انی-CDP Industria: تخته سنگ از نامزدها برای حسابرسان قانونی و طرح های پیشنهادی برای سایپم جلسه سهامداران

Category: وب وایر Comments: No comments

انی S. p.یک. و CDP Industria S. p.A., با در نظر سایپم سهامداران جلسه برگزار شده برای 29 فروردین سال 2020 در یک تماس برای حل و فصل از جمله در انتصاب حسابرسان قانونی به عنوان مورد نیاز توسط سهامداران فعلی’ توافق بین شرکت های حاضر خواهد شد یک لیست مشترک از جمله نامزدهای زیر:

Giulia د مارتینوایستاده قانونی حسابرس;

Norberto Rosiniایستاده قانونی حسابرس;

ماریا فرانسیسکا Talamontiجایگزین حسابرس قانونی.

پر کردن تخته سنگ انجام خواهد شد مطابق با شرایط و ضوابط ارائه شده توسط قانون سایپم را توسط قوانین, اطلاع از جلسه سهامداران و سهامداران توافق.

در سایپم سهامداران’ جلسه انی و CDP Industria نیز ارائه یک پیشنهاد به تایید زمان پاداش برای حسابرسان قانونی و در نتیجه به رفع ناخالص سالانه پاداش با توجه به رئیس هیئت مدیره از حسابرسان قانونی در 70,000 یورو و با توجه به هر یک از دیگر ایستاده حسابرسان قانونی در 50000 یورو به علاوه بازپرداخت هزینه های متحمل شده برای اداره امور.

انی S. p.یک. دارای 308,767,968 سهام عادی از سایپم S. p.یک. نمایندگی 30.542% از کل مبلغ سهام عادی.

CDP Industria S. p.یک. دارای 126,905,637 سهام عادی از سایپم S. p.یک. نمایندگی 12.553% از کل مبلغ سهام عادی.

انی S. p.یک. و CDP Industria S. p.یک. باید وارد سهامداران توافقنامه مربوط به عادی سهام سایپم S. p.یک. که اطلاعات ضروری در دسترس است در وب سایت سایپم S. p.یک. و Consob.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>