انگلستان در نهایت اجازه می دهد تا دسترسی نامحدود به دبستان در NHS

Category: کیو نیوز Comments: No comments

پس از پنج سال از استدلال دولت بریتانیا در نهایت اجازه می دهد هر کسی در خطر ابتلا به HIV برای دسترسی به دبستان در بیمه خدمات درمانی (خدمات درمانی).

قبلا تنها 20,000 خطر در افراد می تواند دسترسی به دارو تحت محاکمه آغاز شد که در سال 2017. حتی قبل از این که دادگاه شروع اسکاتلند در حال حاضر معرفی دبستان رایگان برای کسانی که در بالاترین معرض خطر ابتلا به اچ آی وی است.

تبلیغات

بیمه خدمات درمانی قبلا استدلال در مقابل یک دبستان در اجرای به دلیل هزینه. اما فعالان برای دبستان استدلال می کنند که هزینه بسیار کمتر برای یک عمر از درمان.

اما وزیر بهداشت مت هنکاک در حال حاضر اعلام کرد که از مارس دولت در ارائه بودجه به ارائه دبستان برای کسانی که بیشتر در معرض خطر ابتلا به اچ آی وی است. این لیست شامل گی و تعویض زن و شوهر, تزريقی و کارگران جنسی.

هنکاک را اعلام می آید یک سال پس از او متعهد بریتانیا را تبدیل به “یکی از اولین کشورها برای رسیدن به سازمان ملل متحد صفر عفونت هدف تا سال 2030.”

او در حال حاضر می گوید: اجرای این از دبستان از بین بردن آلودگی جدید به HIV در مدت 10 سال.

بریتانیا می کند در حال حاضر با استاندارد ملی HIV مدیریت شناخته شده به عنوان 90-90-90. تحت استاندارد است که 90 درصد از افراد مبتلا به این ویروس تشخیص داده شده اند. علاوه بر این بیش از 90 درصد از افراد مبتلا در حال حاضر دریافت درمان با دارو. در نهایت از کسانی که بیش از 90% به طور کامل virally سرکوب شده است.

Sir Elton John

پس از سالها مبارزه برای دبستان سرگرم کننده و ایدز فعال آقا التون جان خود را توصیف به عنوان ‘خوشحال’ در rollout. او گفت: Sunday Times “مصرف دبستان مانع HIV از بودن گذشت که واقعا باور نکردنی”

ایان سبز اجرایی در Terrence Higgins Trust توصیف این تصمیم به عنوان یک “تغییر بازی’.

استرالیا تایید دبستان در داروسازی مزایای طرح دو سال پیش.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>