کارآفرین Jorge Zuñiga بلانکو اساسی ارائه می دهد راهنمایی برای کارآفرین سریال

در محافل کسب و کار عبارت “کارآفرین سریال” نیست استفاده دوباره و دوباره. در هر صورت مختلف وجود دارد که افرادی که به طور طبیعی در ساختار است که ظرفیت. یک ترتیبی بازرگان را می توان مشخص به عنوان کسی که به طور مداوم باعث می شود افکار جدید و تعهدات جدید به جای یک مشترک بازرگان که فقط دارای یک خودسرانه فکر و یا کسب و کار.

به عنوان یک سریال موفق کارآفرین, Jorge Zuñiga می بیند که چگونه آن را تست تمایل به ترک محل امن کسب و کار موفق به اعزام یکی دیگر از تعهد. در هر صورت او را به خانه آورد بیکن انجام می دهند که تنها و سهام پنج نکته کلیدی برای حمایت از دیگر متوالی کسب و کار متفکرین.

Zuñiga نشان می دهد کار کردن با افراد و همکاران. یک کسب و کار موفق رویایی محاصره خواهد شد خود را با افراد با استعداد است که می توانید با فعال کردن کسب و کار به شکوفا. او بر اهمیت همکاری با دیگران برای کمک به ساخت کسب و کار با هر همدست تقویت کردن این ویژگی از دیگران است. “هیچ فردی همه چیز را می داند به اعزام یک کسب و کار” روشن Zuñiga. “این شروع می شود با دستیابی به کسی است که می تواند تعادل خود را از هدایا و کمک کار شروع به جامد سمت راست دروازه.”

استفاده از سیستم عامل و پرداخت پول به دیگران برای مقابله با بخشی از تعهدات را نیز فعال کردن کسب و کار در حال حرکت. اینترنت تبدیل شده است یک باور نکردنی سرچشمه از مشاوران واجد شرایط را به خصوص در رسانه های اجتماعی و تبلیغات به آنها چند ماموریت را می توان doled. مناطق مختلف به عنوان مثال داده های نوآوری می تواند به همین ترتیب خواهد بود: الف-اختصاص صرفنظر قابل توجهی پول نقد است که می تواند مورد استفاده برای فشار کسب و کار رو به جلو است.

حسابداری راه حل امروز وجود دارد که تمام رمز و راز و هزینه های خارج از نظارت بر هزینه های. پرشین زیاد است قابل توجه وجود دارد به همین ترتیب فعالیت های مختلف به عنوان مثال Pushdigits. برنامه Ace یک مرحله است که می پیوندد هوش مصنوعی (AI) و اینترنت اشیا (IoT) را نیز نشان داد برای حفظ سازمان در خط مقدم از هر تغییر دیجیتالی فضای کسب و کار. می گوید Zuñiga, “بازاریابی رسانه های اجتماعی و هوش مصنوعی فوق العاده به خوبی شناخته شده برای کسب و کارهای امروزه. آنها قابل توجه و ضروری قطعه از هر گونه فعالیت در این رویداد آن است که واقعا نیاز به مثمر ثمر خواهد بود.”

یکی دیگر از تعهد پرداخت کمی ذهن را به یک کسب و کار تجربه به طور مداوم با آن حمل ترتیب دیگری از مشکلات است. نما سوالات و پیشرو در کسب و کار بخش به مرور مهم برای پیدا کردن تحمل یک کسب و کار رویایی نیاز به سر; در هر صورت وجود خواهد داشت قطعات را پیدا خواهد کرد که یک فرد چرت زدن – پنهان و یا هزینه های کفن آهسته واکنش به مسائل مبرم و شگفت انگیز nonappearances تنها یک زن و شوهر از مدل های.

بعلاوه یک بازرگان باید تنظیم شود تا برای انجام کارهای دیگر و یا انجام کارهای مختلف. “اطمینان کسب و کار فکر چوب است و چیزی نیست که از هم اکنون, طبیعی” روشن Zuñiga. “ساخت یک فکر انجام برخی از آزمون به بررسی کنید که آیا چیزی تطبیقی به عنوان در حال حاضر وجود دارد و در صورتی که آن را نمی کند, در آن نقطه, ساخت تا عرضه در بازار استراتژی است. بود که آن را به عنوان ممکن است از اصل. در حالی که شما ممکن است باور این است که فکر خود را کاملا قابل توجه وجود دارد مناسب امکان که شخص دیگری جایی است chipping دور در یک مقایسه انجام”

آخرین نکته Zuñiga می دهد این است که تجار باید روت با سازه های خود را به نگه دارید تا خود را به درایو و هسته بهره. ساختار نیاز به فیوز افرادی که استعداد و چه کسی می توان اعتماد کرد. بهترین دستاورد برای انجام سرچشمه از ظرفیت نماینده به افرادی که قابل اعتماد و به اشتراک گذاری مشابه درایو و کیفیت. ایجاد چارچوب است که می تواند سریع بهبود افکار جدید و روش است. ممکن است این مفهوم را میرسانند که قابل توجه بخشی از کسب و کار’ مزایای استفاده می شود برای نرخ پرداخت; در همان زمان بیش از مسافت های طولانی جوایز خواهد بود به ارزش تلاش.

در مورد خورخه Zuñiga بلانکو

Jorge Zuñiga بلانکو پیشرو در تجارت الکترونیک متخصص است که ارائه خدمات خود را به رشد سازمان ها در سراسر جهان است. او متنوع پس زمینه صنایع به اعتبار خود را به او توانایی ارتباط و کمک به صاحبان کسب و کار در انواع بازارها است. او بیش از 20 سال در صنعت تجارت الکترونیک و گذشته نه اختصاص داده است تخصص و دانش برای کمک به مدیران و مدیران توسعه کسب و کار خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید