سازمان حفاظت محیط زیست آغاز می شود حذف خاک در Westside از آتلانتا با توجه به آلودگی سرب

Category: وب وایر Comments: No comments

ایالات متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) به تازگی شروع به از بین بردن خاک آلوده با افزايش سطح سرب از یک محله در آتلانتا در Westside. به عنوان بخشی از این سازمان تلاش های خاک آلوده است که حذف و دفع در خارج از سایت مرکز مجاز به رسیدگی به زباله. کاوش های باستان شناسی در مناطق خواهد شد و سپس backfilled با خاک پاک و دوباره بازسازی شد.

با توجه به مقاله منتشر شده توسط این مجله آتلانتا قانون اساسی در مورد این پروژه بیش از نیمی از 124 متری تست شده برای رهبری تعیین شده به سطوح نا امن سمی فلزات سنگین. این مقاله همچنین گزارش می دهد که سازمان حفاظت محیط زیست است که با توجه به گسترش دامنه تحقیقات خود را فراتر از 368 خواص در منطقه فوری.

سازمان حفاظت محیط زیست اعلام کرده است که تحقیقات خود را آغاز کرد و در سال 2018 زمانی که یک دانشگاه اموری دانشجوی دکترای اطلاعات به اشتراک گذاشته با آژانس نشان دادن افزایش سطح سرب جمع آوری شده از نمونه های خاک در محله. تحقیقات توسط سازمان حفاظت محیط زیست پس از آن منجر به کشف صنعتی ذوب ضایعات به نام “سرباره” در برخی از مناطق.

“سرباره است مانده مواد تولید شده که فلزات برداشته شده از سنگ” گفت: جو Frasca, معاون ارشد رئيس جمهور از بازاریابی در EMSL تحلیلی, Inc. “در گذشته استفاده می شد برای بسیاری از اهداف از جمله سقف مجرد جاده و به عنوان پر کردن برای مناطق کم ارتفاع که ممکن است این مورد برای آتلانتا محله. متاسفانه برخی از انواع سرباره ممکن است شامل تعدادی از عناصر سمی از جمله سرب کادمیوم آرسنیک و مواد دیگر.”

مردم نگران پتانسیل حضور سرب و دیگر فلزات سنگین و آلاینده های شیمیایی در خاک اطراف خود را در خانه و مدارس و پارک ها و یا کسب و کار می تواند به نوبه خود به EMSL تحلیلی به صورت سریع و مقرون به صرفه خاک خدمات تست. EMSL یک آزمایشگاه در آتلانتا و ده ها تن در سراسر ایالات متحده و کانادا ارائه می کنند همه از نمونه تجهیزات لازم و حتی آسان به استفاده از کیت های آزمایش برای شناسایی سرب از محیط داخلی و یا از نمونه های آب.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرب و یا دیگر زیست محیطی داخل سالن هوا کیفیت بهداشت و ایمنی خدمات تست لطفا www.EMSL.com تماس (800)220-3675 یا ایمیل [email protected] . برای دسترسی به محیط زیست تست کیت بازدید www.EMSLTestKits.com .

در مورد EMSL تحلیلی, Inc.
EMSL تحلیلی یکی از فروشندگان پیشرو آزمایشگاه های تست با 46 مکان در سراسر ایالات متحده و کانادا است. EMSL شناخته شده ملی و محلی متمرکز ارائه دهنده متخصص در سریع آزمایشگاهی نتایج جستجو برای قالب باکتری لژيونلا USP 797 عوامل بیماری زای آزبست و سرب و دوده زغال & خاکستر از آتش سوزی, VOC, بوی رادون فرمالدئید در محیط داخلی با کیفیت و میکروبیولوژی و زیست محیطی و بهداشت صنعتی رادیولوژی و مواد غذایی و نوشیدنی ها & محصولات مصرفی و مواد خدمات تست برای شناسایی مواد ناشناخته. EMSL خدمات هر دو حرفه ای و عموم مردم. EMSL حفظ یک لیست گسترده ای از اعتبارنامه از سازمان های پیشرو و همچنین دولت فدرال و تنظیم بدن از جمله, اما نه محدود به A2LA, AIHA-LAP, LLC (AIHA-LAP, LLC EMLAP, AIHA-LAP, LLC IHLAP, AIHA-LAP, LLC ELLAP), NVLAP CDC نخبگان CPSC CA ELAP نیویورک ELAP TX DOH, NJDEP و چند دولت دیگر تأیید سازمان. لطفا بازدید از وب سایت ما در www.EMSL.com برای یک لیست کامل از اعتبارنامه. علاوه بر این EMSL حمل طیف گسترده ای از تجهیزات نمونه برداری و تحقیقاتی محصولات محیطی حرفه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>