ساز و ضروری کسب و کار به مشتریان. Paradocs به برداشت سهم زیادی از کسب و کار در این تو رفتگی در دیوار.

“من واقعا احساس می کردم که دنیای من بود در حال سقوط از هم جدا در اواسط ماه مارس و در بسیاری از بار من شک ما می خواهم که قادر به زنده ماندن آن” Pollak گفت. “اما من هر روز بیشتر و بیشتر مثبت است. ما در یک موقعیت منحصر به فرد چون ما به سرعت در حال گسترش پذیر پزشکی راه حل است.”

به دنبال فرصت

Pollak شد مدیر پروژه در یک آمبولانس شرکت بگذرانند به عنوان یک امدادگر زمانی که او تاسیس Paradocs در سال 2011. او متوجه شده است که شرکت های امنیتی نیاز به کمک هماهنگی خدمات پزشکی برای حوادث بعد از کار چند کنسرتهایی خود را. این شرکت اضافه شده با مشخصات بالا حوادث مانند فرمانداران توپ به فهرستی از آن در سال 2014 و به طور پیوسته به دست آورد بیشتر کسب و کار در سراسر کشور استقرار برخی از 2,600 پزشکی حرفه ای برای هفته مد نیویورک سیتی زمینه و آکادمی موسیقی بروکلین از.

Paradocs در مورد تولید 4.8 میلیون دلار درآمد در سال گذشته و در مسیر روشن است که این تعداد در سال قبل از Covid-19 شروع به ساخت راه خود را در اطراف جهان است.

“ما تا به حال تقریبا دو برابر ما جشنواره تابستان امسال” Pollak گفت. “ما می توانیم فروش حداقل 2 میلیون دلار بیشتر در قرارداد از ما تا به حال انجام شده در سال گذشته است. ما رشد کرده است ثابت شده است اما گذشته از چند سال اول آن نشده رشد نمایی مانند آن را در تابستان امسال است.”

آخرین رویداد مهم بود اوکیچوبی موسیقی و هنر در جشنواره فلوریدا که فرار را از طریق 8 مارس روز قبل از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اعلام کرد یک بیماری همه گیر مرتبط با دولت اضطراری.

زمانی که Pollak به نیویورک بازگشت و دولت آغاز شد و آن صعود به یک بحران است که اوج با 11,571 نفر تست مثبت مارس 14.

کارکنان این شرکت ترکیبی از تمام وقت کارکنان و پیمانکاران در تقاضا بالا است. پزشکان و پرستاران که تکمیل درآمد خود را با کار کردن برای Paradocs مورد نیاز برای درمان Covid-19 بيمار. دیگران از جمله Pollak امضا شده با سازمان مدیریت اضطراری فدرال برای کمک به بحران پاسخ.

Pollak برای اولین بار سعی کردم به پیکربندی مجدد این شرکت به آدرس اورژانس پزشکی است. Paradocs تجربه ساخت موقت تجهیزات پزشکی به صورت عمده حوادث پس از آن شروع به کار با این شهر و کاوش نیروی انسانی Javits Center بیمارستان صحرایی.

“ما از طریق رفت و بسیار خسته کننده چند هفته از ساختمان خارج برنامه ارسال مناقصه و پس از آن دولت فدرال مرتب کردن بر اساس از زمان بیش از” Pollak گفت.

او تقریبا بسته کسب و کار در ماه آوریل زمانی که خود قصور پزشکی سیاست راه اندازی شد برای تجدید. اما Pollak قادر به تاخیر پرداخت در این طرح که هزینه های Paradocs در شش چهره سالانه تا 30 ژوئن. در آن نقطه به لطف تغییر در استراتژی کسب و کار برداشت کرده بود به اندازه کافی برای توجیه ماندن.

زمین تب

به عنوان نیویورک شروع آن مرحله به مرحله بازگشایی مجدد Paradocs در ابتدا با کار ضروری کسب و کار از جمله سوپر مارکت ها مانند ShopRite و تحویل خدمات مانند FreshDirect برای انجام دما نمایش و پرسشنامه سلامت به عنوان کارگران شروع به تغییر خود را. هنگامی که ساخت و ساز از سر گرفته و در فاز یک این شرکت در بر داشت برخی از کسانی که در کار سایت و شروع به نوبه خود نقشه کشی بهره از مدیران ساختمان.

شرکت های تولید نیز شروع به رسیدن در مورد فیلم و شاخه های عکس. Paradocs کارکنان به عنوان بسیاری از 200 مجموعه در 20 ژوئیه در سراسر نیویورک (شاخه با کمتر از 10 نفر اجازه داده شده پس از فاز دو اما کاملا آمد زمانی که فاز چهار شروع شد) کالیفرنیا کنتیکت و رودآیلند.

