انی و SONATRACH با موفقیت تکمیل خط لوله گاز اتصال BRN و MLE زمینه در الجزایر با یک آهنگ سریع پروژه

Category: وب وایر Comments: No comments

انی اعلام کرد که آن را با موفقیت به اتمام ساخت و ساز از گاز با خط لوله اتصال Bir Rebaa Nord (BRN) و منزل Ledjmet Est (MLE) زمینه در Berkine حوضه در جنوب شرقی الجزایر است.

این خط لوله 185 متر طول و 16 اینچ در قطر با یک حمل و نقل با ظرفیت 7 میلیون استاندارد متر مکعب گاز در روز است.

این پروژه اجازه خواهد داد که برای صادرات گاز همراه تولید شده در بلوک 403 (BRN و BRSW) و توسعه گاز از بلوک از شمال Berkine که در آن حفاری 4 حلقه چاه به پایان رسید و مرتبط فقط یک سال پس از مزرعه-در موافقت نامه در امتیازات از Sif فاطمه دوم Zemlet El Arbi و Ourhoud دوم به اجرا در آمد و در ماه فوریه 2019. تولید از میدان های نفت و در همان بلوک آغاز شد و در مارس سال 2019 ادامه خواهد داد و به توسعه در طول سال جاری است.

این یک نمونه از یک “مسیر سریع” پروژه دیدم که تعهد مشترک توسط انی و SONATRACH بر اساس یک استراتژی مشترک از شتاب زمان به بازار و در دسترس بودن و توانایی شرکت های پیمانکاری از SONATRACH گروه به انجام کار می کند.

هنگامی که به طور کامل عملیاتی گاز پروژه Berkine Nord را تولید به کل از 6.5 میلیون متر مکعب و 10000 بشکه مربوط به مایعات است که همراه با توسعه نفت منجر خواهد شد به طور کلی تولید 65,000 بشکه معادل نفت در روز (boed) توسط 2020.

انی شده است در حال حاضر در الجزایر از سال 1981 با سهام تولید 90,000 boed ساخت این شرکت یکی از اصلی ترین بازیکن بین المللی در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>