دانشنامه آرکانزاس مسابقه به دنبال جعلی تاریخ April Fools’

Category: آرکانساس Comments: No comments

این آرکانزاس مرکزی کتابخانه سیستم Encyclopedia of Arkansas چالش برانگیز است housebound Arkansans به نوشتن برخی از جعلی تاریخچه و آن را وارد کنید در اولین دانشنامه آرکانزاس روز احمق آوریل ورود به مسابقه.

هر سال دانشنامه تقلید خود را برای April Fools’ با ارسال یک ساختگی طنز مطلب. گذشته سنگهای شامل “صاریغ از فردا برنامه” “وو خوک Brie” “غوزه Eevil,” “Brownwater قایق سواری” و “صاریغ ها.” یک مطلب جدید prepped و آماده به از بند باز کردن آوریل 1 اما سردبیران نیز منتشر برنده مسابقه نوشته است.

این مسابقه به روی همه باز است تحت دو دسته بندی ها: دانشجو و nonstudent. در اینجا دستورالعمل های ویرایشگر مرد لنکستر توضیح داد به listserv ARHist-L.

1. مطالعه گذشته مطالب در encyclopediaofarkansas.net با جستجوی “و روز احمق آوریل” برای دریافت یک حس سبک.

2. نوشته باید بیش از 1 ، 000 کلمات و شامل کتابشناسی پوچ و در عین حال هنوز هم باور منابع. امتیاز جایزه اگر شما ویژگی های عجیب و غریب به قول مورخ مایکل Dougan.

3. بود منطقی و قابل باور است. “منظورم این است که ما در حال صحبت کردن در مورد یک دولت که در آن نیروهای به معنای واقعی کلمه بود به نام برای توقف درگیری های مسلحانه بین دو کلیسا در جنسبرو بنابراین آن را سخت به دریا بروید. اما مطمئن شوید که خود را تسلیم ریشه در آرکانزاس تاریخ در برخی از راه,” او می نویسد.

4. ثبت ورود شما به عنوان یک سند Word و یا در بدن از ایمیل توسط چهار شنبه به مرد در لنکستر [email protected]

دانشنامه کارکنان را قاضی نوشته است. اول-برندگان جایزه در هر دو دسته خود را دریافت خواهید کرد انتخاب پنج ساقی مرکز کتاب از طریق پست به محل سکونت خود را قرنطینه رایگان خود را نوشته منتشر خواهد شد. نفرات دوم خود را در نوشته های منتشر شده در وب سایت “خواهد بود و منادی به عنوان نابغه در سراسر همه ما های مختلف سیستم عامل رسانه های اجتماعی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>