“برخی از آنها واقعا کوچک و هرگز با استخدام یک مجموعه پزشکی, اما در حال حاضر آنها نیاز به ارائه ایمنی طرح” Pollak گفت.

اگر چه ارائه متوسط چک است که بخش عمده ای از Paradocs’ مدل کسب و کار جدید است و در توافقنامه ای که آنها ارائه ارزش در حفظ کارکنان امن است.

ارشاد از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری در مورد این بیماری است که می تواند گسترش قبل از اینکه یک فرد ارائه نشانه های تکامل یافته در طول بیماری همه گیر. آن را در حال حاضر می گوید غربالگری کارکنان به صورت یک تب اختیاری استراتژی است که ممکن است به طور کامل موثر است. اگر درجه حرارت چک های در حال اجرا در سازمان تشویق کارفرمایان برای گفتن کارگران به ماندن در خانه در صورتی که یک تب مساوی یا بالاتر از 100.4 درجه فارنهایت است.

تب غربالگری و خود ارزیابی ها تنها هنگامی مؤثر است که همراه با اجتماعی فاصله, ماسک پوشیدن و تهویه کافی در ادارات گفت: سائول Helman یک شریک در شرکت مشاوره Guidehouse است که ارائه مشاوره به کارفرمایان.

“متوسط چک و خطر-ارزیابی-نوع نظرسنجی ها تبدیل شده اند بسیار مفید در سطح اول غربالگری از مردم قبل از آنها می آیند به یک ساختمان اداری” Helman گفت. “این یک لایه نهایی. آن را به جلوگیری از هر فرد آلوده از راه رفتن در.”

دکتر مارک کانینگهام-Hill, مدیر پزشکی, در شمال, گروه کسب و کار در بهداشت و درمان موافقت کردند.

متوسط غربالگری است “احتمالا بیشتر اطمینان از موثر,” او گفت:.

Pollak می بیند ارزش در Paradocs’ محل کار خدمات حتی اگر شرکت خود را به سادگی ارائه صلح از ذهن به حفظ کارگران و مدیران دفتر.

او امیدوار است مدل کسب و کار جدید در این سال کمک خواهد کرد Paradocs بازی حتی نیمی از درآمد آن را به تولید در سال 2019.

“کسب و کار ما در حال رشد است اما حداقل آن را در حال رشد در مناطق که ما هرگز لمس” Pollak گفت. “چه کسی می شده اند به گرفتن درجه حرارت در سال گذشته؟” —جاناتان LaMantia

عمل ارائه فرودگاه کارگران فواید دستمزد عادلانه عبور مقننه


سالم پایانه عمل می کنند که تضمین فرودگاه کارگران ارائه شده دستمزد عادلانه و دسترسی به مزایای بهداشت و درمان به تصویب هر دو مجلس و دولت مجلس سنا در روز شنبه.

عمل لازم است به عنوان بسیاری از فرودگاه کارگران از دست داده بود دسترسی به پوشش بهداشت و درمان پس از دریافت دستمزد را افزایش می دهد و تبدیل شدن به واجد شرایط برای خدمات درمانی گفت: Assemblywoman Alicia Hyndman که حمایت مالی آن را در اتاق خود.

صورتحساب A8142 و S6266D را مستقیم مالی افسران به ارائه دستمزد غالب است که اجازه می دهد دسترسی به بازار برنامه های بیمه, او گفت:.

بیش از 25000 فرودگاه کارگران از جمله چمدان کنترل پاک کننده ها و غذا preparers کار در John F. Kennedy International Airport فرودگاه لاگاردیا و استوارت در فرودگاه اورنج کانتی بهره مند خواهند شد.

مخالفان پرسید که چرا دولت باید درگیر در دستمزد امور شرکت های خصوصی. اما از آنجا که شرکت های هواپیمایی را به بودجه عمومی اقتصادی کمک مالی قانونگذاران قادر به قانونگذاری خود را در بهداشت عمومی و امور Hyndman گفت.

لوایح باقی می ماند به امضا توسط رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و این تیم با اعتماد به نفس است که با توجه فرماندار تمرکز بر مشارکت عمومی خصوصی و زیرساخت های برنامه های او انجام خواهد داد تا Hyndman گفت.

“امید من این است که این لایحه را امضا شود و مجموعه هدایت به کشورهای دیگر برای چه بخش خصوصی و دولتی می توانند با هم به ارائه دستمزد عادلانه برای کارگران,” او گفت:. —Shuan سیم

کمک های مالی کمک خواهد کرد که ارزیابی مخدر در پاسخ به تلاش های در طول همه گیر


منهتن مبتنی بر پایه و اساس مخدر پاسخ تلاش های اعطا شده بیش از $330,000 در کمک های مالی برای کمک به سازمان ها در سراسر کشور در پاسخ به افزایش استعمال بیش از حد در طول Covid-19 بحران است.

بودجه برای آینده چهار تا 12 ماه است و به معنای گسترش دسترسی به برنامه های بازیابی با خیال راحت در طول همه گیر و همچنین برای حمایت از پژوهش در تغییرات موقت در سیاست های این بنیاد گفت:. کارشناسان در ماده-استفاده-درمان اختلال باید گفت که داده های ردیابی در نتایج مهم خواهد بود به تعیین که اقدامات لازم برای نگه داشتن در محل پس از همه گیر و که ارائه دهندگان و بیماران آنها بهترین کار برای.

دانشگاه راتگرز است یکی از دریافت کنندگان. آن اعطای کمک خواهد کرد که با آن پروژه نیز تامین شده توسط این بنیاد به منظور بررسی تاثیر پزشکی تغییر سیاست در نیوجرسی در دسترسی به مواد مخدر-استفاده-درمان اختلال. آن نیز کمک خواهد کرد که ارزیابی های نظارتی و سیاست تغییرات برای پزشکی از راه دور و تجویز داروها برای درمان مواد مخدر-استفاده از اختلال در طول بیماری همه گیر.

دیگر awardees هستند تصنیف سلامت که با استفاده از بودجه برای کار در شمال شرق تنسی و جنوب غربی ویرجینیا; سانتا مونیکا کالیفرنیا.–بر اساس برامدگی لبه طبقات سنگ Corp.; شمال Bethesda, Md.–بر اساس اعتیاد سیاست فروم; ایلینوی انجمن رایگان و خیریه درمانگاه و دانشگاه کارولینای شمالی کوه منطقه آموزش بهداشت مرکز.

جغرافیایی تنوع از سازمان ها انتظار می رود برای کمک به اطلاع رسانی بهتر برنامه های آینده گفت: دکتر کارن اسکات رئیس بنیاد. مثلا برامدگی لبه طبقات سنگ را با استفاده از آن کمک به مصاحبه 20 متادون برنامه های درمانی در سراسر کشور است. محلی این احتمال وجود دارد که حداقل یکی از آن خواهد شد در واقع در این شهرستان است.

“تمام برنامه های که با آنها مصاحبه می توانید به احتمال بسیار زیاد باید درس های آموخته شده است که می تواند ارزش را به مواد مخدر برنامه های درمان در شهر نیویورک و دیگر نقاط کشور” اسکات گفت.

به اشتراک گذاشته شده هدف از این پروژه این است که به کمک دانش در طول چند ماه آینده که خواهد شد کمک به اطلاع رسانی ادامه داد: مواد مخدر پاسخ تلاش های یک بار فعلی بهداشت عمومی اورژانس فروکش او گفت:. “ما می خواهیم به پایه شواهد به منظور جلب قادر به تصمیم گیری در آن.”

این بنیاد آغاز شد و در سال 2018 به عنوان یک سازمان ملی تمرکز بر پیدا کردن راه حل برای بحران مواد مخدر. به تاریخ آن را اعطا $10.5 میلیون دلار کمک مالی. —جنیفر هندرسون

روزولت را روانپزشکی واحد باقی می ماند به طور موقت بسته


بستری روانپزشکی واحد در Northwell بهداشت سیست بیمارستان باقی خواهد ماند و به طور موقت بسته و حتی به عنوان قانونگذاران و پرستاران خواستار بازگشایی.

بیمارستان بسته شده بود 20 تخت, واحد مارس 23 به ارائه ظرفیت اضافی برای Covid-19 موارد است.

آن است که هنوز بسته تا از این بیشتر پزشکی/فولاد تخت در دسترس هستند در صورت دوم سنبله در Covid فعالیت یک سخنگوی گفت. ادامه داد: در دسترس بودن از تخت مطابق با فرماندار بخشنامه برای بیمارستان ها برای حفظ 30 درصد افزایش ظرفیت او اضافه شده است.

Northwell پاسخ نمی دهند که در مورد خواسته بازگشایی برنامه و یا یک جدول زمانی. “ما به طور مستمر ارزیابی تخت در دسترس بودن در زمینه نیازهای بیمار” که سخنگوی اضافه کرد: این مهم است که توجه داشته باشید که Northwell تجربه زیادی کاهش در بستری تقاضا برای خدمات روانپزشکی در طول ماه های مارس و آوریل با تنها 50 درصد از تخت روانپزشکی در سراسر پر از سیستم خود را.

ایالت نیویورک انجمن پرستاران, مجلس مایکل Montesano و طرفداران اعتراض به بسته شدن ژوئیه 16 با اشاره به نیاز به مراقبت های روانی در جامعه است. بیمارانی که نیاز به درمان در بیماران بستری تنظیم در حال جایگزین شدن در بیمارستان های دیگر در Northwell را بستری رفتاری شبکه بهداشت و درمان در درجه اول در جنوب اوکس بیمارستان در امیتیویلل و Zucker دامنه کوه بیمارستان در گلن بلوط های سخنگوی گفت. —S. S.

در یک نگاه


پزشکی مسئولیت: دولت سنا و مجلس تصویب لوایح شنبه که حذف برخی از حمایت قانونی است که اعطا شده بود به امکانات و متخصصان پزشکی به عنوان بخشی از بودجه این سال را به محافظت از آنها را از قصور دعاوی در طول بیماری همه گیر. گروه صنعت بود و مخالف این قانون است که اعمال می شود به آینده رفتار به عنوان باز کردن درب به دادخواهی. “این قانون را که بسیار سخت تر برای بیمارستان ها و خانه های پرستاری به استخدام کارکنان مراقبت های بهداشتی گسترش ظرفیت و ارائه مراقبت به بیماران و ساکنان با یا بدون Covid-19 در طول موج دوم” گفت: Bea Grause رئیس بهداشت و درمان انجمن ایالتی نیویورک. زمانی که قوه مقننه ارائه لایحه رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو را به تصمیم می گیرید که آیا به امضا یا وتو کند. او در عین حال به بیان یک موقعیت شرکت در موضوع است.

نالوکسان بیل: قانون جدید اجازه می دهد “خوب سامریان” به اداره مواد مخدر-مصرف بیش از حد-برگشت مواد مخدر مانند نالوکسان در فروشگاه ها, رستوران ها, هتل ها و دیگر اماکن عمومی بدون ترس از مسئولیت قانونی تصویب شده در دولت و قوه مقننه. سناتور. پیت Harckham یک دموکرات که ریاست کمیته مجلس سنا در اعتیاد به الکل و سوء مصرف مواد مخدر اعلام کرد موفقیت آن پنج شنبه. Assemblywoman لیندا روزنتال از حزب دموکرات و رئیس مجمع کمیته اعتیاد به الکل و سوء مصرف مواد مخدر است و دیگر حامیان این لایحه است.

حمل و نقل کارگران: NYU مدرسه جهانی بهداشت روز پنجشنبه گفت که آن را به انجام یک سری از مطالعات به evaluable خطرات و تاثیر Covid-19 بحران در این شهرستان را حمل و نقل کارگران است. تحقیقات انجام خواهد شد در هماهنگی با اتحادیه کارگران حمل و نقل که نشان دهنده بیش از 40,000 محلی اتوبوس و مترو کارگران NYU گفت.

به روز رسانی: ژوئیه 23, بهداشت, پالس مقاله “زندگی کمک گروه: دولت ملاقات قانون است بیش از حد سخت” به روز شده است که شامل یک بیانیه از دولت وزارت بهداشت. “همانطور که از ابتدا علم و ایمنی خواهد راهنمای ما تصمیم به از سرگیری ملاقات ها به امکانات مراقبت و آن را” یک سخنگوی گفت. “تعدادی از امکانات است که واجد شرایط برای بازگشایی به بازدید کنندگان و شماره ای که گرفته اند گام بعدی را نشان می دهد آنها مناسب پیوستن به CMS دستورالعمل با باهوش و محتاط برنامه ای برای ملاقات. با توجه به افزایش موارد در سراسر کشور ما ستایش آنها را برای همه آنها—و همه نیویورکی—انجام داده اند به صاف و منحنی به ایمن ماندن.”

اصلاح: Kaufman سالن منتشر شده و یک تجزیه و تحلیل در سلامت مالی ایالات متحده بیمارستان ها و سیستم های بهداشتی. شرکت مشاوره به نام غلط املایی در نسخه قبلی سهشنبه سلامت پالس.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin su tesisatçısıkuşadası escortbetroadElektronik sigaraturkuaz korsan taksi