محیط زیست و انرژی شرکت های فشار کربن قیمت گذاری به اتصال کوتاه تهمت

واشنگتن ممکن است به زودی ناراحت جدول در نیویورک سبز در دستور کار—اما انرژی های تجدید پذیر طرفداران می گویند آنها در حال برگزاری یک کارت مغلوب ساختن پیشی جستن.

بسیاری از ناظران انتظار دارند که کاخ سفید–کنترل فدرال انرژی کمیسیون تنظیم مقررات با کف دست زدن امپراتوری دولت برنامه پرداخت یارانه باد خورشیدی و دیگر کم و یا هیچ-انتشار منابع قدرت. اما ائتلافی از گروه های زیست محیطی و انرژی سبز شرکت استدلال می کند که آلبانی هنوز هم می تواند در رسیدن به برنامه های خود را به ریشه بریده بریده انتشار گازهای گلخانه ای در اواسط این قرن با تحمیل مالیات بر کربن است.


“نیویورک است که در یک موقعیت منحصر به فرد برای جلوگیری از عواقب ناشی از این FERC اقدام با استقبال از کربن قیمت گذاری طرح” گروه کربن, رایگان, نیویورک تأکید کرد در بیانیه ای به Crain را.

این سازمان همان استدلال در یک نامه جدید می گذراند به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و اعضای دولت او ترغیب آنها به پذیرش یک پیشنهاد برای قرار دادن surcharges در گاز گلخانه ای–تولید شرکت های برق. طرح سرچشمه با نیویورک مستقل اپراتور سیستم های شبه دولتی غیر انتفاعی است که بر بازار برق عمده فروشی در نیویورک است.

NYISO امید به تحمیل افزایش هزینه به ازای هر تن و برای انتشار کربن آن و کربن رایگان نیویورک می گویند را فراهم سنگین اقتصادی انگیزه ای برای شرکت ها برای سرمایه گذاری در سبز—و در نتیجه مالیات بر کربن–رایگان—نسل. NYISO نیاز کومو به تصویب برنامه قبل از آن می توانید به دنبال FERC اجازه به گماشتن levies.

“کربن قیمت در NYISO برق بازار ارائه می کنند صدا و اقتصادی اساس به منظور حفاظت در برابر FERC اقدام به کاهش نیویورک منابع انرژی پاک و قابل توجهی در هزینه های مصرف کننده اثرات چنین سیاست های” کربن رایگان نیویورک زودی به فرماندار می خواند.

کربن رایگان نیویورک گفت: Crain را که به آن معتقد است FERC نمی خواهد بلوک طرح به دلیل آن را تحت تاثیر قرار تنها, New York داخلی بازار برق—در حالی که یارانه ابتکار می توانست اثرات سراسر خطوط دولت است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید